Кола Маска на триъгълника в осми месец?

  • 2 590
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 750
Няколко дни преди да родя си правих кола и нямаше проблем.

мише, не самото обезкосмяване, а болката причинена от него може да предизвика контракции. И е съвсем реална опасност.

# 16
  • Мнения: 867
Може да предизвика, но при условие е тя се обезкосмява по този начин, предполагам че е свикнала. Аз също ходих до последно и махам всичко. Тъкмо си бях идеално за раждането - никога не съм се бръснала.

П.С. Не виждах разлика м/у болката докато бях бременна и по принцип.

# 17
  • Мнения: 11 004
Щом не ти е за първи път, действай смело Peace
Аз също не забелязвам разлика в болката преди забременяването и след това.

# 18
  • Мнения: 2 978
При всеки е различно.
И аз ходи до последно...Просто при някои кожата става по- чуствителна.

# 19
  • Мнения: 574
Няма проблем както са ти казали вече,само дето аз не посмях!

# 20
  • Мнения: 2 122
Последно отидох в сряда и същата седмица в неделя родих- мен лично ме болеше по-малко през бременността, отколкото преди това.

# 21
  • Мнения: 1 064
Аз за последно си правих кола маска две седмици преди раждането...Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане! Peace

# 22
  • Мнения: 105
мен лично ме болеше по-малко през бременността, отколкото преди това.
и аз така.
Действай смело няма страшно Peace

# 23
Аз съм си правила даже в деветия, няма проблем, стига козметичката да ти е добра

# 24
  • София
  • Мнения: 368
Аз си правих през цялата бременност кола маска на цялото тяло и няколко дни преди да родя отново. Нищо по-различно не усещах, е болеше ме, разбира се, но предпочитах пред това да ми правят тоалет в болницата

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Защо не,аз си правих седмицата преди да родя-9 месец.

# 26
  • Мнения: 812
Не ви ли е срам  Embarassed аз не ходя точно поради тази причина,срамните части само на док се показват

# 27
  • Мнения: 311
Здравей,

Аз съм в 30 г.с. но си ходя на козметик и винаги съм ходила.
Мога да ти препоръчам добър според мен козметик - Ася Пиронкова, Студио Пиронкова. Намира се на ъгъла на цар Асен и Скобелев, ако си с лице към 5-те кюшета и си на Скобелев, се пада от ляво. Задължително поискай час при Ася, а не просто час за кола маска. Трябва предварително записване. Ако те интересува ми пиши на лични. Ще ти дам тел. и ако те интересуват други подробности.

# 28
  • Мнения: 131
Благодаря на всички за отговорите!!!
Преди 2 дни имах час за козметичката. Отидох без да се притеснявам, че нещо може да се случи, но в случая тя бе по-притеснена от мен и повтори няколко пъти "само с уговорката, че ще спрем каквото и да стане"...естествено....

Е, как можа след 10-тата минута да ми падне кръвното! Супер зле- ушите ми пищяха, стана ми черно пред очите и естествено спряхме.

Прибрах се вкъщи и си направих колата сама- измъчих се с тая пупа, но се справих. Не болеше изобщо, но просто беше неудобно.

# 29
  • Мнения: 28
Аз ходих  последно няколко дни преди да родя и не съм имала проблеми

Общи условия

Активация на акаунт