Нечовешка гавра с две 18-годишни момчета !!!

  • 3 991
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 605
Точно това щях да казвам. Даваха го по новините и не е украсено според мене.
Peace

# 31
  • Мнения: 2 891
този сайт предлага и други неща:
http://www.varna-sport.com/?pg=macki
общо-взето излиза, че всичко можеш да си поръчаш да напишат.
Това важи за всички медии, не само за този вестник  Peace

# 32
  • Мнения: 822
Звучи твърде крайно,LOLI{P}...Може би не е зле, да се саморедактираш преди да са те саморедактирали...
Става дума по-скоро за премахване на двойните стандарти,които се следват не само в правораздаването и не само по-отношение на някои малцинства...Същото важи и за ес-класата...Нали законът затова е закон,за да е един за всички...

# 33
  • Мнения: 2 292
не отричам, че по дивите села стават подобни неща, но ми е прекалена историята. Мълчат си, крият се и не са взели сопите да отвърнат? Значи има нещо недоизказано в статията.

Не знам кое е истина и кое не, знам, че е възможно ... за мен , това, че не са отвърнали със сопи е нормално, като се има в предвид, че момчетата са българи. П о мое мнение , българите са най-несолидарната общност, която познавам . Всеки си гледа само в своята градинка и всичко останало е да си полива собствените връзки.  Ако е ясно, че някой или нещо няма да му е от полза , не се занимава. Това е в моите очи.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 444
Точно това щях да казвам. Даваха го по новините и не е украсено според мене.
Peace


И аз чух репортаж по новините на Битиви и Нова, което ме навежда на мисълта, че не става въпрос за платена статия. Подкрепям мнението на vivita за това, че съпричастността ни е чужда и това е  много обезпокоително.Страшно е, че множеството затварят очи пред хорската болка и смятат, че са застраховани.Интересното е, че когато опре ножа до кокала на същите тези, отвръщали очи пред чуждата трагедия, изведнъж смятат, че всички са им длъжни и започват да търсят подкрепа и състрадание.
Наистина законите трябва да важат за всички и да бъдат прилагани за всички еднакво, но на практика не се получава.Ще ви дам неоспорим пример за неплатените сметки за ток от ромското население в Пловдивският квартал "Столипиново" и  в ромските квартали на други градове, мисля в Плевен.Факт е, че не платиха, но не им спряха подаването на ел. енергия.Защо? Излиза, че малцинство, явяващо се главно консуматор, което преобладаващо не работи, не плаща данъци, сметки, краде предимно, може да е потребител, при това гратис , а останалото население, което бъхта по цял ден, плаща данъци за всичко и на всички, плаща и всичко, което потребява и консумира, включително ел.енергия и на всичко отгоре ако забрави да плати навреме, идва съответният служител на енергото и му спира тока................................Е, еднакъв ли е аршинът за всички? С какво ромското малцинство е заслужило тези привилегии?
Не искам да нагнетявам атмосферата, но мисля не написах нищо неверно, напротив.                                                                                                           

# 35
  • Мнения: 4 392
Това за платените статии направо ме втрещи. Shocked Тук става дума за престъпление. Апропо: платените съобщения трябва да бъдат обозначени като такива. Така е на Запад. Не знам, кога ще се сетят нашите хора, че така не става. Пък и това не е реклама на продукт. Че аз мога да си поръчам каквото си искам..Ако не е вярно, би било платена клевета. Примерно, комшията ме дразни и да си съчиня някаква история, с която да навлека гнева на дадена целева група, да кажем.
Не го вярвам това. Аз съм любопитна, дали случаят е такъв. Писах им мейл. Да видим дали ще отговорят.

Мен друг въпрос ме връхлетя, от къде този абориген е извадил въпросните 2000лв. за да внесе своевременно гаранцията и да бъде освободен?
Собственик е на заведението, според статията. Ето>
"32-годишният Несрин Ахмед преби и насили учениците в кръчмата си,... "

# 36
  • Мнения: 1 425
Възмутена съм. Но защо трябва да оставят циганите да си правят каквото искат и както го искат, като ги крият под "Етнически чадър"?  newsm78 Нещо такова като се случи и веднага - било етническо и не знам си какво още. Отвратително е  #Cussing out

На тоя мангал и тези дето са били с него им трябват Крумови закони.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 567
Изроди има от всички националности и религии.
За мен ужасът е, че законът не важи за всички еднакво. И че някои хора (не само от малцинствата) имат само права, но не и задължения.
И мога само да се моля да не ми се случва нещо подобно.

# 38
  • Мнения: 920
И мога само да се моля да не ми се случва нещо подобно.

Да, можеш само да се молиш. Докато "дискриминираните" нямат страх от закона.

# 39
  • Мнения: 332
Такова ни е правосъдието, че хората нямат страх от нищо и някои изверги, като тоя нещастник си позволяват ВСИЧКО! То добре, че не ги е убил  #Cussing out Не мога да си представя, как тези момчета ще продължат живота си нормално, този боклук ги е осакатил за цял живот  #2gunfire Дано изгние в затвора  #2gunfire

# 40
  • Мнения: 4 392
Получих отговор на запитването си. (Питах и за двете статии.)
Копирам го в оригинал:

Zdraveite,
 
Tezi statii sa prepechadki ot vestnik 24 chasa (mestnite varnanski stranici)
 
Reportaj beshe izlachen sashto i po BTV. /no dosta kratyk i cenzuriran/
 
Niama nishto porachkovo vav statiite. Tova si e samata istina.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 444
Ето, за недоверчивите стана ясно, че тази кошмарна история не е скалъпена, с цел подклаждането на етническа нетърпимост.Дори за пострадалите би било обидно недоверието, проявено от читатели.Все пак за едни сензация, интрига, но за други това е огромна лична трагедия, с която тепърва им предстоят години, за да се справят.Подобна гавра, унижение, грубо посегателство и незачитане на личността не се забравят лесно и неминуемо води вредни последици след себе си.

# 42
  • Мнения: 4 392
Ето и публикация на Дарик с разширен аудио- файл. (Ако някой все още не вярва.)

http://darik.net/view_article.php?article_id=125079

Най- много ме притеснява апатията, която се шири в обществото ни.
Налагат ни някакви закони, променят си ги, както им изнася, пребиват децата ни, живеем в страх и  си мълчим. Shocked

# 43
  • Мнения: 9 903
Добре. И какво?

# 44
  • Мнения: 2 292
И какво?
Ами нищо, абсолютно нищо. Всичко е и ще си остане писане и краткотрайни сенzации. Това всеки от малцинствата в БГ го раzбира прекрасно и zатова ще си поzволява каквото си иска, докато си иzчеzнем като народ , наксдето сме тръгнали и zа което само и единствено ние ще сме си виновни. Такава ни е "държавата", zащото zа мен Българска държава няма. Има граници, територия, природа ... но няма държава в истинския смисъл на думата. Има един раzделен на малцинства, които обраzуват един  народ, zа който нищо нее важно освен личното жилище и трапеzа. И на никого нищо не можеш да кажеш, zащтото zа българина е иzсвестно, че е най   най   най умния и всичко му е ясно.
Раzделяй и владей беше каzал някой. Е сами си прилагаме тоzи метод на народно самоубийство . И нито ти , нито аz нито някой от нас едностранно може да направи нещо по
въпроса.
И да добавя, свалям шапка на всички, които успяват да се преборят и отгледат децата си в теzи обстоятелства  Hug

Общи условия

Активация на акаунт