Стегнах си багажа. Това нормално ли е?

  • 3 934
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 86
Що не вземете да си го стегнете в 10-ата седмица.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 122
Що не вземете да си го стегнете в 10-ата седмица.

 #Crazy айде малко по-културно...

# 17
  • София
  • Мнения: 2 227
Що не вземете да си го стегнете в 10-ата седмица.
Вземи се образовай малко и по-леко с изказванията.

# 18
  • Мнения: 6 623
О ,съвсем нормално е   Hug

# 19
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз съм още далече от момента с багажа, но мисля, че си постъпила добре и даже ще се поуча от примера ти!  smile3501 От написаното разбирам, че си доста ядосана, което е разбираемо. В крайна сметка никой не знае как се чувстваш и какви потребности имаш. За съжаление роднините с най-добри чувства натрапват мнението си и това ни ядосва. И при мен, както предполагам и при много други бъдещи и настоящи майки, се случва роднините да се опитват да ги организират около майчинството и да дават "ценни" съвети. Не ги слушай ако не ти допадат съветите и си пази нервите - очаква те най-прекрасния момент в живота на една жена - да стане майка.

Леко раждане!   bouquet

# 20
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Що не вземете да си го стегнете в 10-ата седмица.

И в десетата да си го стегнем, какво от това? Нека си е готов - нито яде, нито пие, нито много място заема.

# 21
  • Мнения: X
Нормално е в нормалните общества, където никой не е чувал за суеверия около бременността и раждането, където всичко за бебето е купено и изпрано до седмия месец, а болницата и екипът за раждането се избират едва ли не след двете чертички от теста.
Миличка, всичко, което те кара да се чувстваш по-спокойна и сигурна в този момент /без да ти вреди/, е нормално. Знам го по себе си. Мнението на околните...  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 2 891
В началото на седмия месец бях готова с чантата за болницата. Не виждам нищо лошо в това, да си подготвен за ситуацията.

# 23
  • Мнения: 227
 Много добре си направила.

# 24
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз започнах лека полека да го стягам, когато влезнах в 9-ия месец.

И аз така направих.

# 25
  • Мнения: 724
Здравейте момичета  bouquet
и аз мисля като влезна в 7 -ми месец да го стягам моя багаж и бих искала да Ви помоля ако може да кажете къде е този списък?
Благодаря предварително 

# 26
  • Мнения: 104
Добре си направила,за разлика от мен.Аз си приготвих багажа вече като ми изтекоха водите и трябваше да тръгвам за болницата.Бях взела куп непотребни неща,а необходимите мъжа ми трябваше да ми ги носи на другия ден.Да уточня родих 4 дена преди термина  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 11 004
Бях заявила на всеослушание, че ще си стегна багажа щом вляза в 8 месец. Сега ще влизам в 9-тия, а дори не съм си купила всичко необходимо за родилното, да не говорим за подреждането му Embarassed Embarassed

# 28
Не си луда миличка.Моят багаж беше стегнат още щом влязох в седмия месец.Исках всичко да мие готово в случай на изненада.Това обаче не ми попречи когато настъпи момента да си забравя документите и всички изследвания Embarassed. Нека те мислят за каквато искат-по-добре да ти е спокойно поне за багажа, че знам през бременността колко други неща те притесняват.

# 29
  • Мнения: 4 621
Въобще не си нито луда, нито параноичка, успокой се Peace
И на мене ми се искаше да си стегна багажа по отрано, но все не оставаше време и се заех с тази задача в началото на 9 месец Hug

Общи условия

Активация на акаунт