Сериозна тема

  • 2 055
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
Преди забрана до даден форум не би ли трябвало да се извести даден потребител предварително?

Цитат
Допускат се изключения на правилото за 3-те предупреждения в случай, че даден потребител тормози, обижда или използва вулгарни изрази към други потребители, Модератор или Администратор - това може да доведе до постоянен и незабавен бан.



# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Е какво общо има темата на калинка с тези неща за модераторите? Аз май нещо не схващам newsm78

Калинка се опита да пусне една сериозна Тема по повод нейния празник и достъпът до форумите и бе забранен.

# 17
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 102
Калинка, ти направо ме уби. Ама много въпроси, много нещо. Я вземи ги пусни в няколко теми, че иначе фермани(сори) ще трябва да пишем.
Като видях заглавието ти на темата си казах ,ей Калинка ,пак пусна някоя интересна тема,но не би...
Те сериозните теми ги заклЮчват Wink

# 18
  • Мнения: 3 367
намирам постинга на задалия темата неуважителен;
следящите този форум разбират добре за каква точно баница и кафе иде реч;
за мен този тон не е подходящ и избрания начин да се обсъди проблема с модерирането не е проява на добър вкус

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Преди забрана до даден форум не би ли трябвало да се извести даден потребител предварително?

Цитат
Допускат се изключения на правилото за 3-те предупреждения в случай, че даден потребител тормози, обижда или използва вулгарни изрази към други потребители, Модератор или Администратор - това може да доведе до постоянен и незабавен бан.




Моля, да бъдат посочени цитати на обидни или нападателни думи и най-вече към Модератори. -молба на Калинка
П.П. Между впрочем Калинка наистина има празник и ще организира голямо тържество.

# 20
  • Мнения: 4 390
Лиорена, нямам абсолютно никакво намерение да се обяснявам.
Нито на теб, нито на Калинка.
При цялото ми уважение към теб, не си прави труда да ми задаваш такива въпроси, няма да си направя труда да отговоря.

А, Калинка да ги обяснява тия на баба ми.
Или да пита в друг форум. Тук си пропиля шансовете да го прави за предстоящите
20 дни.
Това е от мен.

# 21
  • Мнения: 3 423
А Калинка се терзаеше преди време,
че моя милост е на всяка манджа отгоре.
Каква излезе тя, заключват се теми, преди
дори да съм кликнала върху заглавията им.
Или съм слипи гонзалес, далечният роднина
на спиди гонзалес, или наистина хормоните
си правят лоши шеги с някои от нас.
Калинке, моме хубава, ако досега не си се
научила да завъртиш една баница или поне
да я наложиш (айде, гюзлеме едва ли ще научиш
за краткото време до купона), то никой от нас
не може да ти помогне до идването на гостите.
Забаламосай ги с някой и друг спейс, пък после
сложи на масата каквото дойде. Все пак хората
ще са там, за да те уважат, а не за да се наплюскат.
Ще си кажете благи думи, ще обмените заучени
усмивки, ще чукнете чаши за наздраве и айде.
Това е реалният живот.

# 22
  • Spain
  • Мнения: 3 750
а стига .. ква стана
 никак не е готино това
 аз тази тема я разбирам по скоро зака4лива отколкото стремяща се да обиди някого ....
... пък и с какво Калинка например прекали в "други" теми
 ще ме извините модераторите но понякога не ви разбирам ... не оспорвам решенията ви .. но не ви разбирам ....
 и от една зака4лива тема правим отново "сериозна "
 ами и аз не разбирам защо като се обидили 2 юзърки или като си казали "кокошка с кокошка " сте толкова загрижени ! 
решението е едно -за да няма обидени - и да не вие толкова тежко - трие се темата цялата и вси4ки забарвят за нея - какво е това - заклю4ена - в момента има 15 4овека да ги 4етат "заклю4ените " и наистина живота не е само бани4ки и кафе .

# 23
  • Мнения: 1 630
Ама господи, вие сериозно ли говорите?
Наистина ли сте я баннали?????

В същия форум в който в клюкарника (и не само) се вихрят хора като Joro1 или се правят масови форумски мастурбации???

Нещо не ми го побира главата ? Не е ли форума място за изказване и обмен на идеи? Идеи, които не винаги са еднакви с тези на другите.
Не знам какво сте трили от двете заключени теми, че докато се наканя да пиша бързо ги заключихте, но може би трябва да обясните отново правилата какво може и какво не може да се пише в този форум, за по-глупавичките като мен  newsm78

# 24
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Ама господи, вие сериозно ли говорите?
Наистина ли сте я баннали?????

В същия форум в който в клюкарника (и не само) се вихрят хора като Joro1 или се правят масови форумски мастурбации???

Peace Peace изрази неуважителни като пи4ле ,пар4е , и какво ли още не ... и този приказен герои е там ..да не говорим за "задоволяващите " петъ4ни теми и кои как го д.. или си го вкарва или къде бърка ...е това са теми да ...
 

# 25
  • Германия
  • Мнения: 8 100
Аз вече съвсем нищо не схващам; мислех, че Калинка съвсем сериозно пита  Thinking
Май пак съм на грешното място в грешното време ooooh!

# 26
  • Мнения: 4 068
Ооооооооооооооо, я стига сте се правили, че не разбирате за какво иде реч. На Калинка съвсем не и е за пръв  път да обижда или да подклажда уж леееки скандалчета. В крайна сметка правилата са за всички и затова получи бан.
За Клюкарника въобще няма какво да говорите. Той точно за това беше създаден и за това се ползва. И там обаче играе метлата при сериозни провинения. То ясно, че сега ще се навъдят хиляда адвокати на Калинка/всъщност провинила се е не само тя де/, но аз ви съветвам да не си правите труда. Щом като искате да се играе твърдо по правилата, то значи трябва да знаете, че модератора не дължи никакво обяснения на никой и мнението му се счута за меродавно. И това е така благодарение на подобни изцепки. Преди не съществуваше това правило, което автоматично идва да значи, че то си е изпросено от потребителите.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Кой, какво, защо...Дивияна е дала обяснение за наложения бан. Какво ровите незнам Rolling Eyes
20...30 дена..толкова. И 100 адвоката да се появят бана няма да отпадне.
Не сравнявайте Клюкарника с този форум.

# 28
  • Мнения: 3 423
Хулиганче, парче, пичле, глей
кви цомби, глей, кво се дървиш и т.н.
са редови думи от речника на
Българската национална телевизия.
Както знаем, езикът на медиите е
книжовен, тоест всичките тези
изрази са легитимни и са в разрез
с българския морал. Но когато на
дансинга назрее драма, тогава
и едно "мила, кво се пениш" кара
да почервеняват уши от гняв, а
в ъгълчетата на устата да се пукат
балончета от образувала се слюнка.
Ясно е, че когато се говори за религия,
малцинства, раси, нации, скачат коя от
коя по-вярваща и от папата и настава
кървава езикова сеч. За да се избегне
клането, модовете въртят ключа и спят
спокойно. Което не значи, че мненията
им са на всяка цена в разрез с темата.
Не. Просто те са поръчкови поети и
работата им е да следят за нормално и
мирно съвместно съществуване на хора
с различно възпитание, обща култура,
образование, религия, поглед върху нещата.

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Направихте един прекрасен подарък за Рожден Ден.

Общи условия

Активация на акаунт