В коремчето на мама бебе спинка- АВГУСТИН ли ще е или АВГУСТИНКА

  • 15 148
  • 284
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 11 607
Защо лентичката ми се е сменила сама? Как да си върна старата?

Може да имат обновление твоите лентички и вече така да изглеждат? А за майчинството има хубава тема в Майки бъдещи и настоящи за майчинството и там приятна мама дава много хубави обяснения!

# 196
  • Мнения: 564
Маме Цоцоланче, може ли да дадеш линкче към темата...Мерси   bouquet!

# 197
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Здравейте момичета  Hug

Слави, честито пишле   bouquet Много да те радва.
Шоши, чудесно е че всичко е наред. Много се радвам за теб  Hug
Милена хич да не се притеснява, ами да си пита. Те докторите са длъжни да дават информация за диагнозите, които поставят. Тъй че да не се стеснява. Много се радвам, че вече е по-добре, но наистина да се пази  Hug
Констанс, прегръщам те, мила. Наистина, ако смяташ, че ще се успокоиш, го заведи в Пирогов - дори и да не му правят скенер, за второ мнение или по-обстоен преглед при специалист. Иначе вярвам, че детето е добре - те са много жилави малките сладурковци  Hug

Сложих линка към научно-популярните филми на началната страница, тъй че ако някой се интересува - там може да го намери.
Аз съм много добре, бебонито рита много - направо не мога да повярвам как до ония ден нищо не усещах, а сега направо  ooooh! И е толкова приятно, направо се разтапям  Crazy  Grinning Само дето нашия тати нещо не може да усети, но може би са слабички движенията.
Ние днес заминаваме за Велинград и ще се върнем чак в неделя сигурно. Та ако изпишем темичката през това време аз няма да мога да пусна нова, но ако някой друг иска мога да му дам паролата на лични за моя акаунт и да вземе сорса.

Урааааа, сега любовчето ми донесе резултатите от стерилната урина - чиста е, посявките са останали стерилнииии, избила съм ги гадните бактериии ЮПИИИ  moresmile

# 198
  • Мнения: 222
Що се отнася до майчинството, със сигурност се взема предвид дохода от последните 6 месеца. Така че не се притеснявайте, говорих с няколко счетоводители и информацията е абсолютно актуална. Така че споко!

Аз нещо май не мога да си намеря бременна дружка от Бели брези или Красно село newsm78

# 199
  • Мнения: 11 607
Маме Цоцоланче, може ли да дадеш линкче към темата...Мерси   bouquet!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=167512.0  има и закована тема в подфорума. Успех!

# 200
  • Мнения: 4 546
и аз знам, че е от последните 6 месеца. дано докато ни дойде времето да измислят нещо с тия болнични, че направо не ми се мисли 2 месеца /поне/ без заплата как ще си плащам вноските по заема  ooooh!
Слави, честито ти пишле  Grinning
mimsat , радвам се, че всичко е наред вече  Simple Smile

# 201
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте  Hug
Наготвих, поизчистих и сядам за малко пред компютъра, че ме чака един куп за гладене  ooooh!
И аз знам за последните 6 месеца  Peace
Как изкарахте празника, момичета? Ние бяхме на гости на едни приятели, хапнахме, който можа пийна, децата се занимаваха - общо взето приятна и спокойна вечер  Simple Smile
Нямам търпение да стане утре - нали съм на ФМ във Варна  Crazy
Констанс, прегръдка и от мен - с дечко всичко ще е наред, вярвам в това  Peace
Мимсат, весел уикенд на цялото семейство
Лек ден от мен   bouquet

# 202
  • Мнения: 2 242
mimsat , pivanov   благодаря ви от сърце  Hug – наистина страшно много се радвам на юнака (мечтаех си за момченце Heart Eyes)

pivanov   и аз имам проблем със запека (и първата и бременност и сега). Пробвай сутрин на гладно 1 чаша вода със сок от лимон (аз слагам половин лимон и 1 с.л. мед). В краен случай взимам медицински шоколад ‘Комфорд’

mimsat няма нужда да си даваш паролата – който иска да пусне нова тема да даде ЦИТАТ на твоя първи постинг и директно му излиза кода – трябва просто да го копне. Браво за резултатите, сигурно доста ти е олекнало – аз от скоро имам проблем, за сега съм с вагинални свещички (намериха ми кандиди).

# 203
  • Мнения: 2 242
mimsat , pivanov  , herelina  благодаря ви от сърце  Hug – наистина страшно много се радвам на юнака (мечтаех си за момченце Heart Eyes)

pivanov   и аз имам проблем със запека (и първата и бременност и сега). Пробвай сутрин на гладно 1 чаша вода със сок от лимон (аз слагам половин лимон и 1 с.л. мед). В краен случай взимам медицински шоколад ‘Комфорд’

mimsat няма нужда да си даваш паролата – който иска да пусне нова тема да даде ЦИТАТ на твоя първи постинг и директно му излиза кода – трябва просто да го копне. Браво за резултатите, сигурно доста ти е олекнало – аз от скоро имам проблем, за сега съм с вагинални свещички (намериха ми кандиди).

# 204
  • Мнения: 2 242
Като бързам така става - извинявам се за дублираният пост - исках да го редактирам но съм дала цитат и не може да се изтрие.

За счетоводни въпроси много ми помогнаха мами от тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163650.0
Там отговарят мами със счетоводен стаж и опит, даже моята ТРЗ не знаеше някои отговори

# 205
  • Мнения: 564
Мимсат, много се радвам за добрите резултати!!!
Констанс, не се трвожи миличка, моят племенник на няколко пъти падна доста лошо по главичка, дори му потече кръв от нослето...Много се уплашихме и го заведохме на лекар и той ни каза, че щом са минали 24 часа и няма никакви отклонения, няма страшно! Не се безпокой!!! Но наистина, ако си много разтревожена, заведи го за 2-ро мнение.

# 206
  • Мнения: 4 546
Слави, имаш ли болки от кандидата? на мен ми казаха, че болките са от това, а уж я лекувам в момента  и магнерот пия и пак ме боли  Sad

# 207
  • Мнения: 2 242
Тц, имам само леки контракции (и страшно обилно течение) - първата бременност нямах такива екстри. За сега нищо не ми е изписала за контракциите - каза повече да почивам и да не се напрягам (което с две годишно диване е малко трудно да стане Mr. Green). За кандида ми предписа Gyno-Pevaryl за 15дни

# 208
  • Мнения: 1 216
Що се отнася до майчинството, със сигурност се взема предвид дохода от последните 6 месеца. Така че не се притеснявайте, говорих с няколко счетоводители и информацията е абсолютно актуална.
Колкото до темата за майчинството, наистина има много инфо. Дано сте си организирали кинтите, че кинтите за почти 11 месеца идват много добре.

# 209
  • София
  • Мнения: 5 760
Здравейте мами!  Hug Аз преди малко се надигнах ,....имах тежка нощ!:( Не знам дали на някой се е случвало но имам болки само в лявата част на коремчето и това е от 04.00 сутринта...Sad пих Нош-па и ме отпуска но не напълно! Сега пих преди 1 час пак и пак за малко ме поотпусна и пак си ме почна:(болката е много странна и почти постоянна SadБолката не е много силна в смисъл неприятна е но се търпи и не знам от какво ли е Sad

Общи условия

Активация на акаунт