Клуб на жената на компютърния "специалист"

  • 8 146
  • 218
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 647
Нали не е решил още какво да работи. Системните администратори сме по-практични.
Първо пробваме, ако не стане питаме google. Там всичко пише  Laughing
Joy hahaha Joy hahaha
 i ti li ......

# 136
  • Мнения: 547
Благодаря много Еовин, разбрах че OBS и Sciant са отворили офиси там и ми е интересно дали заплащането е същото като в София newsm78. Досега повечето фирми бяха съсредоточени в София и ми е интересно дали ще се разчупи този модел и някои да се върнат по родните места

Досега хвърлях по едно око, но понеже за мен понятието компютърен "специалист"(особено в кавички) не е ясно, си мълчах. Ние сме тъпи програмисти, та затова.
Обаче мога да дам инфо за OBS - 800лв нач. заплата за първите 2 месеца, които се водят обучение, после - 1000. Не зная за колко време. Информацията ми е от човек, подал документи там. За мен това не е нормална заплата за програмист. Не зная каква заплата предлагат в София. Ако е същата - не ми е ясно как ще си намерят качествени хора и затова малко ме съмнява да е така.

# 137
  • Мнения: 2 491
Ех,снощи си заспах блажено,а мъжа ми играл на компа до сутринта и немож го отлепя сутринта от кревата   Naughty
не е ходил и на работа  Crossing Arms
ще има май  hit довечера

Бонбониерке, аз се чудя къде си, пък къде те намирам Laughing
Моят сега е малко болен и не стои много пред РС-то(да не повярва човек), затова тази вечер аз мисля достойно да го заместя Grinning
Ще се срещнем из форумското пространство тази вечер Grinning

# 138
  • Мнения: 2 491
Досега хвърлях по едно око, но понеже за мен понятието компютърен "специалист"(особено в кавички) не е ясно, си мълчах. Ние сме тъпи програмисти, та затова.

Малко по-назад в темата съм обяснила защо е в кавички.
Извинявам се, ако съм засегнала някого, не е било това целта, Перличка  bouquet

# 139
  • Мнения: 547
Хехе, както казах, само надзъртах в темата и я четях по диагонал, явно затова не съм разбрала значението на кавичките. Не се обиждам за дивотии Simple Smile
Включих се само да споделя какво знам за коментираните фирми.

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 17:25 от Перличка

# 140
  • Мнения: 7 002
ммм, познавам програмисти, които в София започваха на 500. Вярно не в ОБС, ама все пак...Така че 1000 ми се виждат перфектни. А и те ще са 1000 най-много година. После ще вдигнат. Поне така мисля  Rolling Eyes

# 141
  • Мнения: 5 178
ммм, познавам програмисти, които в София започваха на 500. Вярно не в ОБС, ама все пак...Така че 1000 ми се виждат перфектни. А и те ще са 1000 най-много година. После ще вдигнат. Поне така мисля  Rolling Eyes

Еовин, то зависи и с колко, щото ако е със 100 лв аре молим ти се
Има нужда от качествени програмисти и админи навсяйъде и във Варна, и в София.

# 142
  • Варна
  • Мнения: 917
Благодаря много Еовин, разбрах че OBS и Sciant са отворили офиси там и ми е интересно дали заплащането е същото като в София newsm78. Досега повечето фирми бяха съсредоточени в София и ми е интересно дали ще се разчупи този модел и някои да се върнат по родните места

Досега хвърлях по едно око, но понеже за мен понятието компютърен "специалист"(особено в кавички) не е ясно, си мълчах. Ние сме тъпи програмисти, та затова.
Обаче мога да дам инфо за OBS - 800лв нач. заплата за първите 2 месеца, които се водят обучение, после - 1000. Не зная за колко време. Информацията ми е от човек, подал документи там. За мен това не е нормална заплата за програмист. Не зная каква заплата предлагат в София. Ако е същата - не ми е ясно как ще си намерят качествени хора и затова малко ме съмнява да е така.

И в София варират в определен диапазон заплатите- преценяват по това как ще се представиш на интервюто. Някои започват с начална 700лв, други с 1600 (чисти, след данъците) Peace

# 143
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Мога ли и аз да се запиша в клуба? Даже ако има клуб майка на компютърен маниак и там може да се включа. Мъжа ми си има компютър и аз не се оплаквам като седне на него защото аз пък сядам на другия. Само кабела за нета ни е общо, но той отдавна е да направи едно сървърче и да ползваме и двамата нет. Моя компютър обаче го деля с големия син и е голяма разправия. Добре че все пак спи и ходи на училище че нямаше да мога даже да се регистрирам тук.
Между баща и син разговорите са все на тази тема.  Понеже таткото до скоро играеше по цели нощи на игри изобщо не ми подкрепя възпитателните напъни да накарам големия да не виси постоянно пред компа. Единственото за което съм се преборила е звуците да не минават през уредбата за да не слушам постоянно гърмежи и викове.
Опитвам се все пак да съм либерална защото и аз работя в тази област и знам каква краста е.

# 144
  • Мнения: 547
Съвсем по темата се включвам с това. Поздрави! Simple Smile

# 145
  • Мнения: 534

Бонбониерке, аз се чудя къде си, пък къде те намирам Laughing
Моят сега е малко болен и не стои много пред РС-то(да не повярва човек), затова тази вечер аз мисля достойно да го заместя Grinning
Ще се срещнем из форумското пространство тази вечер Grinning
Абе той мъжо виси да играе вечер и аз затова само докато съм на работа вършея из форума,ама довечера компа е мой и няма са отървете  Naughty
 Joy
сори за спама   bouquet

# 146
  • Мнения: 534
Гигова къде си ма жена нема те да си поревем заедно   smile3518
момичета да не би ваш'те специалисти да прочетоха темата и да станаха кротки агънца та си говоря сама тука  Crazy

# 147
  • Мнения: 1 612
Я и аз да се разпиша.
Нашият случай е следният - аз съм ИТ специалист, а мъжленцето е геймърче.
Докато бяхме с 2 компа всичко си беше наред, ама сега като единия се развали е кофти положението.  Confused
Добре, че на мен това ми е работата, че успявам да надвия.  Laughing
Иначе когато не работя в къщи той окупира РС-то. Може да играе 24 часа без дори до тоалетната да отиде.  #Crazy

# 148
  • Мнения: 3 205
момичета да не би ваш'те специалисти да прочетоха темата и да станаха кротки агънца та си говоря сама тука  Crazy

Хихи. Ма те са кротки по принцип - като седнат пред компа и гък не се чува от тях... Викам му, коте, ще си взема едни чепички дето си ги харесах, 250 лева, туй-онуй. Мълчание. Е, мълчанието за мен е равносилно на съгласие  Mr. Green Та възползвайте се...

# 149
  • Мнения: 5 178
A Юлче,  мен така ме пробват за нова кола за мъжлето, пък на мен старата ...Под секрет да издам, че като чуя думата шофьор заедно с моето име и наострям уши, че хич не ми се  шофира. До работа стигам по-бързо пеш отколкото с кола ..
Ако пропусне увещанието за мен да остане старата, току виж съм склонила

Общи условия

Активация на акаунт