Бившите стари кучета на този подфорум - || част

  • 7 633
  • 188
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 925
svetli, ами рисуваме ги на у-щето за бременни с боички за боди арт  Mr. Green Страшно е забавно... Радвам се, че ви хареса коремището, даже художничката спечели награда за тази рисунка Peace
Дано в най-скоро време всички необебили се да рисуват по такива коремчета  Hug
Дарееее
Hug

# 76
  • Мнения: 1 701
Wish-че  Hug кажи как е, изведнъж да си мама ?
Ми супер е макар, че аз мама се почувствах чак на втория ден! Simple Smile
Преди това стоях и гледах малкото мишле и се чудех какво ще го правя и за какво ми е изобщо...
Ама сега да ме видите!
Обожавам го това вързопче!

Неописуема е палитрата от чувства, които ме обземаха през тези две семици и малко откакто този нов човек е с мен. От пълно безразличие в началото, до лека досада и безкрайна обич и нежност сега! Simple Smile

Не ме е срам да кажа че в началото нямах никакви майчински чувства и инстинкти. Някои момичета дето казват че още в момента в който са го видели за първи път и са го заобичали - ми не знам дали е вярно ама при мен не стана так! Simple Smile

# 77
  • Мнения: 7 002
Момичета, Момиче си има бебче Grinning Честитката е в Проблемното, можете да я поздравите Grinning

# 78
  • Мнения: 806
Здравейте стари дружки  bouquet,
ЧЕСТИТО  на мама Момиче  bouquet, да им е жива и здрава дъщеричката и много да ги радва Hug
Честито и на Пенелопка, да им е живо и здраво чедото  bouquet
Страчи,мила, пу-пу-пу, много ти е хубаво тумбачето Hug
Уишче,  Hug
Аз малко съм болничка, но се лекувам и се надявам по бързичко да се оправя, зада не истървем този месец baby_neutral
ПРегръдки на всичкиииииииии Hug Hug Hug

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Честито на Пенелопката и от мен!  bouquet

Благодаря Анетка! Hug

# 80
  • София
  • Мнения: 4 272
Страчи, хайде каке, наближава и твоя ред Wink Следя те аз в отчетните, да знаеш Party

# 81
  • Мнения: 806
въй Embarassed колко ме е срам Embarassed
Моренкаааааа, честито миличка  bouquet
Чак сега забелязах Blush
голям заплес съм Blush
Желая ти всичко най-най-най и лека и прекрасна бременност с хубаво и здраво бебче на финала.Силни прегръдки Hug

# 82
  • Мнения: 1 701
Хей Диме! Simple Smile
Оздравявай бързо и работете по въпроса, че аз скоро тръгвам с малкия човек на разходка и ще се радвам да разхождаме и твоето бременно коремче! Simple Smile
Пу дано! Simple Smile

# 83
  • Мнения: 7 128
На Пенелопа и Момиче да са им живи и здрави девойките. Да растат и да блестят!
  bouquet

# 84
  • Мнения: 2 825
Пенелопа и момиче, ЧЕСТИТО   bouquet
Да са ви живи и здрави малките съкровища и много радости да ви носят !!!

Страчи, страхотно ти е коремчето  Hug Явно добра художничка ти се е паднала  Wink

# 85
  • Мнения: 806
Хей Диме! Simple Smile
Оздравявай бързо и работете по въпроса, че аз скоро тръгвам с малкия човек на разходка и ще се радвам да разхождаме и твоето бременно коремче! Simple Smile
Пу дано! Simple Smile

 HugУишче, с най-голяма удоволствие,миличка HugДай боже Praynig
Как сте мацки,в днешния петъчен ден Grinning
Айде,нека да ни е лек и пълен с усмивки и добро настроение Mr. Green Laughing hahaha Joy hahaha
Цунки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 1 925
Леичка, и аз те следя как се развиват нещата, всъщност следя ви всичките Голдъна, Дарето, данидан..., и стискам палци да ни последвате в отчетни. Hug
Dime, clara , мерси  Hug Имам си една мама от наште, която откри неподозирани възможности за рисуване върху мен
Heart Eyes
Dime, айде скоро и твоето коремче да е като моето  Peace

# 87
  • Мнения: 357
Момичета, не мога да ви опиша колко се радвам на новините от тази и предишната тема! Hug   

Моренка, поздравления!  bouquet

Ние растем със скоростта на светлината. На три месеца ни поникнаха първите два зъба, а вече чакаме и следващите. Ходим на плуване и сме големи жаби, само вода ни дай Mr. Green
Ето няколко снимчици да ни видите какви сме маймуни:

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2463135
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2463136
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2463138
 
При нас вали сняг, представяте ли си Crazy ...за първа провет, но това изобщо не може да ми развали настроението, защото утре заминаваме на първата си семейна почивка с мъниче, ю хууу!

# 88
  • Мнения: 1 029
Марлийс, много е сладка! Hug Heart Eyes  bouquet
Весела ваканция!
Честит ви и сняг.Аз не можах да му се нарадвам тази година, но поне два дни се радвам на дъждовете, понеже също са рядко срещани напоследък. Crazy Mr. Green
Хубав уикенд!

# 89
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ама изхвърляйте боклука си не само в кошче,ами разделно!

Общи условия

Активация на акаунт