Длъжни ли са мъжете да правят подаръци днес?

  • 1 371
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Помолих го да не ми носи цветя днес. Именно, за да не се чувства длъжен
/леле, още не съм изхвърлила Валентинската китка Embarassed/
Попита какво да ми подари. Че аз откъде да знам? Някой път тръгвам по магазините, обикалям цял ден и я си харесам 1 нещо, я не. Как може да се разчита, че той ще ми подари нещо, което да харесам? Шансът е 1/1000.
Не, мерси, предпочитам да си купя нещо сама, затова след малко излизам на пазар bowuu

# 16
  • Мнения: 10 758
Ма то е същото като на 14-ти февруари.
Моя за 13 години ми е подарил 2 букета - на изписването от родилния.
Е тва е положението.
Дали е скръндза newsm78Едва ли....каквото съм поискала, това съм получила.
Не е длъжен точно днес да се юрне и да ми купува букет.
Абе той да ме уважава, па ми дреме за другото.........

# 17
  • Мнения: 920
Длъжен е силно казано. Длъжен си да си изпълняваш задълженията в работата.
Но е приятно да се сети.
Аз го свързвам винаги с цвете.
Въпреки че, когато бившият ми изпращаше шофьора си да купи огромен букет, не бях особено щастлива.
По-добре нищо, ама от сърце.

# 18
  • Мнения: 3 405
Не. Защо им е да правят подаръци на ден, в който жените са си извоювали равноправие с мъжете. Подаръците трябва да са взаимни, нали сме равни Grinning

# 19
  • Мнения: 437
Длъжен.. само по себе си думичката отблъсква.. Никой не е длъжен с нищо... но най малкото - поне целия град се е окичил с цветя - би ми станало криво ако не получа поне една китка.. ей така - за вниманието..
Вече си имам три, така че мирясах  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 741
Чак длъжни не са.Ама нищо няма да им стане ако ни поглезят за един ден.Пък и то без повод рядко се сещат

# 21
  • Мнения: 2 759
              Мъжът до мен е длъжен. За вашите не мога да отговарям  Crossing Arms. Длъжен е дори само заради собственото си спокойствие, ако щете   smile3531...

# 22
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 846
"ДЛЪЖНИ" - не. И изобщо, когато нещо е по задължение, то определено не е хубаво и истинско. Ако се сети нещо - добре, ако не се сети - ми.. добре Simple Smile Той ме поздрави още сутринта докато спях, така че вече ми е усмихнат деня Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт