Колко пъти се храните на ден?

  • 2 227
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Когато съм гладна - ям! За децата се старая да има три хранения на ден. На мъжа ми бих му забранила изобщо да яде, но го влече, какво да го правя!

# 16
  • Мнения: 10 758
Като се сетя - ям.Понякога обаче забравям Mr. Green
Все пак зависи какво има за ядене де.... Flutter

# 17
глей да не забравяш мноо, че казват, че се умирало от тва  Laughing

# 18
  • Мнения: 3 268
Три пъти,не мога да гладувам

# 19
  • Мнения: 3 537
2 пъти, към обяд и вечерта
А съпруга ми той най-качествено яде вечер след като се прибере,докато е на работа няма много време за ядене за съжаление. Rolling Eyes

# 20
Три пъти. Сутрин  - една или две ябълки, на обяд (откакто ни носят храна в офиса Laughing) - едно или две хлебчета с пълнеж, всеки ден различен и здравословен, вечер - по-стабилно. През останалото време пия доста минерална вода, за да залъжа глада, че всичко ми "залепва"...  Embarassed

# 21
  • Мнения: 412
Жива революция е да ям два пъти в един и същи ден
и дори и когато това се случи ТЯ(вечерята) ми е адски свинска, бъкаща от калории и много късно
знам, че не трябва така, но нямам време ( по-скоро не си разпределям врмето правилно)
кофти ежедневие, много дини под една, максимум една и половина мишници= болен стомах Sick

# 22
  • Мнения: 1 761
Сутрин правя на мъжа ми сандвичи за работата- 4 филии.Аз пия кафе или мляко с какао.бебето закусва два пъти-веднъж мляко и веднъж каша.
На обяд ако не забравя,изяждам една супа или чаша мляко с някакво парче кекс.Мъжът ми обядва със салата на работата.Хлапето яде пасирани зеленчуци с пиле,пуешко или някое друго по-леко месо.
В 16 ч давам плодово пюре за следобедна закуска и аз изяждам един сандвич.
В 18 или 19 ч вечеряме аз и мъжа ми-супа,основно и десерт,след десерта пием кафе с някакви бисквитки или пием вино с френски сирена.След това мъжа ми мие чиниите и не давам да се яде до следващата сутрин.Само на бебето в 20 ч му правя последното шише с мляко за лека нощ,измивам му двете зъбчета и след малко е заспало.

Понеже мъжа ми много пътува, винаги в колата има нещо за ядене.Веднъж така от нямане на време за хранене се разтрепера и аз настоях да спрем,за да хапнем нещо.По-добре 2 часа по-късно,отколото 20 години по-рано.

# 23
  • Мнения: 179
Често се случва, да съм гладна и да нямам време, да хапна.
Час - два по-късно имам време, но вече съм прегладняла.
А от малка имам опит с храненето насила и ми е пределно ясно,
че резолтатите няма да са добри.
Има моменти в които, щом зърна някоя любима храна, мога да
ям и по 5 пъти на ден, но твърде рядно се случва.

# 24
 Grinning Ям по 3 пъти на ден ако не ме боли язвата. Иначе ям веднага щом ме заболи. Каквото имам под ръка. Може да се случи и 6 пъти да ям а през останалото време да дъвчам някакви бисквити, солети, бонбони и т.н. Ядски нездравословно се храня...ще видим докога ще я бутаме така.

# 25
  • Мнения: 1 364
Както дойде, по 2 -3.

# 26
  • Мнения: 812
1 път/много рядко 2 пъти/ Crazy

# 27
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз ядене не пропускам!
Винаги закусвам преди работа - сандвичи, кекс. Преди обяд похапвам отново. Обядът никога не го пропускам и е доста обилен. Следобяд пак солетки, кроасани. Вечерям доста късно - към 10-11ч.ама ям направо докато се гръмна. И може да не ми вярвате, но на ден изяждам почти 1 хляб. А да знаете каква съм слаба...

# 28
  • Мнения: 750
Никога не съм видяла "рак", който да не е чревоугодник.


А сега си вземи думите обратно. Цял Рак съм аз, мога днес да не ям. Не претендирам, не държа на блажени обади и вечери. Не закусвам. Хапвам от кашите на малката и не се оплаквам. Готвя семпло, не обичам пикантно, кисело, пържено, солено. Хапвам сладко, по малко. Ям пред телевизора, не слагам софри. На работа мога да ям на стола едно ядене, мога и да не ям. Рак съм, бе, цял Рак.

# 29
  • Мнения: 335
"Рак" си, ама с "огледалце" ти е подписът (жена си).
А авторът на темата май е мъж.
Ако ми покажеш мъж, който ДОБРОВОЛНО да пропуска ядене, веднага си вземам думите назад, но няма да откриеш такъв.

Случва се само, ако се разболява нещо.
"Рак"  в добра форма и на кръчма, и у дома, ще си иска и пикантното, и киселото, и пърженото, и соленото...
Не докосва само това, което си е наумил, че "мрази" - напр. мляко с ориз, магданоз и пр. капризи (давам само пример, да не ме карат сега "раци", влюбени в магданоза случайно, да си вземам думите назад).

Аз лично мога да мина и на космонавтска храна - сутрин: една таблетка, обед - две, вечер - половин...
Но един мъж "Рак"... - никога.

Общи условия

Активация на акаунт