Какво е новото при мен: (част 2)

  • 15 041
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Дефи  Hug Hug Hug

# 271
  • Мнения: 583
Дефи,  Hug живей с хубавите спомени, живей за децата си. Сигурна съм, че ангелът ви гледа и пази, и се радва. Сърцето не забравя!

# 272
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хайде,да ми е честита официално и на мен шарката и високата Т,която отново ме подметна.
Отивам да полегна.Ако зачезна за ден два,да знаете,че много си ви обичам всички. Hug

# 273
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Ивка, леко да я караш баба шарка

# 274
  • София
  • Мнения: 9 517
Искам да се оплача, ама не знам тук ли newsm78. Хвана ме кожно заболяване - цялата съм се изринала, всичко ме дразни, а на всичко отгоре дойде и любимото ми топло време, а аз не мога да се попеча #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 275
  • Мнения: 583
Ивка леко каране на шарката дано се оправиш бързо Praynig Hug

# 276
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Искам да се оплача, ама не знам тук ли newsm78. Хвана ме кожно заболяване - цялата съм се изринала, всичко ме дразни, а на всичко отгоре дойде и любимото ми топло време, а аз не мога да се попеча #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Фоксче, какво е това заболяване? Дано бързо ти се облекчи състоянието

# 277
  • Мнения: 883
Ивка, дано леко мине шарката при теб, че аз я карах на "стари години" с децата и ужасно се намъчих  #Crazy

Фоксче, и на теб скорошно оздравяване. Наистина не е приятно посред лято да ти се случи подобно нещо.

Оправяйте се, момичета, че морето чака  newsm41  grinning039 

# 278
  • Мнения: 677
Гале стискам палци за утре да стане делото.
Иве относно червеното вино,я си пийни повече да ти избие шарката по-бързо.Това не е майтап.
Дефи  Hug.човек живее с чувствата и спомените,а те винаги стоплят душата.Ще ти напиша част от мое стихче(посветено е на приятелката ми,която си отиде);
В Бога вярвам и го моля
да те дари с небесните блага.
знам ще се срешнем след
смъртта в градина,пълна с ухайни неземни цветя.
  bouquet
Бъдете здрави.

# 279
  • Мнения: 2 722
Фоксче, не мога да ти дам съвет как да се излекуваш, обаче с кремче Фусидин гел може да се намажеш за облекчаване на сърбежа. Дано мине скоро и не се ослушвай а тичай на доктор.

Момичета, делото няма да мине утре както разчитах, защото...
Още не са ни се обадили за датата, но щом не става за утре трябва да стане за 18.
Единственото за което ме е яд е, че след това не мога да си го взема след 7 дни заради 4 почивни.
Така е било писано.
Обаче днес си гукахме с бебо и си изяде всичко.
Ако слушкате ще ви пусна снимчици ама довечера или утре, че днес съм жена домакиня /опитвам се/

# 280
  • София
  • Мнения: 9 517
Мама Галя, ужасно съжалявам  Sad

# 281
  • Мнения: 921
Момичета, делото няма да мине утре както разчитах, защото...
Още не са ни се обадили за датата, но щом не става за утре трябва да стане за 18.
Единственото за което ме е яд е, че след това не мога да си го взема след 7 дни заради 4 почивни....

Мама Галя, много много съжалявам!!! Искрено вярвах, че всичко ще се развие според очакванията ти! "Но каквото е писано", както казваш. Всяко зло .... нали знаеш?
И при нас нещата не се развиват, както го мислех. Вчера ни се обади соц. работничка, че като седнала да пише доклада и забелязала, че е забравила да ни пита за образованието и професионалния ни опит, та днес ходихме пак да се препитваме. А пък аз за утре чаках решението,  ама какво да се прави... Толкова години сме чакали, ще почакаме и още малко Confused

# 282
  • Враца
  • Мнения: 5 208
съжалявам Мама Галя, много е гадно така да очакваш нещо и то такова и някой да не си свърши работата, жалко.
Таня може за другата седмица да успее.
нашата среща с препоръчителите се отлага- социалната ни заминав спешно в комадировка. В понеделник ще я търся пак.

# 283
  • Мнения: 2 722
Днес не съм така зла и свирепа като вчера и си казвам - всяко зло за добро - сигурно е имало защо да стане така. Май няма смисъл да се ядосваме за неща, които не зависят от нас.

# 284
  • Мнения: 921
Хайде,да ми е честита официално и на мен шарката и високата Т,която отново ме подметна.
Отивам да полегна.Ако зачезна за ден два,да знаете,че много си ви обичам всички. Hug

Ивка, стискам палци да преминете по-леко шарката и скоро да си отново на линия, че без теб за къде сме?  Grinning
Оздравявай бързо!!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт