Клуб на жената на компютърния "специалист"

  • 8 133
  • 218
  •   1
Отговори
# 150
  • Разград-София
  • Мнения: 273
И аз да се включа към клуба на  жената на компютърния специалист....
Моят мъж ,не само и разбира от работата,но е и влюбен в нея и вманиячен ,но не повече от колкото в мен  Crazy hahaha Най-лошото в моя случай е че вманиячи и мен.... 

# 151
  • Мнения: 1 336
момичета да не би ваш'те специалисти да прочетоха темата и да станаха кротки агънца та си говоря сама тука  Crazy

Хихи. Ма те са кротки по принцип - като седнат пред компа и гък не се чува от тях... Викам му, коте, ще си взема едни чепички дето си ги харесах, 250 лева, туй-онуй. Мълчание. Е, мълчанието за мен е равносилно на съгласие  Mr. Green Та възползвайте се...
Много вярно  Peace
Може и ОК да ти каже без да е чул какво точно му кзаваш  Joy

# 152
  • Мнения: 534
Юлче това много ми хареса  Peace
ще използвам идеята ти  smile3508

# 153
  • Русе
  • Мнения: 111
Привет  bouquet
Отдавна се каня да ви питам - от какъв пол са децата ви? Преди време - /доста отдавна даже/ четох, че мъжете, които работят повече от 10 часа на ден на компютър са предимно бащи на момичета ...  newsm78. Е, при нас така се получи наистина, а при вас?
 /питам, понеже се надявам третото да е момче ... ама... Rolling Eyes/

# 154
  • Мнения: 3 271
Моите са момче и момиче Simple Smile

# 155
# 156
  • София
  • Мнения: 1 951
И от двата пола имам.Но първо се роди дъщерята.На тати любимката.

# 157
  • Мнения: 3 205
Привет  bouquet
Отдавна се каня да ви питам - от какъв пол са децата ви? Преди време - /доста отдавна даже/ четох, че мъжете, които работят повече от 10 часа на ден на компютър са предимно бащи на момичета ...  newsm78. Е, при нас така се получи наистина, а при вас?
 /питам, понеже се надявам третото да е момче ... ама... Rolling Eyes/

Момченце  Mr. Green Явно въпреки всичките му опити, успявам да го отклоня от компютъра успешно  Mr. Green

# 158
  • Мнения: 1 336
Момче  Heart Eyes
Дано мъжа ми не го прочете някъде това, че както иска момиче няма да става от компютъра денонощно  Joy

# 159
  • Мнения: 934
Аз пък дето не се отлепвам от РС-то си имам 2 моми, чвно трябва да забраня достъпа д РС-та за да си имам и момче някога.

# 160
  • Мнения: 6 998
Последният въпрос ме срина окончателно Crazy
А ако и двамата висим денонощно - близначки ли да чакам Mr. Green

# 161
  • Мнения: 5 178
За близнаци не знам..
Но за мъжко рецептата е мама да стои по 12 ч , а тати само по 8-10..Ако е повече престоя мама и тате нямат сили за бебеправене и  няма stork-boy

# 162
  • Мнения: 534
Последният въпрос ме срина окончателно Crazy
А ако и двамата висим денонощно - близначки ли да чакам Mr. Green
И аз застъпвам и няма мърдане ,близнаци искам

# 163
  • Мнения: 2 961
И аз се присъединявам  Simple Smile. Моят проблем се състои в следното - първо, че трудно си извоювам достъп до компютъра и другото е, че все ми се смее колко съм "ограничена" на тема компютри /а аз съм си много добър потребител, все пак не съм специалист  Wink/. Да не говоря пък като реши, че в 20 ч. вечерта ще работи от домашния компютър.. направо полудявам като видя оня черен екран с бели буквички /putty се казва  Crazy/..
И вашите мъже ли са толкова разсеяни  Whistling.. голяма трагедия сме.. аз колкото съм организирана и съсредоточена, той е точно обратното, но нали противоположностите се привличат  Heart Eyes

 hahaha hahaha hahaha Ние за това си имаме 2 компютъра  Joy

# 164
  • Мнения: 95
Хи-хи, това за момчета-момичета ми хареса  Joy И ние сме с мъжко, ама по онова време мъжът ми не се задържаше толкова много пред рс, така че второто по тази логика (и дай боже) ще е момиче Mr. Green
Аз напоследък предприех крайни мерки- неделята е ден за семейството, т.е. и двамата не сядаме пред рс  Naughty Ако не ме слуша, му крия захранващия кабел  Twisted Evil и му намирам работа- да нахрани детето, да го заведе на двора... а ако е хубаво времето, задължително сме на разходка извън града! Засега мн добре ни се отразява, дано намеря начин и вечер през седмицата да го отделям от рс... Споделяйте идеи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт