Помощ! Страшни киселини!!!

  • 3 769
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
И аз имах зверски киселини.Пиех много газирана вода, а понякога когато не се издържаше си позволявах и по малко сода за хляб Embarassed

# 16
  • Мнения: X
Газирана вода и бира/препоръча ми я акушерката в женската консултация...естествено в разумни количества/...и не оставай гладна...дори и през нощта гледай да хапваш нещо недразнещо-солетка,обикновенна бисквита......
Успех и дано се разминат,че е голям тормоз.............

# 17
  • София
  • Мнения: 1 423
На мен ми помагаше газирана вода, а понякога и сода за хляб. Хапвах солени бисквити и солети. Успех!  Peace 

# 18
  • Мнения: 1 040
Talcid и газирана вода - на мен това ми помагаше  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 7 191
Знам, че звучи смешно, но на мен адски много ми помагаха слънчогледови семки  Joy
Мъжът ми ме скъсваше от бъзик, обаче пък 'разбих' киселините, и се чувствах супер!

# 20
  • София
  • Мнения: 280
На мен ми помогна Алмагел. Опитай да хапваш по малко, но често.

# 21
  • Мнения: 2 388
Страшни сте  Heart Eyes

Ще пробвам всички съвети, пък дано помогне.

Благодаря на всички

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Изписха ми алмагел. Иначе прясното мляко облекчава болката. Но в крайна сметка, каквото и да правя - боли... Sad

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
На мен ми помагаше само газирана вода.

# 24
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз бях така от самото начало и двете ми бременности.Пих Алмагел а накрая започнах и Фамотидин по съвет на много известен акушер гинеколог,родих се  Peace

# 25
  • Мнения: 689
Успокояваше ги само вода с хлебна сода

# 26
  • Мнения: 3 500
Пиех Спрайт за киселините.

# 27
  • Мнения: 386
Мен ме започнаха от 4-тия месец. Изпробвала сум всичко което момичетата са ти споделили-ефект няма или е временен-10-15мин.С напредване на бременността става все по-зле, но  моят лекар твърди че за това има само един лек-РАЖДАНЕ  Joy Joy Joy
 Пробвай всичко изброено, все нещо ще те облекчава поне за малко

# 28
  • София
  • Мнения: 14 687
Само Стопацид-само това ми помага ,иначе е кошмар.

# 29
Това което мага да ти кажа по въпроса е НЕ пий сода за хляб! Аз имах киселини само последните две седмици от бременността и то не кой знае какви, та си казах е кво пък толкова няма сега да си купувам разни лекарства, то вече не остана за кога - ей я содата тука под ръка, кво пък толкова може да ми стане ... иииии отекох като плондир - стъпалата, глезените, пръстите на ръцете - гнъс. Натриевият бикарбонат (содата за хляб), както и натриевият хлорид (готварската сол) задържат течностите в организма - ама за това късно се сетих, а може да доведе до сериозни последици.

Общи условия

Активация на акаунт