добър фризьор

  • 238 156
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4
васил атанасов, ако е този за когото си мисля работи в салона на Мая Илиева и наскоро направи голямо шоу-прически в Макси

Неработи при нея а е работил при капанов и от няколко години има собствена верига салони

# 76
  • Мнения: 483
Венци, от салон "Вени"...страхотен фризьор е  Peace от 3 години ходя само при него, а голямо обикаляне беше преди това.Има, стил, въображение и най-вече усет към фризьорството.

# 77
Страхотна инфо давате тук.
Исках да попитам дали някои има каквато и да било информация заедна фризьорка казва се Тони.
Работеще в салон "Мая" в студентски, първо на четворката, а после преместиха салона зад Фантастико.
Тя е страхотна фризьорка и бях адски доволна от нея, но се е махнала докато бях на почивка и сега немога да разбера къде работи. в салон Мая разбира се отказжат да ми дадът информация.
Ако някои има информация каде работи сега, моля ви пишете ми.
много ще съм ви благодарна.
  bouquet
 Laughing

# 78
  • Мнения: 1 322
Виктория Алексиева- Фризьорско студио "Вики". Пряката срещу Втора хирургия на Александровска болница. Определено е фризьор, който си разбира от работата. Аз много трудно мога да се доверя на фризьор, защото съм си патила. При нея се подстригвам вече 4 години и не бих се оставила в други ръце.

# 79
  • Мнения: 274
san4eto Васил Атанасов е друг фризьор, BabyzZz както ти казва кой е, а този от салон MG за който ти имаш предвид е Васил Михайлов.

# 80
здравейте!от доста време си издирвам фризьорката,но за сега без успех.ако някоя от вас знае нещо за нея,много ще се радвам.казва се Соня Богомилова,работеше на Витошка във Visage.

# 81
  • Мнения: 4
Искам да ви питам, който е ходил в Кало да ми каже как са цените там. Мисля да отида в този в Младост 1а, защото ми е близо а нямам време да обикалям. Видях че сте писали добри отзиви за него. Благодаря предварително

# 82
  • Мнения: 123
Аз пък си търся добър фризиор, който като седна и ми види лицето и косата, сам да знае какво да ми направи и какво ще ми отива, досега без резултатно Sad. Косата ми е тънка, а лицето ми е слабичко и нито може да ми е дълга, нито нищо, трябва някакво средно положение. Досега ходя при знайни и незнайни фризиори, оставям се в техните ръце и накрая резулатат е почти същия. Винаги ми правят почти едно и също нещо.......вече ми писна. Искам някакво разнообразие и да съм доволна. Прочетох цялата тема, но ако някоя от вас е експериментирала по този начин, без да е имала представа какво иска, и е доволна от фризиора, да сподели   bouquet

# 83
  • София
  • Мнения: 1 920
Орлин - в салона на Капанов на Руски паметник.

# 84
  • София
  • Мнения: 7 168
Побутвам темата. Никой ли не знае ориентировъчни цени за салон Фетиш и Чочо? Направихме опашка от питащи  Laughing А самият той фризира ли или наблюдава и коригира? 

Ако може и координати на салон Кало в Младост 1, кой работи там?

# 85
  • Мнения: 293
Ако може и координати на салон Кало в Младост 1, кой работи там?
Адреса е Младост1А,бл.509 -тел.02/974 44 35
Фризьорите са Филип и Ина

# 86
  • София
  • Мнения: 7 168
Ако може и координати на салон Кало в Младост 1, кой работи там?
Адреса е Младост1А,бл.509 -тел.02/974 44 35
Фризьорите са Филип и Ина

Благодаря ти   bouquet

# 87
  • Мнения: 4 358
Аз пък си търся добър фризиор, който като седна и ми види лицето и косата, сам да знае какво да ми направи и какво ще ми отива, досега без резултатно

Същата работа. Чета и двете теми за фризьорите, записвам си и още не смея да пробвам. Като ме питат какво искате newsm78 - от къде да знам - искам да си платя и да излезна доволна и хубава - не че не съм де Mr. Green, но разнообразието не вреди.

# 88
  • Мнения: 902
някой да има представа Мария Томова от салони Вени кога ще се върне на работа? знам, че е в отпуск по бременност, но до кога...? newsm78

# 89
  • Мнения: 11
васил атанасов, ако е този за когото си мисля работи в салона на Мая Илиева и наскоро направи голямо шоу-прически в Макси
не, той си има собствен салон на петър берон

Общи условия

Активация на акаунт