А медийните недоразумения?

  • 2 688
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 184
Ами аз да се изкажа като върла комуниска. Едно време се изискваше образование, култура, и много речева култура да станеш журналист. Или ТВ водещ. Наказанията били жестоки. Макаренковски. Глоби.
Гала каква е - красиво селско момиче с амбиции. Какво е учила, какво е завършила.
Слави - идолът. Амбициозен селянин. Няма лошо. Но научи нещо.
Днес гледах Бареков. Не млъкна. Не даде въможност  да се изкажат. Порасна му работата.
Да не говорим за светския лъв Евгени Минчев.
Ма поне НБУ да си бяха платили да завършат.

Г-жа Засрамена, какво ти е направило НБУ, че се заяждаш с него?! Защо не каза БСУ, примерно, а точно НБУ?

# 16
  • Мнения: 3 818
"Любимото" ми е наложената от журналистите употреба на "цифра", където не й е мястото. Като цифрата 1 000лв, примерно. Бе число е, бе, хораааа, но до такава степен се наби на населението в главите, че вече масово се употребява неправилно. Rolling Eyes

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
БСУ какво е? Embarassed

# 18
  • Мнения: 3 818

Бургаски свободен университет Simple Smile

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аха, викам си, що пък толкова се засегна на НБУ. Не, че не знаем кое как става Whistling

# 20
  • Мнения: 184
Аха, викам си, що пък толкова се засегна на НБУ. Не, че не знаем кое как става Whistling

От собствен опит ли знаеш кое как става?

# 21
  • Мнения: 3 405
цифрата 1 000лв, примерно. Бе число е, бе, хораааа, но до такава степен се наби на населението в главите, че вече масово се употребява неправилно. Rolling Eyes

За цифри говрим, за цифри (като описание за много пари) Grinning

# 22
  • Мнения: 3 818
цифрата 1 000лв, примерно. Бе число е, бе, хораааа, но до такава степен се наби на населението в главите, че вече масово се употребява неправилно. Rolling Eyes

За цифри говрим, за цифри (като описание за много пари) Grinning


Я пак обясни, че не те разбрах Grinning

# 23
  • Мнения: 3 405
В главата ми изникна такава фраза (да говорим в цифри или за цифри става въпрос), когато се говори за голяма сума пари. Примерно скъпа кола и някой казва: "ако знаеш каква е цифра", в смисъл, скъпа е.
Не е по темата, само асоциация направих Simple Smile

# 24
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
За мен голямо недоразумение е Лора Крумова. Милата, от Коритаров е поела само маниерността. Но за да му стъпи на малкия пръст, трябва да има далеч повече сиво вещество и доста повече прочетени книги.

А, недоразумение е и един Дидо, който чете времето по Нова и който ме кара дирекно да сменям канала. Доста е противен.

# 25
  • Мнения: 3 405
И аз се зачудих като го видях Дидо като синоптик, мъчат се да разчупят клишето, но не са намерили човека.
Друго недоразумение са игрите от сорта "кой е по-по-тъп" с водещи Зара и подобни.

# 26
  • Мнения: 1 895
Абе то хич не е смешно, но за мен прекрасен пример за човешкото невежество е една екс-колежка международничка, която обявявайки новината за кончината на Антонио Гадес го нарече краля на Анадолското фламинго Twisted Evil Twisted Evil Нерде Ямбол - нерде Стамбул, нерде Анадола - нерде Андалусия Crazy Да не говорим, че фламингото е розова птица, която въпреки грацията си не се справя добре с танца фламенко Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 447
една екс-колежка международничка, която обявявайки новината за кончината на Антонио Гадес го нарече краля на Анадолското фламинго Twisted Evil Twisted Evil
Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 3 405
Креми, развесели ме.

# 29
  • Мнения: 150
Заглавие от изчезналия "Пловдивски новини" - "Ковчезите поскъпват, ще мрем по-нарядко"...

Общи условия

Активация на акаунт