добър фризьор

  • 238 073
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
И аз се интересувам за Чочо. И някой да се е изрусявал при него? Че ме е страх да не ми изгорят косата  Confused А някой телефона на Жоро Колев ако може да даде ще бъда много благодарна  Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 1 105
Мен също ме интересуват цените. Мерси!

# 62
  • Мнения: 195
оооф, косата ми е доста дълга и искам да я скъся до раменете(може и по-късо), но имам лош опит с фризьори и не мога да избера при кого да отида. все пак доста ще отрежа, а не ми се иска при кой да е. да ви питам какви са ви мненията за Мария Томова от салони Вени?

Тя е прекрасна фризьорка.
В кой точно салон на Вени работи?

Мария работи в салона на Джеймс Баучър, срещу Кемпински. Но в момента не работи понеже след месец ще ражда  Mr. Green
Много е добра наистина!

# 63
  • Мнения: 226
В дружба 2 210бл. Анжела много е добра Peace

# 64
  • Мнения: 226
В дружба 2 210бл. Анжела много е добра Peace

Пиши на ли4ни за телефон

# 65
  • Мнения: 6 164
В дружба 2 210бл. Анжела много е добра Peace

Я кой се намърдал в класацията. Laughing Мен ме подстрига малко криво. Confused

# 66
  • Мнения: 2 414
оооф, косата ми е доста дълга и искам да я скъся до раменете(може и по-късо), но имам лош опит с фризьори и не мога да избера при кого да отида. все пак доста ще отрежа, а не ми се иска при кой да е. да ви питам какви са ви мненията за Мария Томова от салони Вени?

Тя е прекрасна фризьорка.
В кой точно салон на Вени работи?

Мария работи в салона на Джеймс Баучър, срещу Кемпински. Но в момента не работи понеже след месец ще ражда  Mr. Green
Много е добра наистина!
А какви са цените?  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 33
Аз от 6 години ходя при Мая от Студио Паш - на Славянска 22 /до Мачу Пикчу/ - много съм доволна от нея. Преди да я открия смених доста фризьори и все нещо не ми харесваше. Мая обаче е страхотна - спокойно се оставям в ръцете й, напълно се доверявам на нейния вкус.
Преди година пратих при нея за къдрене моя колежка с много тънка, рядка и от години боядисвана коса - колежката ми беше във възторг и след прическата косата й изглеждаше съвсем естествена.

# 68
  • Мнения: 405
Ивайло Душкин, салон Душкини.
Харесва ми уникалния стил с който подстригва!
Цени за подстригване - последния път беше 40лв.

# 69
  • Мнения: 121
В Капанов от Вили И Вики!

# 70
  • Мнения: 4
Иван Ганев .... много е добър .искам да ви кажа че повечето при Капанов са мн добри професионалисти Naughty.е разбира се има и изключения... и между другото чух и че ще отварят и нов салон на ул.Стара планина (крастовищвтото на Дондуков и Раковска)... казвам ви ако на някой му е по удобно там ... март месец ще го отварят .. но не знам кога точно Laughing

# 71
  • Мнения: X
Фризьорски салон "Чиликови" направо са страхотни, работят двама мъже, при който и да отидете, няма да съжалявате.  Намира се на бул. "Витоша" 192, това е близо до централния вход на Южния парк (до магазин Фантастико). newsm03

# 72
  • Мнения: 2 414
Напоследък чувам големи суперлативи за Васил Атанасов Thinking.Имате ли отзиви или впечатления от работата му?Ако може да ми кажете и ориентировъчни цени  Hug

# 73
  • Мнения: 4
Напоследък чувам големи суперлативи за Васил Атанасов Thinking.Имате ли отзиви или впечатления от работата му?Ако може да ми кажете и ориентировъчни цени  Hug

Мдам... много е добър според мене... обаче като цени нищо немога да ти кажа

# 74
  • Мнения: 8 917
салон "Кало" в Младост 1а  Grinning
И аз съм ЗА Peace За разлика от един друг прехвален салон, в който за 100 лв за едни кичури успяха да ми съсипят косата #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт