А кафето?????

  • 5 123
  • 157
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз за съжаление не мога да пия кафе. В началото се мъчих, после като започна периода с повръщането беше абсурд. Бързо ми мина, само около седмица две , но към кафето продължавам да имам непоносимост.  Crazy Само като си помисля за него и Sick За съжаление имам ниско кръвно, днес едва не припаднах в автобуса. И шоколад не мога да ям, само кола...но май нямаше много ефект.

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Пиех, да. Заради ниското кръвно. А и защото не мога да живея без кафе  Sunglasses

# 62
  • Мнения: 298
Едно кафе сутрин задължително изпивам, иначе не съм жизнеспособна  Crazy

# 63
  • Мнения: 189
Пиех по едно на ден.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 248
по време на бремеността имах и аз ниско кръвно и се ограничавах по 1 кафе дневно.Пиех кола отвреме на време и хапвах редовно шоколад.
Преди бремеността пиех по 4-5 кафета.

# 65
  • София
  • Мнения: 622
Не пиех кафе  Naughty

# 66
  • Мнения: 1 485
Само безкофеиново!

# 67
  • Мнения: 2 039
Спрях кафето и колата и изобщо всичко,съдържащо кофеин  Peace

# 68
  • Мнения: 2 015
Ами най малко едно, но и по две съм пила.Без кафе не можех.

# 69
  • Мнения: 227
 Като бях бременна ми се гадеше от кафето и не съм пила кафе, а сега пия по едно на ден.

# 70
2 кафета на ден от наçалото до сега 33 гс

# 71
  • Мнения: 566
Въобще не пия, много много рядко и то по няколко глъдки. За ниското кравно, Да то е нормално, но можеш да пиеш айрян със сол или пък да хапнеш нещо сладичко.

# 72
  • Мнения: 4 111
Пфу... и кафе и цигари... ужас.
По 3 кафета пиех. Първото от кафеварка, другите  3 в 1.  Пък то кафе без цигара кафе ли е?  Thinking

# 73
  • София
  • Мнения: 275
По едно кафе на ден пиех, заради ниското кръвно.

# 74
  • Мнения: 5 140
Когато ми се пиеше, пиех малко нес кафе с мляко.
Преди да забременея много не пиех кафе, след като родих започнах редовно всеки ден да пия по едно.

Общи условия

Активация на акаунт