Вие в командировка./поръчкова тема/

  • 3 680
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 792
  Аз в командировка (следва блажена усмивка) и младежкия отбор по плуване на плавен каданс как пори басейна...отслабват ми ангелите с годините, недейте ме командировайте Confused

# 76
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 164
Ако това е мъжа,който ме чака в леглото ,ще се метна на неуморния.Сигурна съм,че всеки би проявил разбиране  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 467
хЪЪЪ... интересен казус.. Thinking Laughing

Аз не пия тъй, че само наздраве ще му казвам:-)
И смятам да турна едно пИрде помежду ни на спалнята:-) Ако сте гледали"Бандити" с Брус Уилис и Били Боб Торнтън Joy http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://media.outnow.ch/Mov … 6hl%3Dbg%26sa%3DN
Сигурно никой няма да спи... но ще си приказваме... приказваме.... Laughing

# 78
  • Мнения: 3 405
Вземи му фотоапарата  Wink Може пък и на теб да ти потрябва.

Ма той и с телефона може да фотографира Joy

# 79
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
При мен ситуацията ще се развие на мига  Embarassed не стигаме до коментара за канапето  Blush

# 80
  • Мнения: 967
Със сигурност няма да го оставя да се мъчи на канапето. Като гледам колко е "дебел" няма да заемамнго място на леглото  Wink Освен това щом разговорът е потръгнал може и нещо друго да се случи, но това оставям на магията на мига  Mr. Green

# 81
  • Варна
  • Мнения: 893
а щом е поръчкова може ли да си поръчам в леглото да ме чака ей тоз "младеж"" ама да е с 20 години по-млад примерно ей така да изглежда Mr. Green
макар че и сега не бих го оставила да спи на дивана  Flutter

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Ехоо,аз отивам в командировка в петък в София ,а събота вечерта в друг град!!! Трябва ли да давам координати за младежа или ще ме издири и чака  по телепатия?Обещавам да споделя,ако ме е открил..... Laughing 

# 83
  • София
  • Мнения: 3 099
Този го изхвърлям без да се замисля  Twisted Evil
Но ако е този, пак той определено няма да спи...дали на диванчето или на леглото ще има да си гооооворим  Whistling Mr. Green

Като се наприказвате - дай го за едно интервю с мен... Че и аз имам к'во да го попипам (техн. грешка, бе хиени! - попитам!)

# 84
  • Мнения: 647
Е може ли такива теми да пускате!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
В момента съм в командировка , но в хотела ми няма никакъв младеж!!!!!!!!!! #Cussing out
Само знаете да дразните !!!!!

# 85
  • Мнения: 3 447
В момента съм в командировка , но в хотела ми няма никакъв младеж!!!!!!!!!! #Cussing out

И ти какво да правиш - пак във форума  Laughing

# 86
  • Мнения: 4 371
Изпищявам от уплах и го гоня в коридора без гащи. Леки момчета не ща Crossing Arms

# 87
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Тези двамата от първата и втората снимка определено няма да спят на дивана. Но този от третата снимка ще спи на дивана а аз ще съм с нож под възглавницата.

# 88
  • Мнения: 1 517
Аз не съм лоша.ще си го взема в леглото.Къв ще да е, па че си го земем....мъж е все пак Mr. Green

Тъй, тъй...то грехота да оставиш човека  Naughty Хора сме все пак!
Първо  1dating , после  luvbed ...обаче само да не стане  EFP , че послеее   smile3515

# 89
  • София
  • Мнения: 127
ейййй този тони е направо телепат smile3501,
ама не мога да си го представя... тууу да се не види smile3515

Общи условия

Активация на акаунт