Отговори
# 255
  • Мнения: 4 323
за ясленския гадрероб - ние сме с 3 анцуга, като основно предпочитам единия от тях. За долно бях накупила 5 чифта гащи и потници, но стигнах до извода, че най-удобно е с лека памучна тениска отдолу - по-добре се затваря по вратлето, има ръкавки и все пак е по-удачен вариант, в случай, еч диваненцето ми реши, че й е топло, какот прави вкъщи - понеже няма кой да върви след нея и да настоява да не стои без връхна дреха, по-добре да е по тениска, вместо по потник....

# 256
  • Мнения: 522
Пиперлянке,този анцунг със синьото долнище ми легна на сърце Heart Eyes,много готин Peace
Днес вятъра е ужасен,а утре казват ,че пак ще е така Tired.Въпреки това ние направихме разходката с количката и с дъждобрана отгоре Grinning.
Каня се да боядисвам в къщи,ама нещо все не мога да се натуткам Confused.Май ще оставя за петък ,събота и неделя,че тогава имам баби под ръка Grinning.Моя мъж находка направи с мене ,икономиса от майстори Joy,нали са учила в Строителен техникум,та всички ремонти в къщи си ги правя сама Grinning,не давам да се пипа.Даже бременна в осмия месец бях грабнала един голям валяк и мацах наред Blush.
Хайде лек ден на всички!

# 257
  • Мнения: 948
Въпреки вятъра и ние направихме разходката. Crazy
Пиперлянке, много хубави дрешки сте накупили. Peace
Гита, изумяваш ме./м/у другото ти Строителния в Б-с ли си завършила, защото и мъжа ми там е учил  Mr. Green/В нас ремонтите ги прави той. HugЧакам скоро да се похвалиш и с детската. Wink

# 258
  • Мнения: 449
Гита, кой със синьото долнище-по-светлия или по-тъмния(ако пък много ти е легнал на сърце ще видим какво можем да направим Wink) Браво на теб, как се справяш с тия ремонти, аз съм толкова вързана в ръцете ooooh!
Гуш, пожелавам ти успех към което и поприще да се насочиш, ти си ни умница, ще се справиш Hug
Мартеа, и на нас потниците ни рядко се ползват, с тениските най-добре и една тънка блузка с дълъг ръкав отгоре Peace
Тиаа, много ми харесва лентичката ти, много оригинална-това куче-художник и тези замъци Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 480
Здравейте от нас!
Ние изкарахме една тежка нощ. Вчера през целия ден Насче поддържаше Т около 38, а когато вдигнеше повече му давах Нурофен. Снощи направихме хладка ваничка и си легна без Т. По някае време съм заспала и само го чух, че изпъшка. Веднага скочих, гушнах го, а той пареше. Направо гореше. Сигурно имаше 40 градуса. И трепереше. Беше 2 часа. Напълних ваната с топличка вода и го топнахме вътре. Постоя доста време, непрекъснато го обливахме, докато се охлади и водата поизстина. Ходи на гърнето и се изака меко, безформено, но не рядко. Но не можеше да заспи. Стана 3 часа и пак започна да вдига Т. Пак му дадох Нурофен. До 4.30 не можа да заспи, даже си играхме в хола. Когато му се доспа си отвори сам ципа на кошарката и си легна вътре. Към 8 пак се събуди мрънкайки, но след около половин час заспа пак, при нас на спалнята, та до десет. Като стана имаше 37,7. Сега пак е топличък, но не му давам нищо.
Това от нас. Благодаря на тези, които ме изчетоха   bouquet
 

# 260
  • Мнения: 522
Миличкото Насче дано да му минава вече Peace.Ренката,аз когато Нас потдържа температура му давам Панадола като антибиотик на 4-5 часа два дни без прекъсване,независимо дали в момента я е свалил Peace.Ти си знаеш,само споделям Hug.
Ксения,Бургаския да.Значи с мъжа ти сме колеги GrinningСамо да се натуткам и ще се похваля Wink,само дето сигурно 5-6 пъти идвах в Бургас пък пердетата още не съм купила Embarassed.
Пиперлянке,светлия с бялата горница Mr. Green,много свежи цветове,чудна комбинация Heart Eyes.

# 261
  • Мнения: 449
Ренката, според мен трябва да се консултирате с чичо доктор. Мен специално високата температура много ме плаши, така че не губете време-отивайте да го видят детето, там най-добре ще ви кажат какво да правите. Бързо оздравяване  bouquet
Гита, комплектчето е Champion, наистина е много добро, само че беше единствено, но сигурно пак ще го заредят. Ако те интересува наистина пиши ми на лични, ще оправим работата. Цената варира между 25,50 лв./на колкото го взех аз/ и 29/на колкото го видях в друг магазин, но пък там най-вероятно ще го заредят пак/.

# 262
  • София
  • Мнения: 3 787
И ние успяхме да си направим разходката Laughing.Подухваше,но леко и слънчице даже имаше WinkЩе видим от утре как ще е ,че го дават една серия дъждовна Sad

Тези дни Калоян беше много нервен и ревеше от най-малкото нещо Sad.Ужас просто.Но вчера,с 300 зора,успях да усетя новия кътник.Много му се зарадвах,защото тези кътници са тръгнали от половин година да излизат и все се разминаваха Mr. GreenСега още 3 и край със зъбите засега Whistling

Много хубави придобивки си имате.Ние още не сме купували нищо,но е крайно време.Другата седмица отивам на пазар Laughing

# 263
  • Мнения: 948
Ренката, относно Панадол-а и аз процедирам като Гита.Високата температура наистина е лоша работа, още повече, че децата са отпуснати и не им е до нищо.И моят съвет е да го види лекар.В момента наистина има вирус, който се предава много лесно. Twisted Evil
Гита,  Hug
Гуш, забравих, ама по-добре по-късно, отколкото никога - желая ти  успехи в новата работа! Heart Eyes

# 264
  • Мнения: 3 818
Ренката, да добавя и моето виждане по въпроса;). Аз като има температура детето, му давам ефералган- свещички, че тя през устата не трае нищо. Ако не се смъква, започвам да редувам през два часа- ефералган и нурофен. Не давам нищо само ако температурата е до 37.2-3.
Иначе моят съвет е обратен- да изчакаш с лекаря. Ако е вирус, той ще премине за два-три дни, и ти все пак ще наблюдаваш детето ти  как е и вдига ли температура. Ако е нещо повече, то така или иначе антибиотиците действат след третия ден от болестта. Аз поне така правя, но ти си знаеш и си решаваш.
Бързо оздравяване пожелавам Hug

Гуш, честита ти нова работа!  bouquet Дано бъдеш удовлетворена и да ходиш с кеф всеки ден. Simple Smile

На мен пък ми хареса много костюмчето с карираната ризка! Grinning

Сиска, честити ви обувки и на вас, да си ги скъса с кеф Дени. Grinning
Аз тази пролет наблегнах на полите и скуманите, има само два панталона и нито един анцунг, ще си ходи на градина по поли Laughing Иначе Миша е същата като Ема, едвам изтрайва да я облека, та да изтича до огледалото.
Вчера й купих един панталон, вечерта го обличам та да се покаже на татко си, тя през цялото време мърдаше нетърпеливо и накрая изтича при него и каза с горда усмивка "еййййййй" Laughing
Ще ги наснимам по-късно да онагледя Wink

Момичета, аз в четвъртък сутринта съм на интервю за работа, да стискате палци всичко да мине добре и да се харесаме взаимно Grinning Много ми е притеснено, но за успокоение си купих един разкошен сукман, на който отдавна му бях хвърлила око и чак до София стигнах, та да си го купя, защото тук се беше свършил, та смятам да се чувствам красива и уверена на интервюто Mr. Green Laughing

Тук духа ужасяващ вятър и днес ще пропуснем разходката, тя Миша ще бъде издухана, ако излезем.  Confused

# 265
  • Мнения: 4 323
Ренката, и според мен трябва лекар да го види/чуе. Пък ако изпише АБ може да се разберете да изчакате. Да добавя само да предлагаш вода... Аз прилагам и техниката с оцета при Т, пък свеки ми каза и чай от малинови листа, аз нямах, но давах чай с малко желе от малини. Бързо да се оправя детенце, хваща ме шубето с тоя нов вирус.... Теа днес как рева и колко кисела беше... не ми се мисли...

Феъри, успех на интервюто!

# 266
  • Мнения: 4 323
Ей, Красони, как сте вие, от кога не съм те мяркала...

# 267
  • Мнения: 1 726
         Здравейте!
От много време не съм писала, нещо хич не съм в кондиция в последно време. Много съм крива, тъпа работа. Явор тази сутрин се събуди с 37,3 , дадох Панадол и засега да не викам дявола не е вдигал пак. И него го почна последната порция кътници. Като чета май всички дечица ги вадят я с Т, я със сополи или друга екстра някоя. Иначе е пробил наполовина пустия му зъб, но му е дискомфортно на детето. Дано другите минат по-леко.
   Ужасно духа и тук. Но сутринта беше по-добре времето и за малко ходихме при моята майка, да убием времето. Че лек против кривотия и скука няма Heart Eyes.
   Иначе като е хубаво времето сме все навън. Връчвам кофичка и лопатка и детето бяга да си играе в пясъчника. Забелязвам и ,че е станал много самостоятелен, не ме търси( освен вкъщи, там ми е все по петите). Търси други деца, изобщо порастват дивчовците. За ясла и градина уж бяхме решили да се гледаме до др. пролет, но да видим. Децата си искат контакта с други и аз все по-трудно успявам да намеря занимание.
  Вчера и днес апликирахме. Режа формички от гланцово блокче и лепим, рисуваме. По-точно аз лепя и рисувам , а Явор драска върху творенията ми. Или си пише по ръцете, или хвърля по земята капачки и флумастри. Моливите изобщо не ги тачи, от много време.
   Бързо оздравяване на всички болни малчовци!

# 268
  • Мнения: 480
Момичета, благодаря!!!   bouquet
Аз още вчера водих Нас на лекар, но сигурно не е станало ясно  Embarassed Гърдите му са чисти, гърлото е силно зачервено и пием Аугментин. Иначе не е отпаднал, играе му се, даже излизахме за половин час-до магазина. Миналата година по едно време пи доста Панадол заради една такава висока Т и направи алергия към него. Затова сега освен Нурофен и максимум 1 свещичка ефералган, друго не давам.
Не знам колко време е нормално да поддържа Т, 2-3 дни или повече  newsm78

# 269
  • Мнения: 522
Пиперлянка,благодаря за отзивчивоста Hug!Аз купих 2 анцунга на на Наси та засега смятам,че са му достатъчни,щото има и 3чифта дънки и още толкова джинси Wink.Ще видим като тръгне на яслата дали ще ни удовлетворят,че единия комплект нещо не ми вдъхва доверие,2 пъти го изпрах и крачолите вече са му точно на дължина,а ги подгъвах с пръст и половина Confused..Та ако продължава да се смалява ще се възползвам от предложението ти Hug,че наистина много ми харесва.Да си го носите със здраве  bouquet.
Феъри,то туй суетата граници няма Laughing,до Софето чак опря за един сукман Mr. Green.Шегувам се.Стискам палци за интервюто newsm10.
Забравих да ви разкажа,че Нас онзи ден щеше да го блъсне кола.Излизаме на разходка,но без количка и аз на входа провеждам инструктаж"Ще ме държиш за ръка,няма да се дърпаш и няма да бягаш на страни самичак!Нали щеме слушаш?".Отговорът-"Слушам".В момента в който отворих вратата и се обърнах да заключа,диването се втурва към улицата,а аз след него и виждам,че изкача кола на 4-5метра от него Shocked,така изкрещях,че детето май се стресна и замръзна на място,а и колата спря.Цял ден треперих и не можех да се успокоя,а сега като ви разправям пак се разтреперах.На мъжо изобщо не съм казала,че щеше да обвини мен и да се скараме Blush.Пък Наси май се е уплашил щото два дни спи неспокойно и проплаква и говори насън Thinking.
Пазете мъниците  bouquet!
Ох днес се поулях с писането  Embarassed
Сиска,обувки щеше да показваш Whistling

Общи условия

Активация на акаунт