Как лети времето, а!?

  • 2 046
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 534
Напоследък времето така бързо ми минава,че бързия влак пасти да яде.
Като се замисля кога се сърбах с мъжа ми все едно беше вчера,а ето на 1 година мина ,кога започнах работа-а вече направих 4 месеца в тая фирма,пролетта дойде,абе въобще адски бързо ми се изплъзва времето,но ще ми стигне,мисля за това,което искам  Thinking

# 16
  • Мнения: 4 585
Сякаш вчера беше. Жена ми беше стройна фиданка, 52 кила с мокри дрешки.
 Кога минаха 23 години, децата порастнаха, 5 фирми на 7 длъжности смених.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 132
Ужасно бързо минава  Sad

# 18
  • Мнения: 2 891
Минаааава, но нали го живеем както ни се иска Simple Smile

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ами, времето тече по спирала - нормално е с напредване на възрастта да се забърза Wink

# 20
  • БГ
  • Мнения: 352
Ами нека си лети  Grinning
За мен е важно да няма много пропуснати мигове
"Времето е в нас и ние сме във времето" кой го беше казал newsm78

# 21
  • Мнения: 532
Не е важно на колко си години, а на колко се чувстваш  Wink
Де да беше така. Преди 2-3 години и аз го вярвах.

# 22
  • Мнения: 843
  Лети, летииии, сякаш Земята препуска два пъти по- бързо. Понеделник- петък,  +  неделна вечерна депресийка - от настъпването на новата седмица...и така. Thinking

      Ако някога успея да си го позволя, ще стана "ЛОВЕЦ НА МИГОВЕ".   Те , миговете, определено удължават чувството за време .  Вероятно удължават   и  депресията  след това.

# 23
  • Мнения: 2 792
 Мдам това осъзнавам с годините, че времето не е реципрочна единица, напротив все по бясно препуска и минава като откъслечни каданси и все по-трудно се задържа спомена от определен момент, извън цялото ежедневие и себеосъществяване, а чувствата са точно там.
  Това е единственото, което искам да задържа в  този въртоп и да не забравям защо и как съм била, това което съм била, пък нека времето лети...

# 24
  • Мнения: 250
Времето не лети, то тича пред нас.Ние просто го настигаме.

Общи условия

Активация на акаунт