За мляскането !!

  • 2 864
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 520
Мразя.

Бих й казала, да опита, ако може да се поправи.

# 16
  • София
  • Мнения: 723
На мен в автобус ми е идвало да  Sickот такива. Дори съм слизала няколко пъти, защото не издържах .....  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 4 585
Футбол не мога да гледам. Като вземат да мятат плюнки на работното си място. Понякога падат и лицата им се плъзгат по тревата. Накрая победителите се засилват срещу феновенте и пак се плъзгат по тревата.
Все едно на работното си място да плюя по пода, бюрото, монитора, клавиатурата, папки и чертежи, уреди.

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
мда, дразещо е. не тризначки, ами и лексотан не ме оправя. както и някой да мляска дъвка с отворена уста, особено жена Sick

# 19
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Радвам се,че намерих подкрепа,а уж девойката претендира,че е много умнаи начета. Следващия път ще й направя забележката в прав текст,пък ако иска да се сърди...

# 20
  • Sf
  • Мнения: 808
В някои култури това да мляскаш, докато се храниш, после звучно да се уригнеш, дори и хууубаво да пръднеш, е знак, че уважаваш домакина, трапезата му и оценяваш старанията му да те посрещне Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Преди години ми дойдоха на гости приятели, които доведоха един исландец. Този човек яде като за трима, сърба, мляска, уригна се няколко пъти и постоянно се усмихваше Simple Smile Всички го гледахме в недоумение. Но накрая беше гвоздеят като стана, тръгна да излиза, спря се и с гръб към нас пръдна подобаващо.

Замириса...

Избухнахме в смях, отворихме балконската врата и след като човекът се върна от тоалетната, му обяснихме, че у нас тези мляскащи, пръцкащи и уригващи деятелности са признак на лошо възпитание. Той се облещи и сподели обратното за неговата страна Simple Smile

# 21
# 22
  • Мнения: 2 924
мисля че трябва да смениш съквартирантката.
я си вземи гаджето. Докато още си влюбена в него всички издадени от него
физиологични шумове ще ти с е струват като ангелски трели:)
Когато започне и той да те дразни поне ще знаеш,че  е време за промяна.
Забелязала съм ,че в повечето случаи не ни дразни определено действие ,а
определено действие предизвикано от определен човек.

# 23
  • Мнения: 3 423
Кроасанийо, ми нормално е.
Там е студено, това е причината.
Яде се много, пръцка се за енергия,
мляска се за разнасяне на смрадта,
пък ние сме франкофонска държава
все пак и само стридите ядем с пръсти.
Да не забравяме все пак.

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 19:28 от Liska

# 24
  • Мнения: 126
Ами аз не виждам нищо лошо в това да и направиш забележка!?!?!?..То си е за тебе .Пък и ако е разбран човек смятам ,че няма да се наложи да повтаряш Peace..

# 25
  • Мнения: 1 080
Виж плюенето в асансьор на някои им доставя удоволствие .Наскоро голямото ми дете се лепна за стената в кабинката и излезе със сополива храчка на якето .. Да не се случи да падне ,защото ще се оваля в акита .
Не обичам да ми мляскат обаче ще по- не обичам да да ми стържат по празната чиния с лъжицата ..Ауууу

# 26
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Хипатия,сигурно си права,но смятам от септември да се разделяме със съквартирантката.Дебна я само да седне да яде и ще й направя забележка.А ако  можеше да си живея с човека,който искам щеше да е супер,но съдба... Sad

# 27
  • Sf
  • Мнения: 808
До септември вече ще си свикнала с ... мляскането й Simple Smile Даже после ще ти липсва Simple Smile Simple Smile

# 28
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Правих опити да свикна,но това ми съсипва нервната система.Разбира се има и други работи,които леко ме дразнят,но мляскането ми е номер 1. А да кажете да мляска само в квартирата Не, дори когато сме навънка и яде нещо пак има Мляяяс мляяяяяяяяс мляяяяяяяяс  Sick .

# 29
  • Мнения: 677
Съквартиранти-никога!Ако не е мляскането ше е нещо друго..Успех в начинанието!

Общи условия

Активация на акаунт