Как времето бързо лети, през АВГУСТ нашето бебче ще се роди

  • 12 244
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 546
Айде, Констанс, после да разказваш и ти.

На мен пък ходенето на лекции ми се струва скучничко малко. Не е ли по-интересно да се учиш в движение спрямо бебето.

абе то 100% е по-интересно. ама акто чета в кърмаческия колко много мами се отказват от кърменето, защото не знаят как да сложат бебето и им се разраняват зърната... малко ме хваща шубето дали ще се справя Embarassed

# 271
  • София
  • Мнения: 3 953
Гита,честито ти розово щъркелче stork-girl.Сините като,че ли свършиха smile3508.
Добре дошла на мама kkroki Hug.
Херелина,разбира се,че ще се справиш с кърменето.Няма от какво да се притесняваш.Всяко начало е трудно,но с повече упоритост всичко се постига  Grinning.Освен това кърменето е и доста приятно изживяване.

# 272
Смайли, чувала съм че д-р Мазнейкова била много добра,но пък никога не е излишно второ компетентно мнение newsm10

# 273
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Гита,честито ти розово щъркелче stork-girl.Сините като,че ли свършиха smile3508.
newsm17 newsm10 newsm53

# 274
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 391
Гита,честито ти розово щъркелче stork-girl.Сините като,че ли свършиха smile3508.
newsm17 newsm10 newsm53

Заменям розов за син......

# 275
Някой ходил ли е на училище за бременни  организирано от списание"9 месеца"?

# 276
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Заменям розов за син......
Нямаш грижи Peace! Даже и доплащам hahaha.

# 277
  • София
  • Мнения: 5 764
Аз малко подремнха мамчета и пак тук при вас.... какво да се прави Hug а и нали трябва да почивам повечко! Добре дошла на ккроки ,приятно часове с нас Simple Smile няма да скучаеш! Дали наистина свършиха сините  stork-boy smile3508  ylinfant Малее имам толкова много за  1ironing а ми става лошо само като си помисля и ще взема малко по късно да изгладя мъничко поне милия ми да има какво да си облече пък утре останалите!:)

# 278
Здравейте,
Видях да се споменава  д-р Мазнейкова, моята а.г. ме посъветва да отида при нея и каза, че въпреки слуховете в нета, Simple Smile които аз споделих с нея  Embarassed, тя е най-добрата в пренаталната нещо си. Затова реших: в началото на април при д-рТомова и в края на април при д-р Мазнейкова.  Вярно малко скъпичко излиза, но след като вчера отделих 35лв за крем за стрии  Blush ще мога да си позволя и още една ФМ. Ще е супер да видя бебо а и винаги две мнения са по-добре от едно Simple Smile

# 279
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 391
Много ясно, че си е добре, ако можеш да си позволиш 2ФМ, въпреки че в някои случаи обърква. Аз не мога, но пък моята АГ каза, че ще ми прави тя, та ще видим какво ще каже.

# 280
  • Мнения: 660
здравейте пак от мене сега се прибирам от ФМ от център Фемина и съм много доволна от доктор Марков там-един младичък и всичко обяснява и разяснява-голям сладур:) а и тясно свързан специалист специално за ФМ.
Иначе сложете ми синя количка и  stork-boy Party,предчувствието ми за момиченце не излезна правилно тоз път,доктора на 100 % заяви че е момченце имам си снимка и на пишока му хе хе,всичко си му е наред,здравичко е,ама е мързелан голям,доста време го побутва за да се раздвижи,накрая си седна на малката ръчичка и не я покзава горкото,доктора вика ей голям инат бре това бебенце и си викам няма на кой да прилича,мъжа ми най щастлив от всички,щеше да се разплаче от радост вътре в кабинета че е момченце-мъжка му работа  Hug Flutter Laughing Joy

# 281
iranikolova, Честито stork-boy Най-важното, е че е здрави4ко , да те радва много. Grinning

# 282
 smile3501 newsm74
Честито и от мен!Ох още повече нямам търпение да отида при Марковл

# 283
Значи дава снимка и няма проблем да присъства мъжа ми така ли Ира?

# 284
  • София
  • Мнения: 5 764
Ира честито мила Hug stork-boyДнес точно казах,че се свършиха сините  stork-boyа то имало още малко  Wink Mr. Green ДА сте живи и здрави! И аз нямам търпение да отида до Феина но до тогава има един месец..... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт