Кърмене навън

  • 955
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Мдах, кърмила съм навън. Мисля, че много зависи от това къде живееш, тук например - Търново - не се прави така. Не мога да кажа, че хич не съм се притеснявала, особено когато съм сама и стадо старци надничат да проверят какво точно става и изказват мнение за демократичната безнравственост. Много по-човешки се чувствам, когато съм с приятели, някак защитена и подкрепена от тях. В началото свекърва ми (никога не е кърмила!) идваше с мен в парка и се усмихваше обезоръжаващо на любопитните Laughing. Давай смело, че по-скоро да ни приемат за нормална и умилителна гледка!

# 16
  • Мнения: 133
ами свиква се, аз си нося покривало в чантата, обаче тя много мърда и все гледа да го махне....въпреки това като знам че мога да и дам по всяко време няма нужда да бързаме да се прибираме, или да реве в колата докато си стигнем до къщи...

# 17
  • Мнения: 919
Миналата година нямах никакви притеснения и задръжки да кърмя навън, но започвам да се притеснявам, че моето пораснало кърмаче вече е всичко но не и дискретно. В момента разходките са кратки и не ни се налага да се храним навън, но през лятото какво ще правя незнам Embarassed Сигурно няма да и предлагам навън, но ако реши да си иска, за отказ и дума неможе да става ooooh!

Мами с малки бебета, няма от какво да се притеснявате, не само че е удобно, но и когато кърмите навън вие правите най-добрата реклама на кърменето. Помислете за всички бъдещи майки които ще ви срешнат и ще си помислят ''я колко е хубаво, кърменето значи не е мисия невъзможна все пак" Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 264
Хич даже и не ми пука!  Grinning Още с първото ми дете кърмех по паркове, пейки, кафенета и прочие. Да няма да я оставя да се дере от рев и глад докато си стигнем в къщи, я! Пък и това е едно от основните предимства на кърменето - навсякъде и по всяко време можеш да го правиш. Освен това не е нещо срамно, лошо или неприятно за гледане. Така че, давай смело!  Peace

# 19
  • Мнения: 3 034
Да, без притеснения.
Прикривам се с връхната дреха.
Мисля, че кърменето е нещо естествено и не бива да поражда срам у кърмещата жена. Peace

# 20
  • Мнения: 5 401
Непрекъснато кърмя навън - в градинки, заведения, фризьорски салони, магистрали и т.н.  Peace

Разбира се, че в началото е малко смущаващо и притеснително! Но ако има някой твой близък заедно с теб, по-лесно се свиква с идеята или пък с пелена да се покриеш през рамото и главичката на бебчо. Толкова "задобряваш" в един момент, че почваш да вадиш цица без много да му мислиш!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт