Само готини мадами в хубав Разград са събрани!!!

  • 15 935
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 256
Ами ние от рано седнахме на домашно бяхме и то с количката се пребирах . Още не мога да го оставям на баба му защото се:breastfeeding2: Уговорих ме се да ходим на кръчма ох от кога ми се ходи Joy

# 16
  • Мнения: 268
 Здравейте:)
 Аз се казвам Ели (мама на един юнак-Калоян). От Горна Оряховица съм, но майка ми е от Разград и аз съм израснала там. До 5 години майка ми ни е гледала (мен и сестра ми) на Разград, а после си ходихме всяка ваканция и почти всяка събота и неделя. Винаги много съм обичала Разград и съм го чувствала като мой роден град. От както се омъжих все по рчдко си ходим, за жалост.
 Живот и здраве, като се стопли може да погустуваме на баба ми:)
 Живеем срещу складовете,  бившия блок "Знаме на Мира", мисля че се казваше
 С интерес ще следя темата
До скоро:)

# 17
  • Мнения: 256
добро утро на всички. А на Peace новата мама ELI-G добре дошла при нас. Дано да ти хареса

# 18
  • Мнения: 441
добро утродобре дошла на новата мама
Стели как изкара вчера?
Wolf благодаря за интересните линкове! Peace
  bouquetЕто ме и мен !Слушам си Бон Джоуви и си пия биричка(сама...мъжо е нощна)и си мечтая за дискотека!Ама преди две седмици хподихме-вече чаааак на рожденния ден на девер ми... LaughingМарей,одъртях,ама не поумнявам!? newsm78
Марго сега ти е времето мила,ако ти си одъртяла ние какво да кажем hahaha hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 256
www.neterra.tv/bg/ Безплатно е регистрираш се и гледаш Такъв е живота всечки сезони Peace

# 20
  • Разград-София
  • Мнения: 273
А добро утро  милички мои ..... Hug Heart Eyes 




Добре дошла на новата мама Hug  bouquet

# 21
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Мама Ели да каже кога е родена и нейния Калоянчо кога има Р.Д,за да мога да ги включа в списака....
Wolf ,а ти кога ще си кажеш нфото да те запиша ?!  newsm78 hahaha

# 22
# 23
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Joy Joy Joy Стели  големи сладури !!! Пу-пу-пу - да са ти живи и здрави !!
А какво е това на главата на малкия  newsm78

# 24
  • Мнения: 256
 hahahaмоя чорапогащник

# 25
  • Мнения: 268
 Здравейте, момичета:)
 Много ви благодаря за топлото посрещане Heart Eyes
 Може ли и мен да ме включете за майки,оставили сърцето си в Разград, много обичам Разград и ми е много гадно, че вече си ходим толкова рядко...Sad
 Кико е роден на 13.03.2005 г.
След 2 дни има рожден ден:)
 Имам много приятели от Разград, по-голяма част, от който учат в София и за радост се виждаме тук.
Много ми хареса, че в Рз бяха направили цялата главна улица при Ларгото и търговския пешеходна:)
Има и много хубави детски магазини.
Септември месец си накупихме доста неща оттам
До скоро, момичета

# 26
  • Мнения: 268
 А забравих да кажа...аз съм родена на 17.05.1983 г. Simple Smile

# 27
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ели ние сме такива...  добри и със широки сърца .... Ей сега ще те добавя в списъка

Стеле   Joy hahaha Joy hahaha  как ти е набарал чорпогашника бе мила
 Joy hahaha ох ще падна от смях  ... сладури ..

# 28
  • Мнения: 256
Дръпнат от простира всичко което докопа се събаря. Баткото го накичи само като си представя че още не може да отваря шкафове пък като се научи ще е пълна лудницата Shocked

# 29
  • Мнения: 3 219
как сте бе,освен че си дърпате чорапогащите,очаквайте една нова мама ,сега си е пуснала нет и съм и дала линка за нашата тема

Общи условия

Активация на акаунт