Малко помощ за една съдомиална...

  • 6 221
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 640

А при твоята има ли някаква отделна програма или индикатор за сушене?
  На моята,все още неизпробвана машина АЕГ,пише като опция"турбо сушене".Надявам се скоро да споделя впечатления!А ти се учи,че после на мен ще обясняваш. Wink Grinning

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 738
Не се отчайвайте. Проба-грешка. все пак една машина да не е по-инат от една жена. Grinning

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
Влизам със спешен въпрос. Току-що пробвах машинката. Работи си, изми всичко идеално и изсуши. Обаче непрекъснато ми светят индикаторите за сол и гланц, а такива сложих и то в максималното количество. През цялото време докато работеше светеха в червено. Другите индикатори са зелени. Какъв по дяволите й е проблема?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 738
Няма проблем, просто бавно зацепват, ще спрат да светят след н-тото измиване. Не се притеснявай.

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
Ох, благодаря ти   bouquet Помислих си, че е дефектна  Simple Smile

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
При мен в книжката пише, че загасват след първото измиване от зареждането, но те загасват почти веднага.
Още нещо, понеже аз не го бях прочела в началото и започнах да го правя по-късно. След всяко зареждане на сол пише, че трябва да се пуска бързата програма, за да се отмие евентуално разсипана сол. Тъй като ако остане- било вредно за машината.

# 21
  • Мнения: 53
Моята машина е МИДЕА от средните слагам само малко гланц понякога и таблетки по-половин една е много,използвам тези на калгонит от сомата ми остават бели чашите.Някой виждал ли е някаде на сомат препарата за почистване на миялната?

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами да, има ги навсякъде, където продават препарати за съдомиялни. Щом в Балчик ги има, какво остава за София- няма ли ги, или не знаеш какво представлява. Ако е второто- то те са едни тубички, малки шишенца, които се поставят обърнати с капачката на долу в миялната. Не вършат кой знае каква работа, да не кажа никаква. Същият е ефекта ако пуснеш празна машината само с препарат на 70 гр. А иначе е скъп към 5 лв.

# 23
  • Мнения: 780
Ами да, има ги навсякъде, където продават препарати за съдомиялни. Щом в Балчик ги има, какво остава за София- няма ли ги, или не знаеш какво представлява. Ако е второто- то те са едни тубички, малки шишенца, които се поставят обърнати с капачката на долу в миялната. Не вършат кой знае каква работа, да не кажа никаква. Същият е ефекта ако пуснеш празна машината само с препарат на 70 гр. А иначе е скъп към 5 лв.
a калгонита е 7 лева - купих си го но не съм го пробвала / трябва да е празна машината , а при нас такъв момент май не остава Simple Smile /

# 24
  • Мнения: 420
Моята машина е МИДЕА от средните слагам само малко гланц понякога и таблетки по-половин една е много,използвам тези на калгонит от сомата ми остават бели чашите.Някой виждал ли е някаде на сомат препарата за почистване на миялната?

В "Била" има всички препарати на "Сомат", включително  и препарата за почистване на миалната.

# 25
  • София
  • Мнения: 418
А доволни ли сте от миалните Мидеа? Аз искам да си взема малка такава, но мъжът ми мърмори,  че са китайски. А това е най-голямата китайска фирма за бяла техника и мисля, че не са лоши.

# 26
  • Мнения: 1 640
А доволни ли сте от миалните Мидеа? Аз искам да си взема малка такава, но мъжът ми мърмори,  че са китайски. А това е най-голямата китайска фирма за бяла техника и мисля, че не са лоши.
В подфорум" На пазар " има тема със същия въпрос и анкета в нея.Предполагам,че темата вече е на 2 или 3 стр.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 738
А доволни ли сте от миалните Мидеа? Аз искам да си взема малка такава, но мъжът ми мърмори,  че са китайски. А това е най-голямата китайска фирма за бяла техника и мисля, че не са лоши.

Я кажи до какви парички си търсиш миялна? По-удобно ще да е. На мен голяма не ми е достатъчна(12комплекта, 2+дете).

# 28
  • София
  • Мнения: 418
Не знам до какви пари. Просто искам да е малка, нямам място за голяма. А и като гледам гаранция само от марката няма. Майка ми има Електролукс - за 3 г. два пъти е поправяна , в службата има Горение вградена - същата работа. Тя изгора защото нямала някакъв филтър.
Ще проверя в подфорума. Благодаря!

# 29
  • София
  • Мнения: 2 521
Вече точно 2г и 3 месеца ползвам малката Мидеа WP5D за 4 комплекта  - с прозорчето, inox интериор и електронен програматор - никакъв проблем не е дала, мие перфектно, много съм доволна!
Парите и са нищо за труда който спестява, дори разхода на вода  на кухненския водомер стана символичен - направо си мислех че водомера се е развалил!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт