По-различно "добре дошла"

  • 19 631
  • 433
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 9 990
Така-аз казах-да се изнесе, за да мога емоционално да си стъпя на краката.Хотел тук не е.Това не е здравословна семейна среда и е по-зле за детето.Той каза-искам да си посрещна детето като хората/ каквото и да значи за него това-за мен беше смешно заради ситуацията кое нарича нормално, ма хайде-от мен да мине/И също така-той трябва да търси тепърва квартора-не се намира за 1 ден и то такава, че да има все пак удобства за деца/ нали ще ги взима да ги гледа уж/Та-това докато съм раждала не е направил, онази вечер в разговора това питах-до къде е и как смята....Не е търсил, докато му се раждало дете.Може би сега вече търси, не казва, но така или иначе на хотел няма как да отиде, макар и с високи доходи-кой живее месеци на хотел?

# 391
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Тоест, той няма желание нещата да се оправят?
Ох, сигурно сте го обсъждали и това, но ако се разделите... без развод- просто да поживее известно време сам, дали няма шанс да му се върне акъла в главата?
Ако наистина поживее сам - да, може би.
Но ако го подпира странично някоя девойка за съвместно съжителство просто ще му дойде дюшеш и забрави за идването на какъвто и да е акъл, направо ще оттече целият към една друга глава Confused.

# 392
  • Мнения: 9 990
Може девойката никак да не е девойка, а улегнала, с напреднала кариера офисна мадама, със семейство и дете и няма как да го приюти, за това се мотка  Twisted Evil Laughing

# 393
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Може девойката никак да не е девойка, а улегнала, с напреднала кариера офисна мадама, със семейство и дете и няма как да го приюти, за това се мотка  Twisted Evil Laughing
Ама това няма смисъл, разбираш ли?
Тя, хипотетично ако я има и ако е такава, каквато я описваш, едва ли ще иска да си разваля семейството (и спокойствието) заради служебна авантюра.
А мъж да наеме квартира само с идеята да има терен за подобни срещи - нЕма такъв филм, вЕрвай ми Peace.
Нещо друго става тук, ама какво точно Thinking, язък ми за профайлърските способности, изпозаспали са в последно време...

# 394
  • Мнения: 1 425
Може девойката никак да не е девойка, а улегнала, с напреднала кариера офисна мадама, със семейство и дете и няма как да го приюти, за това се мотка  Twisted Evil Laughing
Пенелопа, не е сигурно че има девойка.
А ти все пак го питай иска ли да отидете на консултант, ако не си го питала.

# 395
  • Мнения: 9 990
да де-аз затова казвам-не се изнася човека-къде ще иде Twisted Evil
питала съм бе пантер..... Confused

# 396
  • Мнения: 2 863
Вижте сега, аз понеже тоя филм лично съм го гледала ви казвам- тоя човек не иска да решава нищо. Освен това на него тази ситуация не му  разбива така нервите и живота, както на пенелопа. Той си е създал теза, тя му е супер удобна и това е, той няма да се премести и с топ от там, ако нещо не го принуди. Бас хващам на  каквото пие пенелопа, че сега месеци няма да  може да си намери квартира, а  тя понеже знае, че това е трудно, е изпълнена предварително с разбиране и ето ти следващите 6 месеца минали по същия начин. В кого ще е контрата- няма да е в него във всеки случай. 

# 397
  • Мнения: 9 990
именно...ще се черпим Grinning
освен това той е човек, на когото въздействат само идеи за пари-иначе никой с нищо не може да му повлияе , не се вслушва.

# 398
  • София
  • Мнения: 2 180
Пенелопа, това с 10-те апартамента и 5-те коли говори толкова лошо за мъжа ти, че повече няма накъде. Това си един завършен материалист. А ти защо не му каза, че тези с многото имоти някак си не спят спокойно и че тях ги стрелят като кучета по улиците. И че май надскача себе си. С едната заплата на компютърен специалист няма да направи чудеса. Имотите не се придобиват от заплати. А от тебе какво иска незнам- какви ли пък пари можеш да изкараш толкова големи?! Освен да се продадеш ли, какво ли? Това е някаква адска ограниченост. Има си прекрасно семейство с 2 дечица и жена, която го обича, изкарва що-годе някакви прилични пари, с които да живее....ами да вземе да се качи на марс, за да е доволен. Проблемът си е само негов. Той има нужда от пространен разговор с психолог.

# 399
  • София
  • Мнения: 1 352
Бас хващам на  каквото пие пенелопа, че сега месеци няма да  може да си намери квартира, а  тя понеже знае, че това е трудно, е изпълнена предварително с разбиране и ето ти следващите 6 месеца минали по същия начин. В кого ще е контрата- няма да е в него във всеки случай. 
Ей това не мога да разбера аз, защо тази жена /имам предвид пенелопа/ проявява такова великодушие и разбиране.
Това направо на мазохизъм ми избива вече.
Варианти има, стига да има желание - като спи 3 нощи на хотел, на четвъртата ще си намери квартира.
Какво му пречи да идва да вижда децата за 1-2 часа в дома на майка им и да си ходи после където иска -
НО да е ясно, че той вече не живее в общия им дом. А като иска да взима децата да ги гледа -
ми по-бързо да се организира с търсенето на квартира. Повече от ясно е, че той точно това не иска -
ако излезе сам на квартира ще трябва и да се грижи сам за децата, поне от време на време.
А сега си прави каквото си реши и никой не му пречи и не го спира.
Ами ако трябва да седи по 24 часа в къщи сам с 2 деца, едното ревящо и с колики???
Вместо да си гледа филми по цяла нощ??? Ще му се наруши личния комфорти и удобство.
А що да го прави, като си има жена, дето го трае и му търпи настоенията и сценките?
Пенелопа, разбирам те че искаш да имаш семейство, че правиш и невъзможното за да оправиш нещата,
но питала ли си се дали всичко това си струва?Дали цената, която ще платиш за спасяването на този брак не е прекалено висока?

# 400
  • Мнения: 9 990
Щом го правя си струва, не съм патка заспала.И ако си чела внимателно-нарушавам му комфорта и удобството и си гледа децата, когато кажа.Това, че правя нещо И за него е в реда на нещата-все още сме семейство, проблемът е от сравнително скоро, че да спра изведнъж да правя каквото и да било.Ако днес му кажа-излизам довечера-копче няма да ми каже и ще остане с бебе на 20 дена и голямата.Не е проблем.Само трябва да си отворя устата и да кажа.Правил го е с голямата, сега и с двете ще го направи.
А аз не искам свиждания у дома.Точка.Раздяла ако има, аз, защото още го обичам-смятам, мче честите ни виждания заради такава ситуация-да идва всеки ден/ по-скоро ще ме срине.И още-за търсенето на клвартира се заговори точно шреди месец и наистина-смяташ ли, че докато имаме проблеми с детето в болницата е редно да обикаля по огледи, вместо да дойде до Шейново да видя каката и да поговорим как е малката? Thinking
Честно-то че всеки си има трески и малоумни постъпки, но аз чак толкова малоумна не съм и прекрасно знам какво е и как е вкъщи и как да действам.Насилственото изритване на мъжа ми ще доведе до Никакво завръщане, ако има шанс за такова.Ако го изгоня демонстративно-няма да се върне никога.

# 401
  • Мнения: 2 863
пенелопа, що се ядоса бе,  тука всички са на твоя страна, бъди сигурна, просто всеки се старае според себе си да ти покаже някаква гледна точка, то друг начин няма де.
 Не се ядосвай, аз лично ако знам, че не се тормозиш и емоционално няма да рухнеш, хич и не бих казала да отваряш дума за изнасяне, но виждам, че се мъчиш....а и виждам че той успешно те навира всеки път в тоя омагьосан кръг... за това написах по преди- на него по- малко му пречи тая ситуация, понеже неговата глава я е родила, а не твоята...

# 402
  • Мнения: 9 990
Да, Жали-съгласна съм с теб, с Герчо не съм особено.....
100 пъти повторих, ч ене мие за това АЗ да имам семейство, ма нейсе.Не са толкова битови нещатаааааа, разберете, не е до той да гледа-да види какво е-защото го е правил и ще го прави-със и без раздяла.

# 403
  • Мнения: 2 863
мъчно ми е така да те чета и да слушам... аз разбирам, че не е в битовизмите, но и ти разбираш, че той те чака да кандисаш на каквото той иска, нали?
така ни се разпадна на нас брака, просто той вече не искаше да е с мен, винаги си е обичал детето и до днешен той се грижи за нас, ама двойка пак не станахме.... затова не знам честно как ще го залепите тоя път като той не дава нишан това да иска, ти за себе си определила си си срок, колко време можеш да чакаш да видиш накъде ще идат нещата????
И най-важното  да допуснем, че се юрнеш да му се доказваш това ще го обърне ли към теб и каква е гаранцията, че след още една година няма да ти постави ново изискване -ултиматум? ти го познаваш- имаш ли отговор на тези въпроси?

# 404
  • София
  • Мнения: 2 180
Пенелопа, дай си вид, че не ти пука за този брак. Не ми казвай, че си го направила, защото не си. Ти страдаш и това ти личи. Мини от другата страна. Ако той продължи да е все така незаинтересован от тебе самата, всичко е ясно. Попита ли го дали те обича? За мене този въпрос би бил най-важен. Не дали обича децата, не съди по отношението му към децата за отношението му към брака. Питай го дали обича ТЕБ.

Общи условия

Активация на акаунт