Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 725
Здравейте мами!   Аз преди малко се надигнах ,....имах тежка нощ!:( Не знам дали на някой се е случвало но имам болки само в лявата част на коремчето и това е от 04.00 сутринта... пих Нош-па и ме отпуска но не напълно! Сега пих преди 1 час пак и пак за малко ме поотпусна и пак си ме почна:(болката е много странна и почти постоянна Болката не е много силна в смисъл неприятна е но се търпи и не знам от какво ли е Sad

# 16
  • Мнения: 766
Здравейте и от мен момичета!
Томасе темичката отново е страхотна   bouquet
За покупките - решили сме вече другия месец да купим легълце и количката. А после и дребните нещица.
Внимателно изчетох каво сте коментирали за количките  Wink Аз за момента съм се спряла на Маг ингланд. Не заради цената, а заради гумите. На тази фирма май всички модели са с големи гуми, което за мен е на първо място като изискване Peace Гледах на живо няколко модела и ми харесаха. Сега в събота сме решили да понаобиколим малко с мъжа, че той все пак повече разбира от качество от мен  Blush Аз купувам на външен вид, ако ме грабне и не гледам много много здравината  Embarassed
А легълце си харесахме в Хиполенд. Исках да ви попитам за матрачето - какво да е? Има един куп - кокосови, дунапренени и т.н.  ooooh! А аз нищо не разбирам  Rolling Eyes Embarassed
Честито на всички новопоявили се  СИНИ и РОЗОВИ мамчета   bouquet
И за всички работещи майчета - днес е  smile3558

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Tomace хубава темичка!

Гледах снимките от срещата ви много сте готини.
Исках да видя кога е термина на Iamama но нещо не я намерих - сигурно недовиждам  Laughing

Там-там и аз съм фен на големите гуми - като джип нали  Sunglasses.
За матраците - купихме си за нас кокосов защото е по-твърд от латексовите, но не ми харесва. За кошарката може би ще взема Магнифлекс, но тези покупки съм ги планувала към май-юни 4е може и по-късно

# 18
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Там-там, за Маг ингланд - повечето случаи се оказват здрави. Но винаги са много тежки. За матрак - за бебчо препоръчват по-твърдо и равно. Заради гръбчето. Малко по-твърд матрак е с кокосовата вата. Аз имам такъв от каката и съм доволна  Simple Smile

Янамама е записана като Яна (още в първата тема), термин 28.07

# 19
  • Мнения: 195
dimianki Мен от сряда през нощта ме боли корема долу ниско в ляво и не мода си обясня защо. Мислех, че съм си натиснала много корема докато съм спала на една страна, но през деня продължи да ме боли. Болката в никакъв случай не е силна, но все пак усещането е непроятно!  Sad
Аз не съм пила нош па и не знам дали щеше да ми мине от него, но съм ограничила взимането на всякакъв вид хапчета до минимум!

За покупките на бебо.... мен ме тресе едно суеверие!  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 5 725
И ти ли не си ходила на лекар? Аз знам за нош-па,че не е вреден о може да се пият до 5,6 таблетки дневно!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 523
мамите с болките!
да не се правите на героини и поне се обадете на докторите си!
извинете, че така ви го казвам наставнически, ама все пак ...

аз пък съм с ужастни киселини от вчера ...

# 22
  • София
  • Мнения: 5 725
Аз му звъня но не вдига Sad може би е в болницата на смяна и има работа!

# 23
  • Мнения: 766
dimianki не се отказвай да звъниш на доктора.
arksi_ на мен за киселините ми помага ябълка или газирана вода. За час - два, но си е облекчение   Peace

# 24
  • Мнения: 741
Здравейте ,момичета.Аз се събудих приди малко и сега така ме цепи глава.Какъв беше тоя сън-12часа,незнам.
И мене ме приболва чат-пат корема отляво и то доста неприятно понякога,ама дали не е от това дето се разтяга матката?Като ида при доктора ще питам.
Хубав ден на всички работещи и мързелуващи!

# 25
  • Мнения: 910
Здравейте и от мен!  bouquet
Розовия отбор ще се увеличи с още една девойка(поне така каза доки),а аз си мислех че ще е младеж,тъй като карам съвсем различна и по-тежка бременност от предния път,но важното е бебчето да е живо и здраво!

dimianki,nikka,консултирайте се с лекарите си!
 
А за матраците-ние бяхме взели за каката от матраците на Тед(лято-зима).

# 26
  • Мнения: 384
Здравейте,коремчета!Честит празник на жената със закъснение!Желая ви здраве,любов и добри новини!Вчера на курса беше страхотно!Подариха ни по едно цвеке,после ни почерпиха с парче торта и шампанско.Имаше и ревю,но дрехите бяха като за бремелинки-манекенки.Марисасав,радвам се че се появи,че сте добре с бебо!Честито на всички бъдещи тъщи и свекита!  Laughing Слетобед с майките и малките госпожици отново се почерпихме на сладкарница,а вечерта мъжо ни изненада с единадесет рози в бяло-розовата гама.Да си призная бях го подковала от по-рано,че има дъщеря и трябва от малка да я уважава,за да я уважава после и мъжът й,а тя наистина беше щастлива от розата,която тате и подари!

# 27
  • Мнения: 476
Привет и от мен!
dimianki, nikka , обадете се на лекарите си! Аз тези болки ги имам вече повече от месец. Док първо каза, че не е страшно, било нормално, после продължих да настоявам, че болката си я има и  ми каза да пия но шпа. Пих го седмица и почти изчезнаха, но сега също усещам от време на време в ляво поносима болка. Обяснението му беше, че матката с нарастването си придърпва яйчниците и за това се получава така.  Peace
Ох, много рано ми се вижда да започна да пазарувам!!!  Embarassed Но вчера надникнах в едно магазинче и почти всичко, което видях ми хареса!  Grinning Голям кеф ще е пазаруването ми се струва!  Laughing

# 28
  • Мнения: 22
Зравейте коремчета!
 smile3558Много сериозно разисквате темата за количките и разни други покупки.Аз ще ползвам количката от баткото,много бях доволна от нея и най-вече е с голями гуми и голям кош,които ми бише много удобен като ходех да пазарувам, също ще ползвам и старото  креватче,а относно дрешките имам доста запазени ,но ще купа и нови естествено ,но още е много рано,пък и сега магазини на път и под път,само да имаш пари.
Ani_sunnygirl,случайно на 07.03. да си била в София на преглед в МЦ Фемина при д-р Димитрова и то без час?

# 29
  • Мнения: 4 300
Sandcastle,
ти като пловдивчанка и близо до извора не искаш ли да се разходиш до вносителя на Пег Перего и да споделиш информацията с нас? Mr. Green Laughing Mr. Green
Шегувам се разбира се, но ако някоя пловдивска мама има път към Вито де Симоне ще се радвам да споделите впечатления. Все пак едно е да ги питам по телефона, друго е да се види на място.
Днес ми каза едно девойче, че правят 30 % намаление на всички артикули от колекция 2006.

Общи условия

Активация на акаунт