Мами в Италия 46

  • 12 843
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
Момичета, писах в старата тема преди да я заключа,
затова, да не се повтарям, моля, прочетете това.

# 16
  • Мнения: 1 843
Аз взимам един ред хот дог, с малко чили и без пепърс...

Извинете, но тука взе да ми харесва все повече в последните часове!
Съмнявате ме...понеже съм сигурна, че не употребявате "ербе", да не сте на твърд алкохол?

# 17
  • Мнения: 2 379
Съмнявате ме...понеже съм сигурна, че не употребявате "ербе", да не сте на твърд алкохол?
Мне. На коктейли от дигитална картинка сме.
Колкото - толкова.

# 18
Аз взимам един ред хот дог, с малко чили и без пепърс...

Извинете, но тука взе да ми харесва все повече в последните часове!
Съмнявате ме...понеже съм сигурна, че не употребявате "ербе", да не сте на твърд алкохол?

само на твърд, ама не само алкохол  newsm53

# 19
  • София
  • Мнения: 6 799
Тюх, да ми се невиди, никой не разбрал.  newsm78 Нищо де.
Ани - Рамацоти, пополаре. Peace

# 20
  • Мнения: 714
Въх, че тъжно ми стана за Берлуска! smile3518
Вале, и днес ли ще размахваш червения химикал? Като страничен наблюдател смея да заявя, че и ти, и Зайче вчера сте се поуляли с критиките и цупенията, явно и двете сте станали с дупето нагоре, та наистина от мухата станало слон  smile3516 Я го раздавай по-леко, разведри обстановката с някоя весела случка от летището!


Виноват, Деска, виноват  Embarassed   Rolling Eyes  Rolling Eyes
Извинявам се пак, ако съм обидила някого, извинявам се лично и на Дивиана!
Хващам се за думите й обаче, че си запазвам правото на мнение, вероятно си ги интерпретирам по моя си начин.

Интересни случки колкото искате, има една хапливичка от оня ден, те някои съфорумки вече я знаят, освен да я разкажа пак ....

Лекарският кабинет за спешна помощ на летището се намира на 5м от мястото, където работя аз. Виждам, че докарват една плачеща, виеща и припадаща много добре облечена руса госпожа на количка, до нея друга жена, риспонсабилето на чек-ин и лекаря на смяна. Госпожата плаче и нарежда на висок глас: "Ma date mi almeno una spiegazioneeeee" и т.н.

После ми разказаха, че тя просто изпращала приятелка във ваканция и случайно хванала мъжа си с любовницата, които чакали на опашка на чек-ина за Амстердам. Мъжът изчезнал със скоростта на светлината, а жената се успяла да намлати любовницата и припаднала от истерична криза преди да се намеси полицията.

Това е от мен!  Peace

Заключението на моя мъж беше: "Ma che sfigato!" (за въпросния мъж естествено).

# 21
Въх, че тъжно ми стана за Берлуска! smile3518
Вале, и днес ли ще размахваш червения химикал? Като страничен наблюдател смея да заявя, че и ти, и Зайче вчера сте се поуляли с критиките и цупенията, явно и двете сте станали с дупето нагоре, та наистина от мухата станало слон  smile3516 Я го раздавай по-леко, разведри обстановката с някоя весела случка от летището!


Виноват, Деска, виноват  Embarassed   Rolling Eyes  Rolling Eyes
Извинявам се пак, ако съм обидила някого, извинявам се лично и на Дивиана!
Хващам се за думите й обаче, че си запазвам правото на мнение, вероятно си ги интерпретирам по моя си начин.

Интересни случки колкото искате, има една хапливичка от оня ден, те някои съфорумки вече я знаят, освен да я разкажа пак ....

Лекарският кабинет за спешна помощ на летището се намира на 5м от мястото, където работя аз. Виждам, че докарват една плачеща, виеща и припадаща много добре облечена руса госпожа на количка, до нея друга жена, риспонсабилето на чек-ин и лекаря на смяна. Госпожата плаче и нарежда на висок глас: "Ma date mi almeno una spiegazioneeeee" и т.н.

После ми разказаха, че тя просто изпращала приятелка във ваканция и случайно хванала мъжа си с любовницата, които чакали на опашка на чек-ина за Амстердам. Мъжът изчезнал със скоростта на светлината, а жената се успяла да намлати любовницата и припаднала от истерична криза преди да се намеси полицията.

Това е от мен!  Peace

Заключението на моя мъж беше: "Ma che sfigato!" (за въпросния мъж естествено).




не е весело ...

# 22
  • Мнения: 714
на мен лично ми стана мъчно за жената Sad
да, случката е хапливичка, казах ви го вече .. но пък интересното е как реагираха на случката жените и мъжете, които бяха свидетели на това нещо ....

Вие как бихте реагирали в една такава ситуация?
Аз мисля, че знам, ама ...

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 16:49 от donna volante

# 23
  • Мнения: 708
ха здравейте и от мен,
досега съм ви 4ела,майкооооооо ама оляли сте се бе хора  ooooh!
Бързам веднага да под4ертая,4е нямам разни букви на клавиатурата и затова използвам цифри (по принцип оби4ам пове4е цифри отколкото букви,за кво се трепах да у4а толкУз математика,да знам да пи6а ли амахаааааааа)  Mr. Green

Та днес водих беба при педито,4е едното и о4енце много сълзи.Имала запу6ен канал и ако до 1 год. не се оправело,трябвало някаква сонда да и се вкарва за отпу6ване на канала  ooooh!
После ходихме на разходка,ама пи6ман (ех 4е благозву4на дума,липсват ми подобни  италианския  Mr. Green)станах,умряхме от жега.
После с една от съформуките му ударихме дъъъълаг разговор по телефона и сега 4акам  лелята  на мъжо да дойде (аман от нея,голям навлек  #2gunfire)
Такъв е моя ден,после пак 6те се разпи6а.

цунки,гунки по муцунки на вси4ки маймунки  Laughing

# 24
  • Мнения: 708
Ох сега про4етох за слу4ката,
горката жена,мъ4но ми стана  Sad
Ама мъжа и вярно голям карък  hahaha мръстник неден,ейййййй  #2gunfire

# 25
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
на мен лично ми стана мъчно за жената Sad
да, случката е хапливичка, казах ви го вече .. но пък интересното е как реагираха на случката жените и мъжете, които бяха свидетели на това нещо ....

Вие как бихте реагирали в една такава ситуация?
Аз мисля, че знам, ама ...



ако ме е видял, поздравявам. ако не е, ниЩо, не реагирам. не се ШЕгувам.
в тая история по_странно ми е, 4е никой от тях не е знаел, 4е другия Ще е на летиЩето newsm78
особено заминаваЩият мъж... за пореден път се убеждавам, 4е ниЩо не могат да свърШат като хората.  Laughing

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 17:11 от feiam

# 26
  • София
  • Мнения: 6 799
Аз ако ще трепя някого, ще е него, не нея.

# 27
  • Мнения: 708
Вие как бихте реагирали в една такава ситуация?
Аз мисля, че знам, ама ...


Какво има6 впредвид,как бихме реагирали ако бяхме свидетели на слу4ката или ако бяхме на мястото на жената?
6тото ако бях на мястото на жената никой няма6е да трепя,при първа сре6та с мъжо МУ ГО режа,пък после да видим как 6те кръ6ка  Joy Моя все така го пла6а,дали се е стрестнал кой го знае  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 708
особено заминаваЩият мъж... за пореден път се побеждавам, 4е ниЩо не могат да свърШат като хората.  Laughing

кой 6те те побеждава бе феям4о ?  Mr. Green

# 29
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
особено заминаваЩият мъж... за пореден път се побеждавам, 4е ниЩо не могат да свърШат като хората.  Laughing

кой 6те те побеждава бе феям4о ?  Mr. Green

 Twisted Evil Twisted Evil
така е, като се правят 3 неЩа в един и съЩ момент. пак добре, 4е не съм проговорила на бг ц клиентите Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт