Упражнения за паласки

  • 7 923
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
зависи от натоварването, аз съм правила по няколко серии за плочки и паласки и и после е Crazy, така че едно упражнение прави ама ефикасно, не да се въртиш по 1 час и да няма ефект Peace

# 16
  • Мнения: 266
Joy Плочки за 3 седмици от уред,ползвайки го като гледаш тв?  Joy
Мисля да препоръчам на всички собственици на фитнес зали да ги затварят  Crazy

много е относително.  Peace
ако има много добра физическа подготовка е напълно нормално.аз за една седмица вадя плочки.при положение,че си имам.просто за известно време ги заличих с тънък слой мазнини.за 1 седмица строга диета и преси и всичко е както преди
но ако досега е нямала  Thinking много трудно с този уред за толкова време да ги направи и то само за 15 мин.
ако беше казала,че прави двуразови от по час + диета-да
просто дамата,не е уточнила подробностите
sega za podrobnostite, za da ne se poqvqvat nedorazymeniq. vinagi sum bila slaba, no ne stegnata. tova sa dve razli4ni ponqtiq. dokato pedi 3 godini poradi zdravosloven problem ne ka4ih 12 kg za 3 meseca i to nai ve4e v oblastta na taliqta, poqvi mi se korem i dosta poznati misleha 4e sum bremenna. nikoga ne bqh spazvala dieti, no opitah s qponskata, koqto spored men e dosta efikasna i lesna za izpulnnie. no sled tova trqbva6e da se pribere korema. opitah s koremni presi, kalanetika, hodih na fitnes, no poradi natovarenoto mi ejednevie trydno yspqvah da namerq edin 4as za sport. dokato minalata godina ne vidqh reklamata po kanal 8, i otkrih, 4e tyk go prodavat v magazinite( yreda). sled 3 sedmici trenirovki 15 min na den( 3 dni trnira6, 1 po4iva6) ima6e efekt. misulta mi be6e, 4e za jeni s natovareno rab. vreme tozi yred e super. izliza ti mnogo po evtino ot hodene vuv fitnes zalite, koncentriran e predimno za oblastta na korema, palskite, kato su6tevremenno s tova stqga6 i krakata. poly4ava6 dvd s yprajneniqta, i specialna kniga s 3 sedmi4en plan na hranene. tova e iskah samo da spodelq s vas i se izvinqvam 4e v na4aloto nqmah vreme da yto4nq podrobnostite

# 17
  • Мнения: 9 095
благодарим че сподели, само че пиши на български ако обичаш Peace

# 18
  • Мнения: 266
благодарим че сподели, само че пиши на български ако обичаш Peace
иска6 да кайе6 на кирилица, предполагам не сум се обуркалада пи6а на англииски. sorry Confused

# 19
  • Мнения: 266
благодарим че сподели, само че пиши на български ако обичаш Peace
иска6 да кайе6 на кирилица, предполагам не сум се обуркалада пи6а на англииски. sorry Confused
ами така си е като пи6а на кирилица правя правописни гре6ки

# 20
  • Мнения: 2 229
polinbg, мерси за упражненията! Трябва и аз да ги пробвам, но такъв мързел ме е хванал. Tired

# 21
  • Мнения: 484
Моят опит (около 13 години инструктор) показва ,че само с коремни упражнения, били те със собствено тегло или с някакъв уред, не се получават "т.нар." плочки. Паралелено с коремните трябва кардио. Упражненията оформят мускула, а кардиото изчиства мазнинките, така че мускулите да са видими. А пък изчистването не става за 3 седмици.
Имайте впредвид, че може да сте слаби, а процентът на мазнини в тялото ви да е висок. По правило процентът на мазнините в женското тяло е по-висок. Мин. при дамите е 12%, а при мъжете - 5%. При жените започват сериозни хормонални проблеми при по-нисък процент мазнини. Това е още едно обяснение защо при жените плочките стават много по-трудно, отколкото при мъжете. Има и други обяснения, свързани различния начин, по който мъжете горят калории.

# 22
  • Мнения: 9 095
сори че спамя темата, само да кажа че във форума си има правила и едно от тях е да се пише на кирилица, та затова беше забележката Hug

Общи условия

Активация на акаунт