Памперси-гащички

  • 11 439
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 361
Да ползвам,за мен най-добрите са на Либеро Peace
Peace

# 31
  • Мнения: 8 917
Доволна съм от Либеро Peace

# 32
  • Мнения: 6 461
Бях купила на Памперс, когато учих Тошко на гърне.
Ползвах ги около пет дена ...и това беше .
На Памперс са добри според мен. Peace

# 33
  • Мнения: 2 663
Не съм доволна от Памперс, ползвам от около осмия месец на Константин Либеро или Хъгийс, но Либеро повече ми допадат

# 34
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Либеро  Peace Ползвах памперс само докато събера меченцата за играта на Памперс, сега минахме пак на памперси и гащички Либеро.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 688
Първоначално взех Памперс за проба,но нещо не ми допаднаха,Сега ако взимам гащи са на Либеро и много ги харесва,ластика и много широк и мисля че са удобни

# 36
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Ползвахме на Либеро-много съм доволна от тях,за проба купихме и на Памперс-не ми харесаха. Peace

# 37
  • Мнения: 728
На каква цена са Либеро и във  Варна  къде мога да намеря?
И един малко глупав въпрос,ама като незнам.. Embarassed.така ли изглеждат памперсовите гащички?

Много ви благодаря за инфото! Hug

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 13:08 от vesenceto_85

# 38
  • Мнения: 3 457
еее,убедихтеме имам още пакет и половина Памперси ,но само да привършат и ще пробвам и другите.Малко не ми се експериментира ,за да не го подсека без да искам newsm78,но щом казвате ще ги пробваме Peace

# 39
  • Мнения: 3 457
Та м/у временно ползвах Памперс,Либеро ,Хъгис-от Хъгис съм най-доволна,наистина на Памперс след едно изпишкване стават твърди и са дебели.Либерото сами малко обемни според мен и има излишен материал в тях Mr. Green-мое менние.Най-съм довплна от Хъгис,вече няколко месеца само с тях караме като сме пробвалии дамският вариянт,понеже не можахме да намерим от мъжкият Mr. Green.Сега пак имам проблем-кажете ми от къде мога да закупя на едро такива гащи и да си реша проблема за следващите 5-6 месеца newsm78 Кои им е вносител или дистрибутор?М/у другото има и фалшиви такива гащи -оригиналните са с колички  за момченцата и с принцеси за момиченцата Peace

# 40
  • Мнения: 3 457
Ето това са оригиналните  Peace
Това са гащичките:

А това са за плуване,като има още един вид от тях с Ариел.


Ето така изглеждат пакетите на гащичките  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 5 140
Ползвала съм на Либеро и на Хъджийс и от двата съм доволна (по точно бях).

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
от около 2 месеца ползвам само такива на Памперс. Слагам ги много лесно и съм доволна като цяло. Но в интерес на истината и аз не съм ползвала от другите, за да мога да дам адекватна оценка. Утре може да взема Хъджис да ги пробваме и тях.

# 43
  • Мнения: 3 457
от около 2 месеца ползвам само такива на Памперс. Слагам ги много лесно и съм доволна като цяло. Но в интерес на истината и аз не съм ползвала от другите, за да мога да дам адекватна оценка. Утре може да взема Хъджис да ги пробваме и тях.
Пробвай,аз останах много доволна ,в началото бях само на Пампер ,но тук по-нагоре ме убедиха и пробвах и Либеро и Хъгис и сега ги издирвам пид дърво и камък  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 457
А някои да каже къде в София могат да се купят newsm78

Общи условия

Активация на акаунт