Какво е новото при мен: (част 2)

  • 15 047
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 722
Проверявам си аз - досадна съм като конска муха. Току що звънях да проверя какво става и ме успокоиха че документите ще ги внесат днес, защото чакали оригиналите от предишното осиновяване. И в четвъртък ще ни призоват по телефона за делото в петък.
Благодаря на всички ви че сте с нас в този момент, защото се чувствам като абсолютно начинаеща  Confused

# 256
  • Мнения: 583
Мила мамор мъжка мамор стискаме ти палцир и чакаме новинир и дано скоро да се видим! newsm32 newsm07

# 257
  • Мнения: 583
Мила мамор мъжка мамор стискаме ти палцир и чакаме новинир и дано скоро да се видим! newsm32 newsm07
Сори, за пропуснатите запетайки, но нещо се омотах. Rolling Eyes

# 258
  • Мнения: 2 084
Бях момичета в горица, попасох зелена тревица. Не съм мила чинии днес и всички в къщи вече спят. С една дума банкет! Дай Боже всекиму!
Имам професионален празник - Международен ден на Червен кръст.

# 259
  • Мнения: 2 722
Калина, честит ти професионален празник. Ако не е тайна какво ядоха мъжете и кой изми чиниите  newsm78 Joy

# 260
  • Мнения: 2 084
Мъжете не знам какво са яли - на гости са били. Да е жива и здрава комшииката.
Комшийка в нужда се познава!

# 261
  • Мнения: 2 084
Днес участвах в настаняване на малтретирано дете в приют. Чувствам се безумно зле. Яд ме е на идиотите, които мислят законите, яд ме е на половината свят!

# 262
  • Мнения: 2 722
И днес не са внесли документите ни в съда. Бясна съм, зла съм - сигурно ще ми мине, ама ще нахапя доста хора май - от сега моля да не се сърдите.

# 263
  • Враца
  • Мнения: 5 212
Съжалявам Мама галя, дано днес успеят, защо толкова се бавят тия хора, сякаш не разбират? ooooh!

# 264
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Съжалявам Мама галя, дано днес успеят, защо толкова се бавят тия хора, сякаш не разбират? ooooh!
Галче,много съжалявам мила,знам колко е трудно па макар и да му се вижда вече краят.От опит знам,че последните дни са най-трудни.
wa-wa,да има наистина хора,които не разбират и на които не им дреме много,много. Sad

Новото при нас е,че аз се разболявам и ако не греша ще е шарка.Здрва,права и корава до вчера нищо ми нямаше.Следобед,като започнах да вдигам Т,чак се поуплаших не на шега,защото,проклетата Т не искаше и не искаше да спада.
Принудих се да изпия един аолин като взе да се покачва рязко и стигна до 39.7
Само дето още не съм пъпчасала.
Айде,отиде ми екскурзията на 16 май към Одрин и пак ми изгоря капарото.
Човек,като не му върви не му върви и това си е. Crossing Arms

# 265
  • Мнения: 2 722
Ще чакам колкото трябва.
Днес ме убеждаваха че със сигурност вчера са внесени документите и не е загубен шанса за утрешното дело. Ще видим.
ivka10 , като минеш през шарените перипетии поне ще си спокойна че за следващата среща няма да имаш проблеми. А Преславка ошари ли се - нещо не помня как стояха нещата с нея.
Стискам палци да не те мъчи много баба шарка, от старите хора знам че малко червено винце ще помогне пъпките да избият по-лесно.

# 266
  • Мнения: 583
Галче, дано днес да ги подадат, че не мога да мисля как ти е напрегнато, а и като знам с какво нетърпение чакате, но ти не се ядосвай, всичко ще се нареди. Hug Само недей да им скубеш косите или да им удряш главите че след това става страшно (майтап) newsm66

# 267
  • Мнения: 883
Галка, стискам палци!
Всичко ще се нареди!

Днешният ден е свързан в спомените ми с много хубави емоции - преди 20 години (Боже, как лети времето!) правихме сватба с мъжа ми. Сега, по обясними причини ми е малко тъжно на този ден  Cry, но се старая да поддържам хубавите спомени живи  Heart Eyes

# 268
  • Мнения: 2 722
Дефи, живеи с хубавите спомени, те стоплят сърцето.
 Hug

# 269
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Отивам да си пийна едно червено винце,да ми омота главицата,тогава. Mr. Green
Преслава не се ошари,то има още време де,защото тогава,когато батко и се шари беше на АБ и явно това я предпази.
Но ошаря ли се аз което е почти сигурно,няма накъде и тя ще прихване покрай мен.Лошото е само,че по-мои груби изчисления ако прихване и тя,на което се надявам да мине и тя и да сме вече спокойни с тази шарка,та началото на юни месец,ни предстои пътуване до Пловдив(креми душо,ще звънна) та да не е баш тогава тя пък със шарка.
Дай боже да я минем и аз и тя безпроблемнно и леко,както беше при батко и.

Дефи,запази хубавите спомени,те ни помагат да продължаваме напред. Hug

Общи условия

Активация на акаунт