Разходка с близнаци

  • 5 325
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 110
И аз го имам проблема, защото моите като типични представители на мъжкия пол са доста буйни и не се заиграват с нищо около себе си, искат само да тичат, да се катерят и да ходят по възможност на далече. Оправям се някак си, но ставам разногледа. Обикновено оставям единия и тичам след другия, но гледам все пак този който съм оставила какво прави ........ и така.
Когато прохождаха грабвах Тонката (по-лекия) и тичах след Жорко (той проходи пръв). Мислех си, че ще ми стане по-леко когато станат стабилни и падат по-рядко и се изправят сами, но те пък сега започнаха да тичат....  hahaha

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 037

Когато прохождаха грабвах Тонката (по-лекия) и тичах след Жорко (той проходи пръв). Мислех си, че ще ми стане по-леко когато станат стабилни и падат по-рядко и се изправят сами, но те пък сега започнаха да тичат....  hahaha
И аз така практикувах,с по-лекия по-лесно се бяга  Laughing,Креми ти е обяснила най-добре как горе-долу протича процедурата.Аз бих добавила избери си чистичко място и гледай да няма много дечица около вас,за да ти е по-лесно привикването.Лично аз каишки не съм ползвала ,една приятелка излизаше с нас около две седмици,а след това свалях единия да върви ,а другия в количката докато стигнем до Безопасното място за разходка(при нас беше едно барче с оградка,в което почти не ходеха други деца),където ги пусках да правят каквото си искат и после обратно  в къщи като сменям ходещия с возещия се и така.
Искам да ти кажа ,че сама ще успееш да си изработиш най-правилния и подходящ начин за теб опитвайки различни варианти.Аз също бях сама и татко го нямаше ама на принципа проба-грешка всичко става.Мога да твърдя че всичко мина почти без инциденти-почти защото Марти на 1г и 3м падна и си сцепи веждата,та се наложи да го лепим и това се случи точно като ми помагаха.Та от тогава гледам сама да си бъда отговорна като стане нещо

# 17
  • София
  • Мнения: 137
Малееееееееее  малееееееееее - какво ме чака  Whistling Tired #Crazy
Кали нещо напоследък не се забелязва в парка.....  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 757
Малко измествам темата, но като съм чела колко ти е хиперактивен малкия, направо не ти завиждам! Laughing Чак сега видях, че чакаш близнаци.

Няма и за какво. Не се виждам и аз с хиперактивно дете и близнаци. Остава и те да са хиперактивни  #Crazy. Вече единственото, на което се надявам е някакво чудо да се случи, но изобщо нямам представа какво може да помогне в случая. Може би от някъде да ми падне специалист по хиперактивни деца и да му връча Давид да му бере грижа в комплект с изпълнителна женица да помага с цялото домакинство в следващите две години. Ех... мечти... Дори не ги искам безплатни, ама то братче няма и на кой да платиш   newsm78

# 19
  • Мнения: 649
В последната седмица моите малчугани са мнага подвижни newsm68. Павел на няколко пъти ходи в стаята от единия край- до другия, но предпочита да го държа за ръцете. През уикенда ходихме с една приятелка навън - без количката (направо се разбихме от носене и навеждане), но в най-близко бъдеще трябва да купя каишки, че няма да ми остане кръст. Мишо пък вчера ходи навън като съм го хванала само за едната ръка. Незнам как ще се оправя сама като се отпуснат сами #Crazy #Crazy.
Но навън като видят, че ги гледат непознати и се тръшкат на земята. Вашите срамуват ли се?

# 20
  • Мнения: 903
Това ми е наболяла тема в момента. За прохождането го направихме в къщи. Сега ходят що годе стабилно, но проблема, че не ходят търчат като подивели. Сега не излизаме много, повече на терасата, ама като се постопли почваме всеки ден и не знам, каквато съм цоцоланка как ще ги гоня. То няма стигане. А и в количка трудно ще ги задържа ooooh! направо седя и се чудя какво да правя. Май само в кварталната градинка ще ги водя.

# 21
  • Мнения: 649
А да ви питам кога смятате да зарязвате количката, защото съм се заканила при първа възможност да я оставя, защото излизането и прибирането ми е пълна мъка. А не искам да си представям какво ще е без количка.

# 22
  • Мнения: 7 640
даа, зависи къде живеете и какви са вариантите за разходка около вас.
Като по-малки по-често ходехме без количка, отколкото сега ooooh!, просто в стария квартал площадката беше зад блока, сега ако трябва да идем до там пеша вече саизморени, а за привиране - не искам да обяснявам.
Сега схемата е- с колечката до едно място, където или я давам да ми я наглеждат, или гледам да няма много народ наоколо, щото и без това ставам луда, по същата причина като съм сама с децата не ходя при други деца.
Разтоварвам ги и ги водя за ръце или пък ги оставям да се ровят по земята. Трудно ми е да ги пускам да ходят в различни посоки, изпитвам ужас да не ги блъссне нещо или някой да не ги нарани.

Каишки- твърдо против Naughty Това са деца, не кученца, все пак си имат ръчики, а и увисвайки се на каишките според мен прохождат по-трудно.

# 23
  • Мнения: 649
Каишки- твърдо против Naughty Това са деца, не кученца, все пак си имат ръчики, а и увисвайки се на каишките според мен прохождат по-трудно.
ние и без това не ги понасяме, дадоха ни една, но не ги търпят, май ще сме без каишки Crazy

# 24
  • Мнения: 649
Да ви се похваля  - вече излизаме без количка. Купихме им едни коли, с които ги дърпам към парка, но вече все повече искат да си ходят, а не да се возят. Все още ме слушат Party!

# 25
  • Мнения: 228
нашата разходка е само за скрита камера Никси тича без спирка пада става и пак почва,Емо пък не иска да тича а да го водя за ръка 2мин и после да го гушкам #Crazy и така гушкам го и тичам след брат му Crazy

# 26
  • Мнения: 3 638
За любителките на каишките  Laughing

# 27
  • Мнения: 228
 Shocked а тва не е човешко за мене #Crazy

# 28
  • Мнения: 7 803
Shocked а тва не е човешко за мене #Crazy
абсолютно  Sick

# 29
  • Мнения: 649
никога не сме ползвали - отвратително!

Общи условия

Активация на акаунт