За пръцкането при бебетата

  • 1 824
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 857
и ние пръцкаме много...и мирише.... Sick ,но знам,че е хубаво да се освобождава от газовете .

# 16
  • Мнения: 1 174
Това, че пръцка може само да те радва- това е признак на здрав стомах и се освобождава от газовете  Wink

Peace
Моята кукла се събужда с "пръц" и се разплаква дори, а на мен ми е смешно Simple Smile

# 17
  • Мнения: 115
Няма нищо страшно, само повече смях за мама и тати!  Party

# 18
  • Мнения: 2 039
Човешко ли е,смърди и туй си е  Mr. Green Joy И моят така фъстуни,че понякога ни залютява на очите  hahaha hahaha hahaha А понякога е така звучно,че чак се споглеждаме  Joy

# 19
  • Мнения: 226
Пръцкаме си и то често. Понякога не мирише, но има пъти, в които ми трябва противогаз Sick

# 20
  • Мнения: 1 289
И сина ми мноого често пръцка,но засега не миришИ  newsm08

# 21
  • Мнения: 574
Това, че пръцка може само да те радва- това е признак на здрав стомах и се освобождава от газовете  Wink

Така е и ние сме същата работа! Peace

# 22
  • Мнения: 6 461
Нормално е .
Не мисля,че трябва да ти притеснява.

# 23
  • Мнения: 1 183
И ние пръцкаме много,но си е човешко  Peace

# 24
  • Мнения: 2 897
Това, че пръцка може само да те радва- това е признак на здрав стомах и се освобождава от газовете  Wink


Така е Wink

# 25
пръцка си детето,нормално е а и това значи че стомахчето му е здраво и се освобождава от излишните газове.един път когато  бяхме на консултация Рая така здраво  пръцна че докторката  Shockedни спогледа и сестрами- понеже тя я държеше неможа да свари горката да каже че е бебчо голям смях падна тогава newsm62

# 26
  • София
  • Мнения: 3 408
Това може само да те доведе до неистова радост и подскачане на един крак от щастие.
Означава, че храносмилателната система работи чудесно и същите тези газове, които при някои бебенца не могат да преминат безпрепятствено през чревцата и предизвикват спазми и болки, наречени колики Simple Smile
Но те уверям, че една безсънна нощ от колики и миризмата ще ти се стори като райско благоухание  hahaha

# 27
  • Мнения: 189
Но те уверям, че една безсънна нощ от колики и миризмата ще ти се стори като райско благоухание  hahaha

Хехе, това ми хареса Joy Joy Joy Иначе и нашия човек доста пръцка, понякога толкова силно, че направо се чудя дали не е баща му  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Понамирисва малко но чак пък зловонно newsm78

Общи условия

Активация на акаунт