Вие в командировка./поръчкова тема/

  • 3 670
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Горката вие сте далеч от дома в командировка..Колегите ви ги няма,вие сте се запътили към хотела..Взиамте си ключа за стаята,качвате се в нея,отключвате я,светвате лампата и-О ужас!
Мъж в леглото..Отърсвайки се от първоначалният шок,поглеждайки го строго в очите го питате- какво прави във вашата стая?Леко съненият индивид отговаря,че всички стаи в хотела били заети и само в тази имало свободен персон..Моли ви да се успокоите и се извинява,предлага да спи на канапето,а не на общата спалня..Отваря минибара и ви сипва едно малко..Разговорът потръгва,питието привършва..
И така..Ще оставите ли младежът да спи на неудобното канапенце или ще му предложите да се сврете заедно на спалнята..Ще вдигнете скандал на рецепция..Ще го изхвърлите навън?!
Е,вие сте..

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 13:58 от Тони Сопрано

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Иии, Тони, много гейска точно тая снимка. Я я смени и ще си сменя мнението по темата, щото всичко е относително, нали...

# 2
  • Мнения: 677
Аре бе..Гейска..Мно'о ясно за кой ста'а въпрос..Играй!

# 3
  • Мнения: 6 417
Аз съм попадала в същата ситуация, аме не беше тоя от снимката   Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 1 937
Взимам го!
Щом разговорът е потръгнал, ще си говорим, говорим...

# 5
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Е, как ще го оставя да спи на канапето, може да го боли гърба, врата после - при мен на топло в леглото, че иначе може да му стане нещо  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 6 417
Сопранов, разкарай го тоя от снимката. Искам друг!  Crossing Arms

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хмм, ако е точно този, доста ще се позамисля преди да го оставя да спи на канапенцето!  Wink  Пък може и аз да се прехвърля при него, че ще е по-тесничко и задушевно!  Mr. Green

Ххехе  Wink

# 8
  • Мнения: 3 423
Ма ти все едни такива възпитани
герои вкарваш в играта, културни.
Доколкото се познавам, половината
от нощта ще разговарям с него, а пък
другата половина - с рецепционистите.
Ще ме поставят те пред свършен факт...
Младежът от снимката изглежда много
невинен, чак да поискаш да го наметнеш,
за да не почне да кашля, без да е пушач.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Добре де. Аз съм състрадателна душа, освен това съм приказлива. Първо ще ми дожалее за нямащия къде да спи Брад. После, ако потръгне разговорът, съм негова. С думи ме пленяват мен, много съм податлива на сладкодумци.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Младежът от снимката изглежда много
невинен, чак да поискаш да го наметнеш,
за да не почне да кашля, без да е пушач.

hahaha hahaha hahaha Утрепа ме, Лиске!!!

# 11
  • Мнения: 1 937
Доколкото се познавам, половината
от нощта ще разговарям с него
С думи ме пленяват мен, много съм податлива на сладкодумци.

Това го казах вече по-горе!
Сопрете се! Сопранов?
Мой е! Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 423
Младежът от снимката изглежда много
невинен, чак да поискаш да го наметнеш,
за да не почне да кашля, без да е пушач.

hahaha hahaha hahaha Утрепа ме, Лиске!!!

Кво да ме правиш, още кърмя, та съм грижовна.

Доколкото се познавам, половината
от нощта ще разговарям с него
С думи ме пленяват мен, много съм податлива на сладкодумци.

Това го казах вече по-горе!
Сопрете се! Сопранов?
Мой е! Mr. Green

Вердад, не съм чак такава хиена.
Половината нощ съм при рецепционистите.
Ха, да видим, кой ще стене по-силно.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Вердад, освен една колективна беседа да направим, пък после- което легло избере момчето.

# 14
  • Мнения: 6 155
Този го изхвърлям без да се замисля  Twisted Evil
Но ако е този, пак той определено няма да спи...дали на диванчето или на леглото ще има да си гооооворим  Whistling Mr. Green

# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Биби, тоз твоя не ми изглежда като разговорът да му е силната страна.

# 16
  • Мнения: 677
Биби, тоз твоя не ми изглежда като разговорът да му е силната страна.
Е да де.. Whistling

# 17
  • Мнения: 1 937
daffodil, ако не отместиш очи от огледалото, шанс нямаш, освен да си говориш сама  Mr. Green
На Liska съм склонна да дам известна преднина, щото тя е силно езикоговоряща...

Сопранов, други изпаднали няма ли?

# 18
  • Мнения: 6 155
Важното е да може да слуша, пък аз ще говоря   Joy Joy

# 19
  • Мнения: 3 423
Вердад, освен една колективна беседа да направим, пък после- което легло избере момчето.

Е, какво сега, като казах, че ще ида
до рецепцията, да не решихте, че
само аз ще плащам за разговора.

Другарят на Биби поне ще запълва пространството.

# 20
  • Мнения: 15 619
Сърце ми не дава да го оставя тоз левент без подслон!!! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 753
Ще го изкъпя и ще го сложа да си легне.

# 22
  • Мнения: 6 998
Ми...Зависи.
Предполагам, че ще му кажа да спи на канапето. Ма ако ми стане студено, може да дойде да ме топли.

# 23
  • Мнения: 17 546
Еееех, сньор Сопрано, аз си поисках тази ситуация... и ти с кой намери да ме завреш в един креват!  Sad  Този, горкия ще трябва да вдига скандал, ако оцелее след моя скандал, щото няма да спи при мен! А другия, ето този... моля се да оживее, след проблема със стаите в хотела, че го искам още, и още, и още, и още, и още.......... Heart Eyes

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 13:56 от Кристал

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Последната снимка на младежа вече е друга работа! Вземам го и без да говори.

# 25
  • Мнения: 3 423
Ти пък му избра най-вървеливата снимка.
И си трае човекът, няма да се излага.

# 26
  • Мнения: 17 546
Ето така го искам....

# 27
  • Мнения: 10 758
Аз не съм лоша.ще си го взема в леглото.Къв ще да е, па че си го земем....мъж е все пак Mr. Green

# 28
  • Мнения: 7 186
Този го изхвърлям без да се замисля  Twisted Evil

Викаш точно па тоя няма да го огрее Laughing

# 29
  • Мнения: 3 423
Според мен прекалихте с мазньовците.
На този чиляк може би ще му дам шанса
само той да говори. Ще го гледам онемяла.
Преди.
По-преди.
Друго си е да умориш някого и да заизглежда така.

Допълвам само, че хич и няма да му
хрумне да ме бие, ще мълча все пак.

# 30
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Влизам в стаята, чак потресена няма да съм от мъжкото присъствие в леглото  Wink ама на тоз` ще му кажа да си ходи. Тъкмо Лиска е приключила с рецепционистките, аз ги подемам, да намерят стая за момчето. Че такова голо и русо, колко му е да настине.
  После слизам в бара, да се успокоя. На половината коктейл вдигам глава и оооооо, кой влиза!

  Забравям за питието мигновенно и скоквам да търся фотоапарат, за да го помоля да ме снима  Wink Нали от фотосите почнахме в предната тема...

# 31
  • Мнения: 677
Мадонна,но и Лиска,знаят защо..

# 32
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Според мен прекалихте с мазньовците.
На този чиляк може би ще му дам шанса....

Допълвам само, че хич и няма да му
хрумне да ме бие, ще мълча все пак.

Моят не е мазньо пък  Crossing Arms

Няма да те бие, не бой се  Joy

# 33
  • Мнения: 3 423
Мадонна,но и Лиска,знаят защо..

Ха-ха, винаги си ме разбирал

# 34
  • Мнения: 3 423
  Влизам в стаята, чак потресена няма да съм от мъжкото присъствие в леглото  Wink ама на тоз` ще му кажа да си ходи. Тъкмо Лиска е приключила с рецепционистките, аз ги подемам, да намерят стая за момчето. Че такова голо и русо, колко му е да настине.
  После слизам в бара, да се успокоя. На половината коктейл вдигам глава и оооооо, кой влиза!

  Забравям за питието мигновенно и скоквам да търся фотоапарат, за да го помоля да ме снима  Wink Нали от фотосите почнахме в предната тема...

Ауууу, кой влиза, последно го гледах в
един филм за пощенските инспектори.
Аз затова все си ходя с фотоапарат през
главата, не се знае в кой момент ще влезе.

# 35
  • Мнения: 1 937
Мадонна,но и Лиска,знаят защо..
И аз случайно съм в час! Mr. Green

Но си нося шивашки метър, че и р(о)улетка имам... вградена!
Под 1,89 не ги регистрирам дори периферно!
Каква работа имат под мишницата ми?

# 36
  • Мнения: 3 447
Младежът - на дивана. Съпругата му - при мен. Лискиният - да заповяда, ще има и за него.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз, като видя гол мъж в легло,тичам на дивана и не гъквам.
Ник'ви скандали, ник'ви рецепции, ник'ви мини-барове, за разговори ептен няма да съм навита.
Да спи човекът - това правят истинските мъже без дрехи в леглото - къртят заслужено след тежък работен ден.

# 38
  • Мнения: 677
Дона,мисля да не ми прекаляваш у темата,а?
Човека е сам,няма съпруга в момента поне..
Тоя па на Лиска съвсем го няма..
Темата за масовият спорт ше пусна в петък,ше траеш до тогаз..

# 39
  • Мнения: 3 447
Сопранов, нещо стиснат ми се виждаш, баце  Thinking
Подарък на жена си за 8 март взе ли, а? А?

# 40
  • Мнения: 534
Ееееееееееееее  Crossing Arms точно па тоя ли намери да ми пъхнеш у кревата ,не го ща тоя лигльо smile3513  изритвам го да спи навън и да му треперят мартинките от студ 

# 41
  • Мнения: 3 423
Младежът - на дивана. Съпругата му - при мен. Лискиният - да заповяда, ще има и за него.

Закъде без Лиска, тя също е спортистка.

Тоя па на Лиска съвсем го няма..

Ееееееееееееее  Crossing Arms точно па тоя ли намери да ми пъхнеш у кревата ,не го ща тоя лигльо smile3513  изритвам го да спи навън и да му треперят мартинките от студ 

Ето поредните доказателства,
че представите на мъжете за
представите на жените не са
представите на жените за това,
което мъжете си представят, че
жените си представят. Тоя голчо
на Сопранов ще избяга, докато
му вкарам представите в коловоз.
Не бой се, Бонбониера, има начин.

# 42
  • Мнения: 459
Горката вие сте далеч от дома в командировка..Колегите ви ги няма,вие сте се запътили към хотела..Взиамте си ключа за стаята,качвате се в нея,отключвате я,светвате лампата и-О ужас!
Мъж в леглото..Отърсвайки се от първоначалният шок,поглеждайки го строго в очите го питате- какво прави във вашата стая?Леко съненият индивид отговаря,че всички стаи в хотела били заети и само в тази имало свободен персон..Моли ви да се успокоите и се извинява,предлага да спи на канапето,а не на общата спалня..Отваря минибара и ви сипва едно малко..Разговорът потръгва,питието привършва..
И така..Ще оставите ли младежът да спи на неудобното канапенце или ще му предложите да се сврете заедно на спалнята..Ще вдигнете скандал на рецепция..Ще го изхвърлите навън?!
Е,вие сте..


Взимам те с мен да ми помагаш  Wink

# 43
  • Мнения: 1 312
Горката вие сте далеч от дома в командировка..Колегите ви ги няма,вие сте се запътили към хотела..Взиамте си ключа за стаята,качвате се в нея,отключвате я,светвате лампата и-О ужас!
Мъж в леглото..Отърсвайки се от първоначалният шок,поглеждайки го строго в очите го питате- какво прави във вашата стая?


Граматически и логически неиздържано-как може ТОЗИ да е:"О,ужас!"???
Единственото нещо,което би ме шокирало ще е ако не съм си обръснала краката същия този ден.....Щото много няма да говорим... Embarassed,английският ми е слаб Joy

# 44
  • Мнения: 3 423

О, Сопранов, подобрил си разказа.
Виждам, че твоят човек е срещнал моя.

# 45
  • Мнения: 2 978
Сопранов,
а кои са ми колегите и къде ги дяна Close?...щото ако са като по- долните снимки на МЪЖЕ Mr. Green, не ми трябва този Twisted Evil Mr. Green

# 46
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Взимам те с мен да ми помагаш  Wink

Как точно ще ти помага?  Rolling Eyes

Щото на мен за тоз` момък, дето си го посочих, помощ не ми трябва  Naughty да си кажа аз, че да няма мераклийки да помагат в снимките  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 3 423
Не забравяйте, колежки, че докато
губите време в празни разговори,
лъвът от диванчето неусетно може
да се превърне от това в това.

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 16:17 от Liska

# 48
  • Мнения: 2 550
По темата - ще му позволя да се свре заедно с мен в леглото...и не само, ще му позволя да се свре удобно в мен  smile3534

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 306

О, Сопранов, подобрил си разказа.
Виждам, че твоят човек е срещнал моя.

Е аз точно тоя младеж имах предвид, не оня примитив Вин Дизел.

# 50
  • Мнения: 15 619
Ейй, вий още ли се надлъгвате?!?! Wink
Аз вече се завърнах от командировката, вий си мечтайте!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 51
  • Мнения: 7 122
Тони, последната снимка след като съпругът е инспектирал командированата си благоверна ли е правена?

# 52
  • Мнения: 677
Не,Ронка..Цели да предизвика съжаление и неизгонване на младежа от стаята..

# 53
  • Мнения: 3 423
Ами ако дойдат още туристи,
какво ще правим тогаз с този
от диванчето, а? Доне?

# 54
  • Мнения: 7 122
Така е, ние жените рядко ходим в командировки и не знаем.
Горкото момченци, минало през грижовните ласки на командирована форумка.
Ох, на кака.   action032

# 55
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

Тоз полегналият, ми прилича на вече сниман, а?
Лиска, бързо действаш  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 793
Ами ако дойдат още туристи,
какво ще правим тогаз с този
от диванчето, а? Доне?

ааа за други туристи не знам, аз вземам младежа и си го нося вкъщи, да го запозная с мъжо, че е фен на жена му , пък покрай него ще се запознаят Whistling

# 57
  • Мнения: 3 569
Аз си пожелавам да отворя вратата и в леглото да видя това създание. Навит съм да спя с глава към краката й даже  Joy

# 58
  • Мнения: 10 758
Ами ако дойдат още туристи,
какво ще правим тогаз с този
от диванчето, а? Доне?
Лисано, много си лоша. Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 3 423

Тоз полегналият, ми прилича на вече сниман, а?

 Joy Joy Joy

# 60
  • Мнения: 5 877
Животът е кратък. Ще го снимам за спомен.

# 61
  • Мнения: 3 034
Ако е точно този от първия постинг, даже и да не съм в командировка, с мъжа ми да съм в хотелската стая, си го взимаме на спалнята, никакво канапе, ще се гърби човека.... Crazy

# 62
  • Мнения: 3 447
Ами ако дойдат още туристи,
какво ще правим тогаз с този
от диванчето, а? Доне?
Даваме им го, и те са хора.

# 63
  • Sf
  • Мнения: 808
От дума на дума... То дума дупка не прави...

Но виж междудругото ще взема да го попитам и за Анджелина - заради тебе, сопранов  Mr. Green Информация от първа ръка Simple Smile Ще си говорим за нещата, които той й прави и дали неговите бъркани яйца са по-добри от твоите сутрин у вас дето ги поднасяш на барабалекс Simple Smile

Ще го накарам да ми разтрие краката, гърба и прочие. После ще го разтрия и аз Simple Smile Да, може и да се изкъпем, един след друг, един през друг, заедно, че те по хотелите толкова бързо спират топлата вода, че изведнъж настръхнали от плисналия си студен душ, ще се завтичаме към примамливо топлото легло и ще се гушим като войници, та да се стоплим Simple Smile После ще го помоля да ми направи една сказка - да чете Омир и да ми показва нЕкои хватки от снимачната площадка на Троя Simple Smile

След това той ще седне в креслото на запалена лампа и ще ме гледа как спя Simple Smile

# 64
  • Мнения: 677
Но виж междудругото ще взема да го попитам и за Анджелина - заради тебе, сопранов  Mr. Green Информация от първа ръка Simple Smile Ще си говорим за нещата, които той й прави и дали неговите бъркани яйца са по-добри от твоите сутрин у вас дето ги поднасяш на барабалекс Simple Smile

Питай го,питай го,да е.а и смешника му бърканояйчен и метросексуален..
Едно е да се фръцкаш пред обектива,а съвсем друго е другото,ако ме разбираш за коя ненавист към натрапника ме е обзела..Палячо!

# 65
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ами ако дойдат още туристи,
какво ще правим тогаз с този
от диванчето, а? Доне?

Аз ще ги пибеа всичките, не се косете. Място при мен бол! И един по един и на куп ще ги топля  Mr. Green,   онзи от диванчето и него ще приютя, широка душа съм.

# 66
  • Sf
  • Мнения: 808
Питай го,питай го,да е.а и смешника му бърканояйчен и метросексуален..
Едно е да се фръцкаш пред обектива,а съвсем друго е другото,ако ме разбираш за коя ненавист към натрапника ме е обзела..Палячо!


Е-е-е, ти пък... Фръцкал се бил... Ревност за АнджИТО долавям аз май  Mr. Green Ти ни го предложи в играта на фантазето, пък сега го ненавидиш Simple Smile А я сега ниЙ да те запитаме, ако замръкнеш в офиса късно вечерта и всички входове за затворени със СОТ, пък трябва да се прибереш, просто няма как, затова тръгваш по етажи, разтваряш врати, тичаш по извити стълби,  докато стигнеш подземията и виждаш в злака на самотната гола крушка от тавана НЕЯ И в теб проговаря Бандерас Simple Smile Оу, йе Simple Smile

Спрете ме, че имам да чистя... Много земно и прозаично, нали...

# 67
  • Мнения: 3 405
кой поръча темата newsm78

# 68
  • Мнения: 677
Оанджелини ми темата,Кроасаниооо..
Тази кака ако я видя си я отнасям като бръмбар-сламка,като дизел-цинкова кофа и т.н. ..
Разбрал съм се с барабалекс,ако се прибера с нея,да казва,че е е сестра ми,която съм прибрал временно с детето и..
Дяволино,много поръчителки имаше,виж в аналогичната тема за милото в командировка..

# 69
  • Sf
  • Мнения: 808
Кристал рече в темата "милото в командировка":

Цитат
Сеньор Сопрано, искам и обратния вариант! Ако аз съм в командировка..., съответно и друг обект, от мъжки пол!
А за горепосочената ситуация и милото - то шъ ми се обади, да ме пита кво да я прави таз, некадърница , дето не може един фотоапарат да нагласи на самоснимачка...

Тони, един колега жена му така после ми благодари на другия ден  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 3 405
Дяволино,много поръчителки имаше,виж в аналогичната тема за милото в командировка..[/b]

Ох, проспала съм я, сега ще я прочета, че то, милото заминава другата седмица в командировка...

# 71
  • София
  • Мнения: 5 606
Е, как ще го оставя да спи на канапето, може да го боли гърба, врата после - при мен на топло в леглото, че иначе може да му стане нещо  Mr. Green
Хихи и аз така. Сега пък да настива човека...нали съм добра душа... Hug /а всъщност какво му мисля точно на този от снимките... ooooh!/

# 72
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

Аз  Blush По - точно и аз.

Как иначе ще докопам моя чиляк  Crazy

....
Ох, проспала съм я, сега ще я прочета, че то, милото заминава другата седмица в командировка...

Вземи му фотоапарата  Wink Може пък и на теб да ти потрябва.

# 73
  • Мнения: 8
ПИКОЛО:
               - Едно момиченце се мотае по коридорите и търси мама си.

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 12:04 от Kiril01

# 74
  • Мнения: 5 468
Няма да го поканя на спалнята, но и няма да го оставя на мира на канапето. Ще си направим кафета, туй-онуй и до сутринта ще го държа на масата да си приказваме. За мен това е повече от оргазъм.
След "прослушването", на другата вечер вече мога да го поканя на голямото легло. Ама цял ден трябва да ме забавлява и да усетя "тръпката".

# 75
  • Мнения: 2 792
  Аз в командировка (следва блажена усмивка) и младежкия отбор по плуване на плавен каданс как пори басейна...отслабват ми ангелите с годините, недейте ме командировайте Confused

# 76
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 154
Ако това е мъжа,който ме чака в леглото ,ще се метна на неуморния.Сигурна съм,че всеки би проявил разбиране  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 467
хЪЪЪ... интересен казус.. Thinking Laughing

Аз не пия тъй, че само наздраве ще му казвам:-)
И смятам да турна едно пИрде помежду ни на спалнята:-) Ако сте гледали"Бандити" с Брус Уилис и Били Боб Торнтън Joy http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://media.outnow.ch/Mov … 6hl%3Dbg%26sa%3DN
Сигурно никой няма да спи... но ще си приказваме... приказваме.... Laughing

# 78
  • Мнения: 3 405
Вземи му фотоапарата  Wink Може пък и на теб да ти потрябва.

Ма той и с телефона може да фотографира Joy

# 79
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
При мен ситуацията ще се развие на мига  Embarassed не стигаме до коментара за канапето  Blush

# 80
  • Мнения: 967
Със сигурност няма да го оставя да се мъчи на канапето. Като гледам колко е "дебел" няма да заемамнго място на леглото  Wink Освен това щом разговорът е потръгнал може и нещо друго да се случи, но това оставям на магията на мига  Mr. Green

# 81
  • Варна
  • Мнения: 893
а щом е поръчкова може ли да си поръчам в леглото да ме чака ей тоз "младеж"" ама да е с 20 години по-млад примерно ей така да изглежда Mr. Green
макар че и сега не бих го оставила да спи на дивана  Flutter

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Ехоо,аз отивам в командировка в петък в София ,а събота вечерта в друг град!!! Трябва ли да давам координати за младежа или ще ме издири и чака  по телепатия?Обещавам да споделя,ако ме е открил..... Laughing 

# 83
  • София
  • Мнения: 3 099
Този го изхвърлям без да се замисля  Twisted Evil
Но ако е този, пак той определено няма да спи...дали на диванчето или на леглото ще има да си гооооворим  Whistling Mr. Green

Като се наприказвате - дай го за едно интервю с мен... Че и аз имам к'во да го попипам (техн. грешка, бе хиени! - попитам!)

# 84
  • Мнения: 647
Е може ли такива теми да пускате!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
В момента съм в командировка , но в хотела ми няма никакъв младеж!!!!!!!!!! #Cussing out
Само знаете да дразните !!!!!

# 85
  • Мнения: 3 447
В момента съм в командировка , но в хотела ми няма никакъв младеж!!!!!!!!!! #Cussing out

И ти какво да правиш - пак във форума  Laughing

# 86
  • Мнения: 4 371
Изпищявам от уплах и го гоня в коридора без гащи. Леки момчета не ща Crossing Arms

# 87
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Тези двамата от първата и втората снимка определено няма да спят на дивана. Но този от третата снимка ще спи на дивана а аз ще съм с нож под възглавницата.

# 88
  • Мнения: 1 517
Аз не съм лоша.ще си го взема в леглото.Къв ще да е, па че си го земем....мъж е все пак Mr. Green

Тъй, тъй...то грехота да оставиш човека  Naughty Хора сме все пак!
Първо  1dating , после  luvbed ...обаче само да не стане  EFP , че послеее   smile3515

# 89
  • София
  • Мнения: 127
ейййй този тони е направо телепат smile3501,
ама не мога да си го представя... тууу да се не види smile3515

# 90
  • Мнения: 647
В момента съм в командировка , но в хотела ми няма никакъв младеж!!!!!!!!!! #Cussing out

И ти какво да правиш - пак във форума  Laughing
Пак ами!
Като няма младежи на дивана!
 newsm61

# 91
  • Мнения: 1 100
Аз имам добро сърце  Whistling

# 92
  • Мнения: 109
И аз така. Много съм жалостива.
Bim Bam, ти кога ще ходиш в командировка? Аз ще нося фотоапарат.

# 93
  • Мнения: 677
Ей, потрошихте бездомника, ей..

# 94
  • Мнения: 109
Ей, потрошихте бездомника, ей..
Ти пък. Таквиз грижи се полагат за него - то завиване, то къпане, то кафенца.Доброта струи от всякъде

Общи условия

Активация на акаунт