Защо се женят мъжете?

  • 3 490
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 674
По мое лично мнение мъж се жени поради няколко причини:
1.Писнало му е от непрестаните намеци на майката бащата и самото момиче от типа "Еходите вече 2-3-4 години е кога ще се вземете"
2.Искат да имат сексуален обект домашна прислужница майка която да ги гледа нон стоп до себе си.
3.Понякога и за пари. /не много често срещано явление/
4.Поради страх от самота желание за потомство и просто защото всички приятели вече се ожениха.
5.[b]НАЙ-ХУБАВОТО И НАЙ МЪЖКОТО ПО ЛЮБОВ!!![/b]  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Знам ли?  newsm78
Колкото и пъти да го питам моя, що се е оженил за мен, той ми вика:
 - А, де, и аз това се питам??? - и започва да си бие главата...  Banghead
 Crossing Arms
Хехехехе, това ми хареса Peace
Женят се поради комплекни причини според мен. Някои са прозаични,някои са умилителни, е нека се женят хората какво значение има какво ги е накарало Whistling

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
По традиция. В крайна сметка общественото мнение взима връх

# 18
  • Мнения: 6 993
Ами и аз като питам "Защо се ожени за мен" и получавам безумия от рода на: "Защото много ме обичаш (не "защото много те обичам"), защото знам, че ще си страхотна майка Shocked (от къде го разбра?!)  и защото обеща да се научиш да готвиш Laughing"
Май спадам към прислужниците Laughing

# 19
  • Мнения: 15 619
Май само мен са ме взели, щото няма втора такава!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Джакпот!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Защото оня бобър, дето прави и хубави свирки, и мусака, го има само по вицовете hahaha

# 21
  • София
  • Мнения: 2 161
Ей тази опция забравих да я включа : Според мъжът ми , той се оженил за мен защото се страхувал да не ме изгуби   Kissing Heart

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Защото и тях ги хваща "Сляпата неделя" Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 120
За да угодят на жените. Защото им писва само да им се натяква едно и също Mr. Green

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ами по всички изброени причини се женята мъжете.
А жените защо се женят? И защо неженените мъже са плейбои, а неомъжените жени- непожелани, в очите на комшиите? Simple Smile

# 25
  • Мнения: 534
На всеки в един момент му щуква и решава да се ожени,ето моя хубостник е идеалния пример,когато се събрахме твърдо беше против сватби и други всенародни тържества и искаше ако имаме дете пак да не се женим и в един чуден момент падна на колене с пръстена и сега тича повече от мен по приготовленията за сватбата  Heart Eyes
Просто им идва изведнъж тоя мерак(според мен),грабват жената и към ритуалната зала    married

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 383
От страх от самота.

# 27
  • Мнения: 6 993

А жените защо се женят?
newsm78
Аз се омъжих, защото знаех, че на този човек ще съм или съпруга, или всичко трябва да приключи възможно по-бързо. Той избра първото. Просто така чувствах нещата #Crazy

# 28
  • Мнения: 2 759
               За да угодят на приятелките си. A хващат приятелки заради секса.

# 29
  • Мнения: 8 999
Две деца по-късно, моят още не се е оженил за мен. Няма и да го направи /защото аз не искам/. По-важното е, че понякога си обсъждаме старините /дано да ги доживеем/ и как ще ги прекараме /пак заедно, макар и невенчани/

Общи условия

Активация на акаунт