Как времето бързо лети, през АВГУСТ нашето бебче ще се роди

  • 12 241
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
С трамвай 22 или автобус 72 можете да стигнете но ще повървите и малко пеша

# 256
Не за 9 незнам но от халите 22

# 257
  • Мнения: 1 397
С трамвай 22 или автобус 72 можете да стигнете но ще повървите и малко пеша
Така 72 от Плиска мога  да хвана супер. И на коя спирка да сляза. В смисъл, не като брой спирки, ами нещо ориентировъчно да ми кажеш. Този квартал ми е непознат. Embarassed

# 258
Ами значи трябва да слезеш на пазара на Красна поляна и от там вече ще походиш малко пеша до болницата

# 259
Момичета оставям ви че трябва да отида да вида какви са резултатите ми за антитела.Чао от мен!  love001

# 260
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Меги, това за срещата е мн. добра идея - скоро трябва да се организираме, а и времето се оправя!

Аз тая Иванчева я знам. Докато лежах във ВМИ-то, най-често тя идваше на визитация. Казват, че била добра и че си разбира от работата, но е мн. несловоохотлива и една такава дръпната, да ти се отще да я питаш за каквото и да е. Та, няколко пъти ме гледаха на 3D и най-съм доволна от Корсемов - гледа мн. внимателно, не претупва нещата и ако го питаш, човека ти обеснява. И Малинова ме гледа. Каза, че вс. му е наред, но и дума не обели докато ме преглеждаше, пък и аз не се натисках, че беше ми втръснало с ченгел да им вадя думите. От ВМИ-то мн. хубаво обеснява Амалиев, но пък не знам той дали гледа на ехографите.

Мен нещо ми е лошо от вчера (припомням си първите месеци), едно такова ми е блудкаво... Иначе, не знам аз ли съм дебил и за това не усещам бебчо или той си кротува?! newsm78

# 261
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ха, днес съвсем неочаквано ми се обадиха от курса за бременни и довечера ще ходя да слушам лекция за кърменето. Мислех си, че вече са ме забравили...Та ще видим каква ще е хавата!

# 262
  • Мнения: 1 397
Ха, днес съвсем неочаквано ми се обадиха от курса за бременни и довечера ще ходя да слушам лекция за кърменето. Мислех си, че вече са ме забравили...Та ще видим каква ще е хавата!
Да разкажеш утре, за да знам дали и аз да се запиша.

# 263
  • Мнения: 3 388
Мами, как сме днес?  Hug

Аз съм още със запушен нос, малко по-добре от вчера, май този мехлем действа, а вземам и такипирина / като парацетамола/.

Проучих цените на Пег Перего в Бг и се оказа, че при нас в Италия за по-евтини!  Crazy

# 264
  • Мнения: 2 663
Привет, момичета,
след малко тръгвам за Томова и нямам търпение!

Стволовите клетки са доста добра идея и мисля, че всяко нещо си има нормално решение и не е задължително да е побългарено.Аз съм избрала банката в Белгия на Cryo Save.В първите ни темички съм дала доста инфо по темата.

Сонитка, 100% там са по-евтини като всички бебешки стоки.Хич не се лъжи, тука надуват цените доста алчно

# 265
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте, пак  Hug
Взех малкия наобед и се поразходихме малко. Обаче голяям ветрилник при нас  ooooh! Завъртяхме се 1 час и хайде пак вкъщи. Добре, че е самостоятелен и много-много не ме занимава, та да поседна спокойно пред компютъра  Mr. Green
Констанс, ще ни разкажеш после, нали  Hug

# 266
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Май и още някой щеше да ходи днес на ФМ  newsm78 Да не се крие, а да се отчита  Hug

# 267
  • Мнения: 1 568
елхичка, към кой курс за бременни ще ходиш на лекция за кърменето?

Лекцията към курса за родители в Тина Киркова не ме впечатли, но ми беше много интересно да разгледам болницата - предродилна, родилна, операциоона зала, реанимацията, болничните стаи. Така реших да раждам там първия път. Посещението си заслужава.

Мога да ви препоръчам курса за родители на Училище за бъдещи майки Ма-ма. Ето сайта им: http://www.ma-mabg.com/. Ние с мъжа ми посетихме всички лекции по време на предишната ми бременност и бяхме много добре подготвени както за раждането, така и за грижите за бебето в самото начало - смяна на памперс, къпане, преобличане, хранене ... Справихме се абсолютно сами с бебето и знанията, придобити в училището, никак не бяха без значение.

sevda_lina, и аз съм на 26.03. при др. Марков във Фемина. Прегледа ми е в 17.30 часа.
Иначе бременността ми следи д-р Мазнейкова. Всеки месец сме там. Доста се чудих дали да ходя отделно на ФМ при д-р Марков, но реших да се застраховам. За всеки случай ... 4 очи гледат по-добре от 2, нали?

# 268
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 389
Айде, Констанс, после да разказваш и ти.

На мен пък ходенето на лекции ми се струва скучничко малко. Не е ли по-интересно да се учиш в движение спрямо бебето.

# 269
  • Мнения: 12
Здравейте момичета  bouquet

Време е и аз да се присъединя Grinning На 28 г., първа бременост, синьо щъркелче...

Вчера бях при доц. Томова - много е внимателна и обяснява всичко подробно. Прегледът е около 20-30 мин.

Общи условия

Активация на акаунт