за лятото и фон дъо тените

  • 1 781
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 673
ФДТ трябва да е качествен, за да нямаш проблем. Може и да се разтича на някои..
На мен НИКОГА НЕ ми се е случвало. Пък и не се потя като щангист.. Shocked
Да добавя, че ползвам Лореал. Ползвала съм и Манхатън. Лореал ми пасва повече, особено най-новият му продукт.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 381
Според мен бая трябва да се потиш, за да се разтече...  Crazy

# 17
  • Мнения: 1 813
На мен не ми е комфортно също да слагам ФДТ лятото. Още малко ще го ползвам и после като придобия тен изобщо не ми трябва нищо на лицето  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 958
Не мисля, че се разтича, но седи ужазно и при едно по силно препичане дава адски голяма разлика в цвета... Някак си изпръхва на места и попива повече от необходимото...  Shocked Просто не е препоръчително, а и с пудрата е същата работа... Ако трябва да избираш едно от двете по добре с фон дъо тена, но в по лек цвят и с по умерено нанасяне...  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Муса на Мейбълин е супер подходящ за лятото Peace.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 917
а какво ще кажете за тониращите кремове

# 21
  • Мнения: 91
ами за лятото съм си подготвила слънцезащитен крем, но с цвят. като фон дьо тен, и съм много доволна. на неодерма е, но мисля, че и виши имаха.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 917
ами за лятото съм си подготвила слънцезащитен крем, но с цвят. като фон дьо тен, и съм много доволна. на неодерма е, но мисля, че и виши имаха.

Би ли ми казала каква е цената на Неодерма?

# 23
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Никога не ми се случвало да ми се "разтече" ФДТ-на.Просто не си попаднала на подходящ, явно.
Матиращ ползвам лятото ако има значение.

# 24
  • Мнения: 91
Би ли ми казала каква е цената на Неодерма?

ами ако си спомням добре - към 40 беше, може да се бъркам. доволна съм Simple Smile доста съм бяла, стои естествено, не омазнява. по съвет на козметичка го слагам с някакъв гел 'синя кръв' отдолу, пак на неодерма, че иначе малко трудно се размазва.

# 25
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
а какво ще кажете за тониращите кремове
newsm10 newsm10 newsm10 - малко трудно се намират в прованса!
айде и аз да се произнеса:
а за лятото почти всички читави фирми имат крем-пудри с висок слънцезащитен фактор  newsm03

# 26
Би ли ми казала каква е цената на Неодерма?

ами ако си спомням добре - към 40 беше, може да се бъркам. доволна съм Simple Smile доста съм бяла, стои естествено, не омазнява. по съвет на козметичка го слагам с някакъв гел 'синя кръв' отдолу, пак на неодерма, че иначе малко трудно се размазва.


хмх много интересно, това по принцип върви като допълнителна процедура след билковия пилинг на Неодерма, който е много стресиращ и затова е необходима активна слънцезащита
естествено смъква се целия повърхностен слой на кожата така че без предпазни мерки може да се получат трайни дори необратими белези..
ти правила ли си пилинг или просто си го ползваш? защото особено в комбинация с Блу Блад Джела ми се струва излишно, но щом си доволна?
аз лично имам тониращия крем, но не ми е покривен, напротив... ясно че не очаквам чудеса, все пак не е грим, но нито крем нито фдт... нещо междинно, все едно нищо
хубаво е че има защитен фактор, но за хора на които не им се налага използването на точно този продукт / както в случая с пилинга / мисля че има и по-удачни продукти
матиращи кремове и фон дьо тени с лека консистенция, хидратиращи са перфектното решение
все пак аз през лятото избягвам да се гримирам през деня, някак си не ми е естествено, но пък нямям и обстоятелства които да ми го налагат, а вечер си се гримирвам както ми харесва, зиме - лете, няма значение, съобразявам се с настроението ми, повода и облеклото

# 27
  • Мнения: 91
наистина съм си правила билков пилинг, но след него продължих да си използвам продуктите. за мен е важен слънцезащитния фактор..

Последна редакция: сб, 07 апр 2007, 11:05 от Avala

# 28
  • Мнения: 10 691
А някой ползвал ли е фдт през лятото без да слага крем преди това?  Rolling Eyes
Питам защото кожата ми е комбинирана и ме е страх да не се омазнява прекомерно. От скоро употребявам фдт и не съм много наясно. В момента ползвам два - Age Renew на Макс Фактор и някакъв на Орифлейм за комбинирана кожа.

# 29
  • Мнения: 6 958
А някой ползвал ли е фдт през лятото без да слага крем преди това?  Rolling Eyes
Питам защото кожата ми е комбинирана и ме е страх да не се омазнява прекомерно. От скоро употребявам фдт и не съм много наясно. В момента ползвам два - Age Renew на Макс Фактор и някакъв на Орифлейм за комбинирана кожа.

Аз не слагам крем преди фон дъо тена никога... Моят също е на орифлейм от овлажняващия ФД и става добре, доволна съм  Peace

Общи условия

Активация на акаунт