Провален детски рожден ден

  • 5 166
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 51
Ужасна история! А аз бях харесала точно този клуб, защото бяхме там на 2-3 други рождени дни. Лошото е наистина, че почти навсякъде е заето отпреди месеци и си изпаднала в ужасна дупка. Дано намериш място - ако не - парти у дома! Или в някое нормално заведение, в което има детски кът, или някакъв ужасен час - 10 сутринта например. Макдоналдс е спасителен вариант, но трябва да побързаш.

# 16
  • Мнения: 2 829
ние правихме рождения ден на малката в барбарони в белите брези на бул.бъгария доволни сме--много весело беше-----знам че имат и още един клуб в манастирски ливади на ул.казбек--
много гадна история--!!!!!несе ядосвай---всяко зло за добро--успех и весело изкарване

# 17
  • София
  • Мнения: 6 559
Тинки Уинки в Гео Милев. www.tinki-winki.net
Рожденният ден  на Дани ще бъде там в неделя - 11.03 Тогава ще мога да споделя повече впечатления от прекарването ни там, но на външен вид изглежда добре.
много е добро по мое мнение

# 18
  • София
  • Мнения: 6 559
Dupi, а какво обяснение всъщност ти дадоха ? И защо не потърси отговорност на по-високо ниво. #Cussing out явно си изградиха мнение, че са най-добрият клуб в София ( от тези, които аз съм посетила Приказка без край наистина най ми харесва) и започнаха да се дънят - кофти практика. Rolling Eyes
Аз имам резервен вариант, ако навсякъде ти откажат (близо е до езерото в бившите хали).

# 19
  • София
  • Мнения: 2 356
Рожденият ден не е провален, недей да драматизираш.

Тинки-Уинки, Пинокио и Слон Балон са в същия район на Приказка без край. И от трите съм доволна като ежедневни клубове. Предполагам, че и празненствата им са добре. В Пинокио правихме фирмено парти с децата на колеги. Справиха се отлично.


Има време до РД, все ще изкочи нещо.
Нашето парти беше в Пинокио и беше съвсем прилично.

# 20
  • Мнения: 5 140
Подкрепям за Слон Балон. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 6 559
Подкрепям за Слон Балон. Peace
аз пък съм на противоположното мнение. тясно помещение за родителите, което го прави хипер неудобно. остарели играчки, някои изпочупени, мърляв мокет и стени. каката (само една е, което мен лично не ме удовлетворява за 10-15 деца) и на двата рожденни дни, на които сме ходили там беше като дрогирана. за това, което предлагат не е и евтино.
Лейди в Студентски град дали са го споменали по-напред не видях. - там бива, даже е добро.
Имаш и още едно спасение Дупи (не е много хубаво, но поне ти е близо Mr. Green) клуб Бел в бл.304 при вас.

# 22
  • Мнения: 67
Благодаря ви мамчета за подкрепата.
  От клубчето Приказка без край, много много обеснения не ми се дадоха, писах мейли и до началствата, но и от там нищоооооо, не вдигат телефони и тем подобни простотии. В  Слон балон имат само за 14 часа, но рожденничката и гостите са все набори, тоест 2 годишни фифали и е неудобен час. Утре съм се уговорила за Барбарони да отидем и да видим, а на  нас проблема също така е, че сме много много народ и, където има свободни часове,капацитетът е малък.
  Общо взето малко се разочаровах, какво предлагат местните клубове, то вярно, че и на нас родителите няма угодия, но все пак се водят търговци, може малко повече да се постараят.
На Вас много много благодаря, цуфки и все още събирам мнения относно кулбовете в София.
Биби на теб ще пиша на лични

# 23
  • Мнения: 67
За клуб Лейди, утре ще отидем да се разберем и да видим за какво става въпрос, а за клуб Бел, там е доста.................... а и посмъртно не могат да ни съберат.

# 24
  • Мнения: 2 237
Не се ядосвай,едва ли всички клубове са заети...Ние празнувахме преди два дни рождения ден на Калина в Тинки-Уинки.Страшно сме доволни !
Запазих заведението в понеделник ,в сряда беше р.ден.Обстановката е приятна,на децата много им хареса.Е,само тортата беше грозна,но другия път няма да поръчвам от тях.Две момичета се грижат за децата,тортата на рожденника се поднася от момиче,преоблечено като Тинки.
Ето ти една снимчица на Калина в Тинки Уинки.
И не мисля че рождения ден е провален,напротив,хубавото тепърва предстои   bouquet
http://mail12.abv.bg/app/servlet/bg.abv.mail.GetData;jsessionid= … t=Cp1251&ac=s

# 25
  • София
  • Мнения: 6 559
За клуб Лейди, утре ще отидем да се разберем и да видим за какво става въпрос, а за клуб Бел, там е доста.................... а и посмъртно не могат да ни съберат.
и вие сте кат` нас Crazy Crazy Crazy - в Лейди ще е притеснено за много народ (особено големи), щото на 01.04. малките ще са и навън.

# 26
  • Мнения: 67
Биби, къде при езерото имаш резерен вариант?

# 27
  • Мнения: 5 468
Питай в някое KFC, ако нямаш друг изобор по клубовете. И там им правят хубави рождени дни.
Мики Маус също е добър вариант.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 559
Биби, къде при езерото имаш резерен вариант?
Абе бившите хали. Сега е зведение реновирано има детски кът (не много богат -пързалка, къща и още 2-3 по-едри неща) има батко клоун. 1 маса в къта за деца (събира 8-10 деца , но те така и не стоят постоянно седнали всиките) и около 20-22 възрастни ще може да събере.има 2 по-големшки маси и една 4-ка. Бяхме там в събота - забавляваха се.
Съвет - изрично да ти обещаят, че ще сте само вие (ама то при много народ няма начин) изрично си поръчай детски сокчета.
Не е идеален вариат, но става. После ще завършите купона в парка  Peace

# 29
  • Мнения: 67
Благодаря,
имаш впредвид,където беше ресторант Искър? В краен случай там, но надеждата умира последна, все още има надежда, че ще намерим клуб ама не беше нужно да става така.

Общи условия

Активация на акаунт