Отговори
# 15
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Мммм Чиколина, с тебе сме на една вълна. Аз съм унищожител на филе елена, кайзер, луканки - ама сега съм ги спряла, че нали не трябвало сурово месо да се яде Confused - то не е точно сурово ама аийде аз за всеки случай, след някой друг месец, живот и здрав, пак ще си ги хапвам smile3508

# 16
  • Мнения: 1 610
Тъй е то,одъртяваме ... бавно или бърzо бе6е  newsm78 Май е бърzо в живота.
Какво искаше да кажеш с това изречение? сигурно 5 минути го 4ета. И отна4ало синдрома "посерко" ме хвана.  Laughing Викам какво е това бързо и бавно бебе. Бебета ми се привиждат на мен.
Нейсе!
Хайде да се преброим - шоколадолюбците срещу филеунищожителите. дотук сме 3:2 . В отбора на шокитата слагам амей и мамуната. значи досега 3 броя.

Tatjana,като говорите за Бос не мога да си премълча. Въпреки, че съм фен на марката,искам да допълня, че ризите на Хуго Бос не са от най-добро качество. На същата цена , но няколко класи над Бос са Ланвен - www.lanvin.com

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 23:01 от rien

# 17
  • Мнения: 1 636
Нали има6е една такава песен Риен,не я ли помни6/zнае6? С времето толкова се променям,че от една вълна минавам са съвсем друга.
Деzита,във втората бременност това ми бе6е най_големият проблем да не ям сурово.Не влиzах в месарниzа и все пак само zа Hackepeter си мислех.После като се роди малкият 2 месеzа само това ядях.Като влеzа и те само ме питаха колко  Laughing

# 18
  • Мнения: 592
4естит праzник  и от мен мили мами   bouquet

Днес цял ден мааме гаЩи с бебока по улиците. Първо иz центъра с една приятелка, а след обяд у друга прителка на гости. Последната понеже българка, та направила бани4ки и айран и сладка прикаzака, та така откарах до 18 4аса.  Беб4о съЩо ме пота4и zа праzника_ ето какк_ поzволи на майка си да спи до 9 4аса. Не можах да повярвам на о4ите си като видях 4асовника.
И тук е мястото да се похваля, 4е йунака  zаспива сам, кога по_рано ( 21), кога по_касно ( 22 и 30) и после спинка цели 5 4аса, събужда се само да хапне и после пак zаспива. И това състояние zапо4на от тогава , когато zапо4на да вижда. А преди нали zнаехте, 4е имах проблеми с ве4ерното му zаспиване, което някой път продължаваШе до 23 4аса с мрънкане, беzпокойство и преумора. А сега осава сам в легълцето, може да не zаспи веднага, но поне кротува и се обажда само zа zалагалка.
Ве4ернице, добронамерено ти zавиждам zа подаръка от твоята половинка. Аz полу4их дас йублихе _   bouquet от роzи, но пък вzел , 4е zабравил букет zа дъЩерята. А тя милата пък zа късмет бе след у4илиЩе у приятелка, та пропусна факта с букета. Ина4е можеШе и да се zасегне, нали е в такава въzраст.
Да ви приzная 4естно, zа една семица съм купила 2 готварски книги, от теzи големите с дебелие корици и хубавите картинки вътре. Само не ме питайте дали приготвам неЩо от тях   chef Да, приготвям докато ми мине мерака и после пак си карам по по старите добре поzнати манджи.

За риzите _ има такива съвем бйугелфрай. Наистина може да не ги гладиШ, а ако реШиШ да ги гладиШ йутията се плъzга по тях. Едни от тях са Olypus Luxor ili Seidensticker.

# 19
  • Мнения: 1 636
Моят има на Seidensticker.Чакам всичките да си смени като теzи.Ама като zнам колко са  Whistling...

# 20
  • Мнения: 592
Мен  ме слжете от отбора на солените гоzби, ако мога така да се иzраzя.
Налитам на соленко, готвенко, zадължително месце, геzотíики, антипасти и салти всякакви.
При мен проблемат е друг _ аz всеки ден zапо4вам диета_ съвсем сериоzно и към следобедните 4асове ве4е е наруШена. тогава си каzвам "Айде и днес се провалих, а ама от утре сериоzно"
А пък съпруга уби вси4ко детско в мен като каzа" Това ве4е от годино го 4увам, zнам иzре4ението наиzуст" #2gunfire
Срам и посzор, ама какво да правя майко йунажка, като сам си
яШни4ка, поЩенлива и ми се услажда.
4ажи ре4и 4ревоугодник ooooh!

# 21
  • Мнения: 241
Честит 8-ми март!

Ние още се сополивим. Вчера аз пак се разболях. Явно съм капан за болести  Mr. Green Де що имаше грип го хванах

Нашто педи беше супер възмутен от производителите на ваксини и ги нарече мафия. Това го изцепи, като го питах за ваксината с рака. Струвала около 200Е, а кранкенкасетата не го поемали...  Confused

Мамунке къде ги дават тия ефтините полети до Москва  Shocked Трябват ми спешно 2 билета за следвашия месец, а Луфтханзата ми искат по 300Е на билет  Twisted Evil

Вечерница компа не е болен, а с тая диагноза си е направо мъртъв. Съболезнования  Mr. Green Hug


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 15 нови отговора.
  Shocked hahaha

# 22
  • Мнения: 3 423
Берлински девици,
как мина рандевуто?
Освинихте ли се?
Играхте ли хора?
Чакаме преразказ с
елементи на разсъждение.

# 23
  • Мнения: 1 947
  Тирамису БЕЗ яйца - за бременни и кърмачки Grinning

500 г маскарпоне се разбива с
5 с.л. пудра захар
1 кутийка Schlagsahne се разбива
1 пакетче желатин се приготвя по указанието на опаковката и се прибавя към маскарпонето и битата сметана
1 пакет бишкоти (20-тина бр.) се топи в
200 мл силно еспресо или безкофеиново за непиещите кафе
Подрежда се ред бишкоти-ред крем-ред бишкоти-ред крем.
Престоява малко в хладилника да се стегне.
Внимава се да не отхапете някой пръст, бъркайки го с бишкота.
Да ви е сладко!!!

# 24
  • Мнения: 3 423
Анна, кажи ми, моля те, с какъв апарат снимаш
и как обработваш после снимките. Филтри, ала-бала?
Много са изсечени, гледах и тези в албума,
шпигелрефлекскамера ли имаш?

# 25
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Добро утро момичета , Грами!  Анна , не за Haemophilus influenzae(Hib) питах аз  Influenza, но после видях в имунизационния паспорт че това е сезоннната противогрипна ваксина по желание.Момичета нищо не разбрах.....Значи рака ..при момиченца , хеп.А , се заплащат.А каква е тая стрептококова? Може би е тя е платена..няма я в паспорта...

Лиске , срещата мина супер..и това е само началото! Не можахме да се " освиним" , нали знаеш че в групата празнуващи има и кърмачки...Но ние с Мунка зацапахме малко свещите с " Пещерска гроздова" , кебабчета/ върха са/ и шопска салатка...Другия път може да направим рандевуто с децата , като пак ще наблегнем на българския шнапс и мезета...а едия от татковците по желание.../ да не посочваме/ ...ще играе рoлята на Тагесфатер.

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 09:40 от Шехи

# 26
  • Мнения: 2 292
шехи, пневмоклоките и стрептококите не са в календара, zащтото е старо иzдание, от таzи година са в плана . Ваксината zа HPV (доколкото раzбрах е и против вагинален херпес  newsm78)zа момиченца е беzплатна при някои каси, но нашите деца са още малки.

# 27
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Сложете ме и мен в отбора за месоядните! Много ги тача всички "зеленчуци" дето растат на кокъл! За 2 месеца ,когато кърмих...си изядох сладкото до края на живота..От сладко качвам килца...и може да близна тякоя торта само на рожденния ми ден! Вивитке , ходи ли на " всгляда"?
Добре , че Мариелка е малка...Малко съм скептично настроена срещу тази васкина и искам да видя резултати...не екsперименти

# 28
  • Мнения: 11 316
Мархаба от една суровоядка. По желание. Иначе хапвам рибешко, пилешко, сиренца, яйчица.
Млекопитаещо не ям с удоволствие.
Вчера деня ми завърши безобразно. Получих си "честитката". Обаче минавам само метър, че тахото ми не отчита правилно. Нали се жалвах, че уж били 140 км/ч. Оказа се, че били "само 119 и сега ще плащам глоба за 14 км отгоре *(нали има рабат от 5 км Laughing) и цумичката е 20 евро Party. Нема точки във Фленсбург, нема вземане на книжката Joy
Обаче карам ли по мостове, ще си имам обица на ухото hahaha
Аз да си кажа за ваксините. Нищо, че знам колко са опасни, ние слагаме всичките дето педито ни препоръчва - от календара и допълнителните. Сега на каката и предстои повтаряне на Дифтеткока, ще слагаме пневкмококовата и последната игла на ФСМЕто.

# 29
  • Мнения: 2 292
ш?хи бе, имаме един тук султан паша в семейството, питам може ли господарю да ида на лекар (и то с 300 полклона) ... той ааааааааааааааааааааааааааааааааааа рев, не дава , какъв лекар мърzелано, само се иzмъкваш, я хващай да работиш и да ме раzнасяш насам натам  и да ми помагаш да се катеря по пърzалката и да ми даваш гевречета. Та не не съм. И не виждам как ще ида. Ако обаче до понеделник ме дърпа, мъжа ми  ще пусне 1/2 ден отпуска и ще ида. честна пионерска.

Общи условия

Активация на акаунт