Зацапвания при бременост

  • 1 823
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 408
Ако гинекологът е потвърдил, че всичко е наред, можеш да бъдеш спокойна, но като цяло зацапването може и да бъде признак на по-тревожни ситуации, затова при всички случаи трябва да се провери.  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 919
При мен зацапваняита бяха от отлепване на хориона.Лежах и почивах до 5 месец почти постоянно.Пих Дуфастон,Папаверин и Но-шпа до 12 г.с,после продължих с Магнерич,защото имах контракции.Родих напълно доносено бебе 2 седмици преди термин Laughing
Задължително трябва да установят от какво е зацапването PeaceАко е много слабо или само бледи петънца,може и да е от капилярче Thinking
Желая ти лека и безпроблемна бременност до края и тези притеснения да останат зад гърба ти Hug
ами да не дърпам дявола за опашката ама ембрончето си беше добре при прегледа тупкаше му сърчицето...ще си почивам и ще гледам да се настроя позитивно>

# 17
  • Мнения: 5 362
Никога не съм имала.
Обърни се към гинеколога си.

# 18
  • Мнения: 31
az sa6to imax takova zazapvane i lezax v patalogijta 20 dni.sprj mi o6te na 5den-piex no6 pa i njkakvi inzekzei mi biexa ,no me darzaxa pove4ko,moge bi za6toto bjx sas bliznazi.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Според мен "зацапванията" са индикация за някакъв проблем. Не искам да те плаша Stop, но по-добре отиди отново на гинеколог и ако трябва потърси още едно мнение.
Peace

# 20
момичета здравейте. закаснява ми от 4 дни newsm78 дали има вероятност да сам бременна.теста на жоро , който направих днес е отрицателен. иначе имам редовен цикъл.знам , че е рано , но много се надявам да съм.

# 21
  • Мнения: 3 500
Я питай лекаря си.

Общи условия

Активация на акаунт