Клуб на жената на компютърния "специалист"

  • 8 144
  • 218
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 002
Не чати от както се запозна с мен в чата Mr. Green Преди това си е бил активен чатър. Аз все още съм. Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 1 444
f(x)
бих предпочела да излизаме заедно на разходка например, на Витоша да се качиме, на някое поточе пикник да си направиме, на басейн да заведеме децата или дори просто по магазините да обикаляме, дори в градинката до нас да поседнем на въздух.Такива неща ми се ще да правиме в свободното си време, вместо това той не излиза, изобщо дори за минута, може с месеци да стои у дома и да не си покаже дори носа на прозореца.Е това нормално ли е?Не го приемам, ние с децата скиториме, но покрай него все пак не е както преди, съобразяваме се, не може да ни няма цялата събота и неделя.....
На бившият ми съпруг страстта бяха мачовете, но когато нямаше спортни предавания, водеше ни по излети, разходки, на ски и т.н., което е доста освежаващо и отпочиваш сред природата, на чист въздух.А милото седи с месеци в затворено помещение, насред софийският смог и чади цигара след цигара.......................адски нездравословно прекарване на свободното време

# 62
  • Мнения: 4 651
Ммм, ммм , ммм...
Мен много, ама много рядко ме дразни, че не ми обръща внимание. На мен ми достатъчен фактът, че в тия дни сме в една стая и мога да го прегърна във всяка минута, в която поискам Cry Иначе ей сега лятото, като заживеем заедно, сигурно бих се дразнила. Но пък имаме 3 компютъра, има с какво да се занимавам и аз. Лошото е, че предполагам, че ще иска моя лаптоп, защото е най-мощният от трите. Crazy
По- ме дразни като каже нещо от рода на "направи вечеря", а той стои да си играе Confused Е тва ме вбесява. Или като го ръчкам по 2 часа да иде до магазина, а то все има някое ниво за сейвване. Rolling Eyes А аз до магазин мразя да ходя - тва е негова работа.  Mr. Green

Ще го учиш на дисциплина от сега! Всеки да си знае компа, а ма ха ! Mr. Green
Пък неходенето до магазина = няма вечеря. Проблема е негов. Нещо имам впечатления, че ти на глад държиш  Joy

# 63
  • Мнения: 4 651
marypopins, а какво ще стане ако ви няма цяла събота и неделя, дай му малко ignore - не му прави забележки колко, кога и до кога виси на компютъра, изобщо - на компютъра ли е- действай все едно го няма - без покани за вечеря, молби за услуги и прочае. Нека разбере, че хобито си е хоби, но хоби 100% от свободното време го изолира от семейството му.

П.С. Купи си мишка за лаптопа, сигурно има USB порт
И защо не вземеш да повисиш и ти една събота и неделя из форумите и да оставиш къщата кочина и народонаселението без манджа. (На децата дай пари да си купуват тайно сандвичи  Joy)

# 64
  • Мнения: 7 002
Нещо имам впечатления, че ти на глад държиш  Joy
Щъ не щъ Laughing Нали някой трябва да изплаща стотарка на месец лаптоп Laughing

# 65
  • Мнения: 3 647
 shte kaja na mujo da se zapishe Wink
`4e PC speca sum az  hahaha

# 66
  • Мнения: 4 651
Нещо имам впечатления, че ти на глад държиш  Joy
Щъ не щъ Laughing Нали някой трябва да изплаща стотарка на месец лаптоп Laughing

Неговото е СИО бе, подаръците са лични  Mr. Green
Няма да ти го вземе, кофти се играят игри на лаптоп, друго си е да тръшне ядно ръце връз клавиатурата, на преносимото жУвотно няма да смее Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 67
  • Мнения: 4 651
shte kaja na mujo da se zapishe Wink
`4e PC speca sum az  hahaha
Недей Simple Smile, аз го игграя предателка последните няколко поста. Уча ги как да се справят с напастта.  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 3 647
shte kaja na mujo da se zapishe Wink
`4e PC speca sum az  hahaha
Недей Simple Smile, аз го игграя предателка последните няколко поста. Уча ги как да се справят с напастта.  Rolling Eyes
Peace  въх, няма
не искам да се научи как са се справя с мен Twisted Evil

# 69
  • София
  • Мнения: 1 444
f(x)  newsm10
при него е работа и хоби, т.е. изцяло времето му е пред компа.Идеята ти е доста добра, струва си да пробвам.Да зарежа всичко, да натоваря децата в колата и на забава......пък да видиме като вдигне глава изгладнял по някое време, каква ще е реакцията. Жалко, че няма да съм там да видя                               

# 70
  • Мнения: 4 651
f(x)  newsm10
при него е работа и хоби, т.е. изцяло времето му е пред компа...
Ами нищо странно, то при повечето ни е така. Само дето като жена не може да не отделиш и време да домакинстваш или да си обрнеш внимание на децата.
Опитвайте се да си ангажирате повече мъжете с "къщата" и децата и да налучкате кое им е приятно. Може да не му се ходи по баирите на разходка на твоя мъж, ами да му се излиза на кръчма с приятели или да поканите приятели у вас. И така. Ама веднъж изграден навик трудно умира, та от там и предложението ми да се държиш все едно го няма, ако е пред ПС-то.

# 71
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз съм в клуба  Hug

# 72
  • БГ
  • Мнения: 735
 и аз се записвам , положението е съшото, аз си имам лаптоп, но не вися толкова, а той е нонстоп пред неговия комп в игри и 4атове, #Crazy а ме дразни че не отделя време на мен, то бива хоби ама да е нонстоп за сметка на   реалните отношения не мога да го разбера.и няма оправяне това положение ............. newsm78, не минава номера нито с неготвене ,нито с неоправяне на къщата........ #2gunfire

# 73
  • Мнения: 7 002
Като ви чета, май наистина само аз не се дразня Shocked Честно казано - по-добре да виси пред пц, от колкото да излиза с някви негови приятели по кръчми Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 4 651
Като ви чета, май наистина само аз не се дразня Shocked Честно казано - по-добре да виси пред пц, от колкото да излиза с някви негови приятели по кръчми Rolling Eyes
Миии, чакай да заживеете постоянно заедно.
Аз съм същата като него, че мен ме дразни от време на време Simple Smile.
Само, че на мен проблема ми май е друг. Яд ме е, че аз не мога да вися толкова време колкото него, заради готвене, чистене и прочае проза  Mr. Green .

Общи условия

Активация на акаунт