Някакъв откачалник в София се върти...

  • 2 122
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Боже,боже,накъде отива този свят незнам.
Посред бял ден,да се опитват да отвлекат детето ти.Снощи заедно със мъжът ми четахме темата във другият форум.Останахме и двамата втрещени.Вече и спокойствие за майките няма.Трябва да си непрекъснато на нокти,а уж излизаш на разходка.
Аз живея във малко провинциално градче,при нас е доста по-спокойно от колкото във по-големите градове,но все пак,никой не е застрахован.
Често изпращам синът ми сам до близкият магазин,които е буквално залепен до блока.Казвала съм му и непрекъснато повтарям,че ако някой непознат чичко или лелка го заговорят,и искат да тръгне със него,да почва да пищи,колкото сила има,въпреки,че аз съм на терасата и го виждам как влиза и излиза от магазина,предвид,че и магазинерките,три на брой са ми познати и го съпровождат до вратата на магазина,след като е купил,за каквото е отишъл.
Страх ме е и след всичко прочетено,днес отказах да пусна боби отново до магазина,а детето ходи с кеф до там,защото се чувства някак голям и някак си се възгордява,че мама му има доверие и вече самостоятелно може да иде до магазина.
Не знам,но не пазим ли ние родителите децата си май няма кой друг.

# 16
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
               Но предвид, че тази вечер от едни храсти ми излезе чисто гол мъж и тръгна да ме гони, онанирайки, честно казано започвам да се притеснявам доста  Sick.
то това от моето детство още го има, но виж историята с дърпането на деца от ръцете на  собствените им родители ми се види вече извратено!
значи да разбирам, че дори в количката децата са незащитени! ми то някой урод може от там да го измъкне, особено, ако е мъничко и лежи в коша без да е вързано...

а защо по медиите нищо не се казва по случките?

# 17
  • Мнения: 46
''Пази Боже" Имам 2-ма сина, големия на 6години,малкия на 6месеца.Не живея в София, но често излизаме на разходка.Баткото обича като всяко дете да тича пред,зад,в страни от количката.Понякога за секунди го губя от поглед.Неискам и да си помислям какво може да стане, с едно мое малко невнимание.Страшно....

# 18
  • Мнения: 4 916
При нас съм чувала за жена, пак психично болна, която дърпала деца от ръцете  ooooh!
Да не се случва на никой Praynig

На една позната й се случи във Варна, страшен шок преживя  Sad

# 19
  • Мнения: 480
За съжаление е вярно. Поне това, което се е случило в парка Гео Милев. Нашата детегледачка е била там в този момент с дъщеря ми и е видяла. Добре, че са е намесил един татко на друго детенце. Това, което лудият е искал да вземе е било бебе от количката му. Не искам да си помислям дори... За сега жената гледа да се разхождат в центъра на парка, където има повече хора. Дори само мисълта ми спира въздуха.

Дано да е вярно това, че е задържан и на НИКОЙ да не се случва повече!  Praynig

# 20
  • Мнения: 1 058
Боже какъв ужас. Трябва хубаво да си пазим децата.

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 207
Пази боже. От една страна се успокоявам, че живеем в малък град, но не сме застраховани 100%. Но не изпускам детето от поглед #Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 2 161
И после имало отрицателен прираст на населението Twisted Evil. Амо то като не можеш да си изведеш дори детето в градинката, какво остава за другите фактори  Close

# 23
  • София
  • Мнения: 1 074
То и градинки не останаха...
А после разправяйте, че сме срещу смъртното наказание Wink А ми пипне детето - а го убих. Но иначе съм миролюбива  Joy

Общи условия

Активация на акаунт