Как времето бързо лети, през АВГУСТ нашето бебче ще се роди

  • 12 239
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 5 760
Ади не не съм го усетила......... и сега си се успокоявам с това,че ми е още рано и за това! Както каза доки към 20 седмица най рано ще го усетиш Sad Днес не ме е боляло коремчето и мислех да поизляза но навън времето нали виждаш какво е! Confused

# 241
  • Мнения: 361
Ако има училище за бременни в "Тина Киркова", Тонка, грабваме телата и коремите и заминаваме, ама как да проверим newsm78

# 242
Да в Тина Киркова е

# 243
  • София
  • Мнения: 5 760
Сега ще погледна в сайта им! Поне  ни е близичко Simple Smile

# 244
Момичета телефона е 9202031 обадете се и се запишете,лекцията е само една и е безплатна заедно с нея ви се полага и безплатния преглед за който вече ви писах.Посещението е еднократно.

# 245
  • Мнения: 361
Освен да намерим телефона и да звъннем да питаме newsm78Само не знам с какво ще ходим.На мен ми забраниха да се возя в кола, защото матката е чувствителна и от вибрациите ми стават контракции.

# 246
  • София
  • Мнения: 5 760
Сега ще погледна в сайта им! Поне  ни е близичко Simple Smile
http://www.1agb.com/school.php

# 247
  • Мнения: 361
Не пише в сайта на коя дата е,само кога е открито-2003 год

# 248
Аз се бях записала но се отписах,защото моята лекарка каза че ми е рано и да се запиша да отида в 6-7 месец,там ви показват и родилното отделение.

# 249
  • Мнения: 1 380
Не знам къде е тази  б-ца Тина Киркова. С какво се стига до там? Много съм неориентирана, извинете ме. Embarassed

# 250
Ами нали това ви казвам трябва да се обадите и да се запишете тогава ви казват датата

# 251
Болницата е в Красна поляна.

# 252
  • София
  • Мнения: 5 760
На мен ми е повече заради училището да видя какво ще кажат Simple Smile а за родилното ми е ...... няма да раждам там и за това е без значение но ще ми е интересно!НЕ знам какво минава от там но е в кв.Разсадника и лесно се стига до там като се слезне на бул.Ал.Стамболийски на 10 та поликлиника и от там 5 мин пеша!

# 253
Аз живея там и това не е Разсадника а Красна поляна!

# 254
  • Мнения: 1 380
Аз живея там и това не е Разсадника а Красна поляна!
Севда, а трамвай 9  хванат от Съдебната палата ходи ли до там?

Общи условия

Активация на акаунт