Памперси-гащички

  • 11 429
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Започнах с гащите на Памперс, ама някак си се свличаха от детето. Купих на Либеро-страхотни са. С много широк ластик. Слагам само нощем, защото ако е с памперс от страни протича. С гащите проблеми няма.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 999
Заради тази тема пробвах и другите марки, но Памперс си останаха най-подходящи за дупето на дъщеря ми  Wink Та според мен кой вид ще пасне зависи от детето...

Вече не ги ползва - сега сме с гащи.  Whistling

# 47
  • Мнения: 3 457
никои ли няма да каже от къде в София ги купува CryИнтересуваме дали ги има в по-големите вериги магазини newsm78

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
от около 2 месеца ползвам само такива на Памперс. Слагам ги много лесно и съм доволна като цяло. Но в интерес на истината и аз не съм ползвала от другите, за да мога да дам адекватна оценка. Утре може да взема Хъджис да ги пробваме и тях.
Пробвай,аз останах много доволна ,в началото бях само на Пампер ,но тук по-нагоре ме убедиха и пробвах и Либеро и Хъгис и сега ги издирвам пид дърво и камък  Mr. Green
мда, смея да твърдя, че на Хъджис са по-добри! Минавам на тях и аз! Вчера купих от Пикадили, но много малка опаковката... Tired  Няма ли по-големи нейде?  newsm78..

# 49
  • Мнения: 48 006
аз купувам памперс- гащи от бебелан на бройка, не са маркови, но са много хубавки и са евтинки-30 ст. бройката Peace

# 50
  • Мнения: 3 457
 Mr. Green и ти като мен  Peace няма само в малки ги предлагат ,нали видя какви са им оригиналните опаковки-да не те излъжат някъде с нещо друго-фалшиво е  Peace

# 51
  • Хасково
  • Мнения: 726
Да ползвам,за мен най-добрите са на Либеро Peace
подкрепям

Общи условия

Активация на акаунт