Количка Bebe Confort LOOLA

  • 4 954
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 129
Количката е 728лв. Коша за новородено - 643лв, коша Creatice (столче за кола) е 340 лв. Отделно се закупува всяка една част - чувал, чанта, чадър.

# 16
  • Мнения: 225
В Малечко май беше 690лв. летния вариант и 480 коша за новородено.Стола за кола нямам представа.

# 17
А дръжките й удобни ли са, гледам, че имат лек наклон навътре?

# 18
  • Мнения: 5 297
- дръжките са удобни, има възможност за три позици.

# 19
  • Мнения: 795
И на мен много ми харесва тази количка, мисля, че ако избереш нея няма да сгрешиш!  Peace Peace Peace

# 20
  • Мнения: 6 618
Вчера я видях на живо страхотна е!

# 21
  • Мнения: 2 309
Мисля, че беше о/о 12кг. Летния вариант на коша не се обръща. Само коша за новородено и "черупката", могат да са към майката
Обръща се!!!

# 22
  • Мнения: 41
И цената и е висока.
Аз май предпочитам Trio 3per8 на Giordani.
Колкото повече я гледам, толкова повече ми харесва  Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
вчера бях в малечко,Лола има в страхотни нови разцветки!Много удобна ми се вижда като количка

# 24
  • Мнения: 3 457
И цената и е висока.
Аз май предпочитам Trio 3per8 на Giordani.
Колкото повече я гледам, толкова повече ми харесва  Heart Eyes
да много хубава е ,а и цената и е супер за 3 в 1  Peace

# 25
  • Мнения: 664
Изнендвате ме с хубавите реакции за Лола-та. Във френските форуми майките, които я ползват, масово се оплакват от нея, казват, че е била голямо разочарование. Тъкмо ми се събуди любопитсвото, ще взема пак да почета какви точно са им мотивите Wink

# 26
  • Мнения: 129
Принципно аз също не бих си избрала никога тази количка - сравнявайки е на живо с другите от класа и' доста бих се замислила дали наистина е толкова добра , колкото добре е представена  в рекламите за нея. С две думи - изглежда добре, но функционално е зле!

# 27
  • Мнения: 124
Защо функционално е зле ? Моля някой който ползва тази количка да даде мнение  Confused

# 28
  • Мнения: 5 297
Количката е страхотна от всякаква гледна точка - удобство за бебе, удобство за мама, лека е  (10кг), красив дизайн   bouquet. Дъщеря ми спи опакована в чувалче по 2 часа навън  Grinning. Тапицерии вече се предлагат отделно - така че сменихме предишната  от цвят Indigo на цвят от колекция 2007 Oxigen Red. За отбелязване - с тази количка отгледани са две бебета   Heart Eyes.

# 29
  • Мнения: 6 618
anita margarita обоснови се моля те!В Премама във Варна някой знае ли какви колички предлагат и какво имат в наличност.

Общи условия

Активация на акаунт