Прах за пране и омекотител

  • 2 705
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Пера с Персил и Силан.Нямам оплаквания към аромата.
Забелязала съм нещо обаче-много е важно миризмата на перилния препарат и на омекотителя да се съчетават добре.Не всички комбинации на Персил със Силан са добри и при някои като че ли аромата се замазва и все едно го няма.

# 16
  • Мнения: 50
А аз пера с прах "Е".Много съм доволна,премахва всички петна.От омекотителите Ленор-червен и Семана-жълт цвят най-приятно ми миришат.

# 17
  • Мнения: 966
пера с Бонус и семана-зелена

# 18
  • Мнения: 5 140
Купувам Сани Максима прах за пране и омекотител, когато нямам омекотител на Сано си взимам Ленор и Ариел прах за пране.

# 19
  • Мнения: 9 093
Напоследък съм се зарибила с Ехо савекс - и съм много доволна.
Омекотител не ползвам - спестявам ви вредностите колко мога Mr. Green
Прането ухае много добре. От всичките разновидсноти на Ехо съм доволна.
Ариел обичам за бяло, а от Ариелите най-ухаен ми идва онзи Alpine  Flutter

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Пера с Персил и Силан.

И аз и прането ми ухае много приятно Grinning Ароматът идва от омекотителя. Пробвала съм всичките на Силан и любимият ми, който е с най-трайна и продължителна миризма е жълтият - с мед и бадеми.

# 21
  • Мнения: 96
За нас ползвам Персил и Ариел,но директен внос от чужбина.Казвам това,защото разликата е голяма.Омекотител само Ленор-син.
За малкото ползвам прах и омекотител на Сано,но само първият бял омекотител беше хубав.Още му миришат дрешките от зимата.Вторият път ми се стори,че е разреден и почти не миришеше.И т.к.белият изчезна вече магазинерката ми препоръча жълтият.Повярвайте изобщо не мирише.Даже се замислих дали сум сложила в пералнята.Бясна съм.Дали развалиха самите продукти или в магазините правят някои мошенгии.

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако всеки път переш с едно и също, то носът ти свиква с миризмата и затова си мислиш, че не се усеща. Това съм го забелязала с парфюмите.

Само искам да ви предупредя нещо, по-нагоре някой спомена, че ползва Ехо савекс. Много внимавайте с този прах, моята приятелка переше само с такъв. Беше й се задръстила пералнята. От сервиза техниците й казали, че е от праха - не се разтваря, като пясък бил.

# 23
  • Мнения: 14 490
и аз забелязах нещо подобно - пера с тайд, миришеше страхотно че даже почти спрях да използвам омекотител, и изведнъж дрехите просто спряха да ухаят както преди. а преди беше толкова силна миризмата че се усещаще и след сушилнята, даже и няколко дни след като са стояли дрехите в гардероба. сега го няма това нещо и наливам омекотител....е, той забелязах че помага да не стават твърди дрехите като ги суша на простора, иначе малко да пресъхнат и стават едни такива груби, особено хавлиите.

# 24
  • Мнения: 19 487
Само аз ли не харесвам Тема трипъл пауър...Тук като чета, много са доволни. Моето бяло пране стана едно такова...сиво. Ехо савекс май не съм пробвала. Имам въпрос. Наистина ли може да се изпере качествено бяло пране с Ехо Савекс???

# 25
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Пера с Бонукс (жълт или зелен), а омекотител ползвам вече доста време на Малиция.
Много съм доволна от него. Като простра, цялата тераса мирише после цял ден. И прането доста време си ухае на него.


К'ва е таз Малиция, бре, за сефте я чувам  newsm78
Това ли е?

Каква му е цената ?

А по темата, аз пера с Персил или Ариел и ползвам омекотител Ленор или Силан, но напоследък и на мен не ми ухае прането така както преди. Може да съм привикнала с миризмата  Thinking

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 19:49 от doniboni

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Това е да. Аз харесвам повече белия.  Laughing
Аз го купувам за 4,30 лв. за 2 л.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 559
Вече са го споменали, но да напиша и аз - ползвам Фрош и съм доволна(изобщо от марката). Но на праха за пране не разчитам за аромат. Ползвам Ленор - най-вече син и понякога редувам с един розово-цикламено - и дрехите ни миришат достатъчно силно. Но само суша, а което не може на простор, но не на балкона, освен че миризмата отива по дяв..е, ми е гадно да ми висят там дрехите, да не говорим за мръсотията в София.

# 28
  • Мнения: 3 356
Персил + Силан

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Това е да. Аз харесвам повече белия.  Laughing
Аз го купувам за 4,30 лв. за 2 л.


Ще го пробвам, ако ми допадне миризмата  Simple Smile , дано го намеря по-магазините

Общи условия

Активация на акаунт