Фет Бърнар

  • 35 880
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Снежи,сега погледнах под името ти...Браво на теб,направо ме шашна...Я разкажи,как се сдоби с тия 108 килца,и  на какъв хранителен режим си? Страхотен резултат,поздравления големи от мен,за това се изисква много воля,инат и дисциплина!    bouquet  Сигурна съм,4е и останалите килца ще ги схрускаш.А какво тренираш по точно?И всеки ден ли намираш време за тренировки?
Ами как станах 108кг. и аз самата не знам . През 95 година от август до декември качих цели 30-35 килограма . Забременях март 96 и декември след като родих вече бях 110 . Ходих при емилова преди време и от разнити му там диети абе кви диети направи глад си беше успях да стана 80 . Но пък реших , че е момент за още едно дете и така хоп пак 110 .

# 16
  • Мнения: 11 004
На хапчетата за отслабване от рекламите и по аптеките не им вярвам много ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 171
Колкото и да го пиеш фет бърнара без тренировка ефект не очаквай . Казвам го от опит . Ако тренираш пий фет бърнар заедно с ел карнетин 30 минути преди тренировки . Хубаво е преди тренировка да глътнеш едно кафенце с един аспирин .
   Hands Thumbsup jumpnewsm39

# 18
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Да да Ирен виж и ти как знаеш , какво трябва да се прави , само дето ти е по трудно на теб да се мотивираш .  Whistling

# 19
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Абе момичета, не си правете експерименти с тия лекарства! Особено не ги смесвайте пък и да ги пиете с кафе си е направо самоубийство! Знаете ли колко смъртни случаи има заради тези неща - главно проблеми със сърцето! Не си е шега работа. Stop

# 20
  • Мнения: 1 120
Абе момичета, не си правете експерименти с тия лекарства! Особено не ги смесвайте пък и да ги пиете с кафе си е направо самоубийство! Знаете ли колко смъртни случаи има заради тези неща - главно проблеми със сърцето! Не си е шега работа. Stop
водят се хранителна добавка.голям %,от пиещите ги тренират в зала и имат контакт с инструктр.тези съвети с кафето + аспирин и аз съм ги чувала от ''специалисти'' в тази област.не са измислени от нас
това са добавки,които няма как да ти навредят,ако ги пиеш по предписание.ние не се тъпчем с анаболи или си бием директно хормони-тогава пак,ако си в границите на нормалното и използваш качествени продукти-няма проблем.
 Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз пия фет бърнари на Юнивърсал. В момента пия Рипед фет и още един вид (при него не е задължителна тренировка, пие се и преди сън). Отделно взимам и л-карнитин до 1500 мг (по принцип до 3000 мг. е допустимо). Всеки ден съм на кростренежора от 45 до 60 мин., понякога ми идва в повече и изкарвам само 30 мин.. Слагам си неопренов колан и клин. Аз нямам нужда от сваляне на кой знае колко кг (боря се с 4-5кг.), но просто с тренировката се чуствам доста по добре - тонизирана и колкото и страно да звучи мноооого по енергична.
Сега съм набелязала пак фет бърнар на Юнивърсал само че се прави на шейк. А и те имат и серия специално създадени фет бърнари за жени и тях също мисля да пробвам.

Това с кафето и аспирина не съм го пробвала. Какъв е тяхния ефект?
А и това за млечните продукти за пръв път го чувам!?  newsm78 Моя хранителен режим е главно от такива неща - сирене, мляко (прясно, кисело), кашкавал.

Общи условия

Активация на акаунт