"Пазихте" ли се за мъжа/жена си?

  • 3 543
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
Кажете си мнението по темата Flutter Говорим си за секс преди сватбата. Има ли други привърженици(освен Водния дух) Mr. Green


П.П Не се подигравам на човека, той сам си решава кое, как защо...Просто искам да разбера какво мислите по въпроса, без да разводняваме другата тема.

# 1
  • Мнения: 656
Мани, не съм искала да се пазя, значи отговора е не.
Ама като все че ми хареса точно с този, веднага спретнах план как да го задържа и единственото което ми хрумна беше да го притисна да се ожени за мен  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 965
Разбира се... винаги ползвах контрацептиви  Twisted Evil.

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не ..... ох такива неща съм правила ..... как не съм пипнала нещо или не съм забременяла да се чуди човек   Embarassed

# 4
  • Мнения: 7 723
Да, бе, ако се бях пазила, дали щеше да се ожени за мене ,А?  Mr. Green Whistling

# 5
  • Мнения: 2 891
Аз не му дадох да ме пипне, преди да се сгодим!!! Нашата история е дълга Wink Гласувах с първа опция, защото ми се струва, че там се класирам.

# 6
  • Мнения: 208
Не съм омъжена, но за никой не съм се пазила  Twisted Evil Смятам,че по естествено нещо от секса по принцип и секса преди брака няма. И предпочитам опитни партньори в това отношение, а не неумели мъже които тепърва на мен да се учат що е то клитор и т.н  Embarassed Никой не се е родил научен - затова си трябва практика и колкото повече толкова по добре  Laughing

# 7
  • Мнения: 5 468
За никой не съм се пазила. Сега, обаче, се пазя за Бъдещия си, явно Mr. Green. Щото голямо пазене е настъпило.

# 8
  • Мнения: 7 430
...да, в съня си Mr. Green

# 9
  • Мнения: 677
Благодаря ти Бейб,за наклонената черта..Най-накрая двуполов въпрос  Mr. Green
Аз се пазех,а и продължавам да се пазя,тъй като нямаме брак още,а не е морално някак си да правим секс преди сватбата..
Същото е и с нея..Пазим се за първата брачна нощ..
Ще възпитам и дъщеря си в същият дух на високи морални устои..Само още малко да поотрасне..

# 10
  • Мнения: 4 546
друго - не съм си поставяла за цел да се пазя за г-н Бъдещият законен съпруг.  но по стечение на обстоятелствата за първия си мъж се омъжих  Joy

# 11
# 12
  • Мнения: 7 186
Абе колега... абе не ме занимавай с глупости, бе Sunglasses

# 13
  • Мнения: 3 447
То ако трябваше да се пазя 30 години за него... много щях да го закъсам  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 25
малко са хората, които се пазят вече Embarassed
сега младежта е такава, че направоооооо..............
нямам думи Shocked
ама това е май друга тема Laughing
не съм се пазила и това непречи на никой Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 11 327
За какво пазене си говорим? Mr. Green

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
2

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
препоръ4вам го даже!на децата постоянно напомням за презервативи, знае ли 4овек къде ще се усмихне късметът!а и сега се по4ва ранко, та да не наваксват към 30 екстремно!всеки с акъла си и решенията си!

# 18
  • Мнения: 2 070
"Опазил ме Господ"

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
за какво пазене говорим Wink

# 20
  • Мнения: 1 264
Да. От нежелана бременност.

# 21
  • Мнения: 534
За него пазих честта да е баща на бъдещите ни  деца   Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 68
За кой от двамата ми законни мъже и от 20-те ми незаконни става въпрос?  Embarassed Преди време, като бях девствена, се пазех за първия..16 години и през ум не ми беше минало да не се пазя!  Но откакто престанах да съм девствена вече не се пазя- и без това никой няма да повярва, пък и нещо взе, че ми хареса това "непазене" Whistling

# 23
  • Мнения: 730
За него пазих честта да е баща на бъдещите ни  деца   Heart Eyes

 Hug

# 24
  • Мнения: 1 043
 Mr. Green ми неможах да се опазя , стисках стисках  Joy

# 25
  • Мнения: 3 423
Пусни темата в някой тийн-форум.
Много от участниците имат охрана
по кръвна линия. Мен не ме удържа.

# 26
  • España
  • Мнения: 342
Да не съм луда,4е после да има"Пази боже сляпо да прогледа".

# 27
  • Мнения: 15 619
Амииии  newsm78, ний още се пазим ако ме разбираш... Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 423
Амииии  newsm78, ний още се пазим ако ме разбираш... Mr. Green

При някои пазенето след брака се засилва.
Това озвучава писането на компютър.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 702
Да, бе, ако се бях пазила, дали щеше да се ожени за мене ,А?  Mr. Green Whistling

Така ами!  Laughing

# 30
  • Мнения: 15 619
Амииии  newsm78, ний още се пазим ако ме разбираш... Mr. Green

При някои пазенето след брака се засилва.
Това озвучава писането на компютър.
Пробвай пак!
Може да улучиш все пак!!! Joy Joy Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 1 354
Абе аз нито съм омъжена,нито съм се засилила да го правя.
Не,не се опазих Blushколкото и да ме убеждаваше във въздаржание майка ми. Blush
Ама все пак като се замисля за бройките на моите връстници аз направо съм се сдухала. Whistling

# 32
  • София
  • Мнения: 2 166
.......... за никой не съм се пазила  Twisted Evil Смятам,че по естествено нещо от секса по принцип и секса преди брака няма. И предпочитам опитни партньори в това отношение, а не неумели мъже които тепърва на мен да се учат що е то клитор и т.н  Embarassed Никой не се е родил научен - затова си трябва практика и колкото повече толкова по добре  Laughing
И аз така мисля. Как ще знам после дали не съм направила грешка. Трябва да има база за сравнение smile3521

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз се пазех,а и продължавам да се пазя,тъй като нямаме брак още,а не е морално някак си да правим секс преди сватбата..
Същото е и с нея..Пазим се за първата брачна нощ..
Ще възпитам и дъщеря си в същият дух на високи морални устои..Само още малко да поотрасне..[/b]
Същото е и при нас. Но дъщерите са 2.
Ще се пазим колкото трябва Flutter

# 34
  • Мнения: 2 492
Е как , пазя се ... девствена съм  Laughing Outta Joint
В момента си избирам точно в кой манастир да влезна , има много хубави рекламки в нета !

# 35
  • Мнения: 1 488
То ако трябваше да се пазя 30 години за него... много щях да го закъсам  Simple Smile

 newsm62

# 36
# 37
  • Бургас
  • Мнения: 702
Пазих се, но въпреки това забременях  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 418
Първо-не съм омъжена в момента.
Второ-докато бях омъжена редувах секса-ту със съпругът си,ту с любовника.
Ама и с двамата едновременно-никога. Naughty
Ако това е пазене,значи съм се пазила.

# 39
  • Мнения: 4 053
не е важно кой ще е първия,а кой ще е последния  Mr. Green

2 опция 

# 40
 Вече съм ДЯДО , но все още се пазя за НЕЯ - незнайно коя . Дано я дочакам , че ........... Joy

# 41
  • Мнения: 6 155
Не съм  Sunglasses

# 42
  • Мнения: 2 550
Още съм девствена и се пазя за Него.

П.С. Обаче се чудя какво ще правя ако не ми е "тамън"...кокичето  Thinking

Твърдо съм против секса преди сватбата! Истински горда ще се бъда, когато Той покаже чаршафа от първата ни брачна нощ  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 19:39 от Марчето

# 43
  • София
  • Мнения: 2 921
хи-хи Laughing
Въпроса е толкова готин, колкото и отговорите Laughing

Има ли смисъл да отговарям newsm78
Секса е хубаво нещо ! По-добре преди, отколкото след брака Wink
Има една поговорка " На един ... цял живат Naughty" Wink

# 44
  • Мнения: 6 999
Мне, разбира се Crazy
Даже като съм говорила с него, ми е казвал, че ако съм била девствена, въобще е нямало да се ожени за мен.

# 45
# 46
  • Мнения: 5 299
Дааа, както си и знаех Mr. Green Някои хора май не схванаха точно въпроса, но както и да е Grinning

# 47
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Дааа, както си и знаех Mr. Green Някои хора май не схванаха точно въпроса, но както и да е Grinning
Ами хайде кажи какъв е точно въпроса, докато не съм отговорила. Laughing Laughing Laughing

# 48
  • Мнения: 4 473
какво мислите по въпроса, без да разводняваме другата тема.

Мисля, че се бъзикаш Mr. Green
С втора опция гласувах, ясно е.

# 49
  • Мнения: 5 299
Дааа, както си и знаех Mr. Green Някои хора май не схванаха точно въпроса, но както и да е Grinning
Ами хайде кажи какъв е точно въпроса, докато не съм отговорила. Laughing Laughing Laughing
Ти отговаряй Grinning АЗ ще разбера какво имаш предвид Mr. Green

# 50
  • на пистата
  • Мнения: 5 867
Да не съм луда

# 51
  • Мнения: 877
Според мен, брак без дете е безсмислен. Много ми е извратено. Без секс преди брака, още повече.

# 52
  • Мнения: 1 418
А детето осмисля ли брака?

# 53
  • Мнения: 877
А, не ли?

# 54
  • Sf
  • Мнения: 808

Ще възпитам и дъщеря си в същият дух на високи морални устои..Само още малко да поотрасне..


С риск да ме оскубиш, прочетох "високи морални устни"

# 55
  • Мнения: 5 299
Според мен, брак без дете е безсмислен. Много ми е извратено. Без секс преди брака, още повече.
Никъде не съм споменавала за деца..ето тук, мисля че се подведоха няколко човека. newsm78

# 56
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
яко се бях пазила, за 30 години без секс, щях да се побъркам. не мислите ли newsm78

# 57
  • Мнения: 877
Според мен, брак без дете е безсмислен. Много ми е извратено. Без секс преди брака, още повече.
Никъде не съм споменавала за деца..ето тук, мисля че се подведоха няколко човека. newsm78
Може ти на си споменавала, но ние споменахме..

# 58
  • Мнения: 1 866
Не, и през ум не ми е минавало. Не възприемам тялото си като нещо свещено, което да поднеса на бъдещия си съпруг. Не съм храм, в който се влиза с благоговение. Сексът е приятно и здравословно занимание, а не свещенодействие за мен. Това не означава, че в името на удоволствието позволявам да се прави каквото и да е. В този смисъл съм се пазила от болести и нежелана бременност с нужните средства.

# 59
  • Мнения: 17 546
Опазих се за мъж ми... жива  Mr. Green ...

# 60
  • Мнения: 1 564
Разбира се... винаги ползвах контрацептиви  Twisted Evil.
И аз така Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 312
Пазих се преди,пазих се и след брака-9 години контрацептиви докато узреем за решението Embarassed
Сега пак се пазя,ама много се пазя...,че детИтУ малко,второ скоро няма да правим Wink.
Туй за пазенето от последиците..
Иначе от секса не се пазя... Crazy

# 62
Да, пазя се!
И няма по-добра защита от СПИН, други венерически болести и нежелана бременност от сексуалната чистота преди брака!
А всички, които сте много "отворени" (и в буквалния, и в преносния смисъл  Simple Smile) - я като сте толкова "светнати" обяснете защо всяка жена (по принцип - има и жени, които по рождение нямат химен) се ражда с девствена ципа?

# 63
  • Мнения: 3 647
Да, пазя се!
И няма по-добра защита от СПИН, други венерически болести и нежелана бременност от сексуалната чистота преди брака!
А всички, които сте много "отворени" (и в буквалния, и в преносния смисъл  Simple Smile) - я като сте толкова "светнати" обяснете защо всяка жена (по принцип - има и жени, които по рождение нямат химен) се ражда с девствена ципа?
  за да се запази  въпросния отвор от замърсяване и инфекции до полова зрялост
 да си чувал  че анй -новият хит   е слагането на химен ( предимно  при мисюлманите)
защото "светнатите" и "отворените" са достатъчно нелицемерни  пред бог (независимо  в кой от всичките вчрват или не )

по темата
Не -> не е рентабилна инвестиция да не си пробвала ..... мъжът, който.......

# 64
  • Мнения: 822
Ако зависеше само от мен,не зная,дали щях да се опазя...Но за 11-я ми рожден ден мама и тате ми подариха едни гащички,фино творение на коваческото изкуство,с катинарче и разкошни флорални декорации...Носих ги до първата си брачна нощ.Те бяха и част от зестрата ми...И сега дори обичам да си ги обувам,когато съпругът ми заминава в командировка...Изпълват ме с носталгия по миналото и в същото време пазят семейното ми съкровище...
Съпругът ми от своя страна разполага с едно също толкова фино творение под формата на чорапче и си го ползва по време на командировки.Разменяме си ключовете и ги пазим до сърцата си...Леко ме притеснява фактът,че моят любим остава незащитен в гръб,но това е друга тема...

# 65
  • Countryside
  • Мнения: 11 641
Ама трябваше ли   Mr. Green
Хм много се старах да знаете Mr. Green, ма на пусти му хормони и любопитство Mr. Green

# 66
  • Мнения: 27 524
Втора опция, разбира се  Mr. Green
Кой се пази в днешно време  ooooh!

# 67
  • Мнения: 7 474
Пазих се  Mr. Green слаба  Whistling

# 68
  • Мнения: 46 573
Да не съм луда! Stop

# 69
  • Мнения: 3 091
заради вечния си стремеж към съвършенство, не се пазих като нищонезнаеща девствена да-не-казвам-каква..
напротив - обвързах се подготвена Wink

# 70
не съм се пазила,но се слу4и така,4е се омъжих за първия ми .

# 71
  • Мнения: 1 416
Не, разбира се.

# 72
  • Мнения: 12
Не, та тва са идиотщини. Светът се е променил. Но съм се пазила от болести.

# 73
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Хормоните са виновни, хормоните ... не аз Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 5 299
Гледам, че пак не схващате въпроса. НЕ дали сте се пазили от болести и забременяване, а от секс Mr. Green

# 75
  • Мнения: 10 758
Гледам, че пак не схващате въпроса. НЕ дали сте се пазили от болести и забременяване, а от секс Mr. Green

Ти полуде ли Mr. Green
Че аз от де да знам кой ще ми стане мъж.
Пък и обичам преди да си взема нещо, да го пробвам, все пак Mr. Green

# 76
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Още се пазя, що?

# 77
  • София
  • Мнения: 1 457
А какво е това секс?  Crazy Mr. Green

# 78
  • Мнения: 10 758
А какво е това секс?  Crazy Mr. Green

Кекс, не секс Mr. Green

# 79
  • Мнения: 1 568
За мен да се пазиш преди брака означава,че си слабо грамотен (не искам никого да обидя)-така мисля!
За да създадеш годен и качествен брак трябва да имаш опит,трябва да знаеш какво искаш,какво търсиш и с/у какво се изправяш и дали си съгласна да живееш с това,което виждаш,опитваш....и т.н.

# 80
  • Мнения: 830
Кой луд ще се пази за първата брачна нощ?!Та ние ходихе 7 год Shocked,остана и да се бяхме пазили!А колкото до брака, всичко е късмет Wink

# 81
К'во ти пазене ние тогава заради секса се виждахме luvbed

# 82
  • София
  • Мнения: 1 457
Ауу, грешка на клавиатурата  Mr. Green

# 83
  • MUC
  • Мнения: 297
Не съм омъжена, но не се и опазих.  Simple Smile

И за чий ... да се пазя? За справка:

Пък и обичам преди да си взема нещо, да го пробвам, все пак Mr. Green

 Laughing

# 84
  • Мнения: 2 258
Е трябваше съвсем да съм изкукала.... Rolling EyesНе че не съм де,но не и в тази насока Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 4 423
О, да, и двата пъти бях опазена Crazy

# 86
  • Мнения: 1 526
ами, той ме пазеше всеки път  Whistling

# 87
  • Мнения: 2 818
Пазех една специална част от сърцето си Heart Eyes

Другите части на тялото не съм пазила, само съм се учила да ползвам Mr. Green

# 88
  • Мнения: 75
Пазих го
Пазя го
Ще продължавам да си го пазя
Той си е мой

И много си ме слуша........ Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт