Нарушена обмяна на холестерола

  • 2 360
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • на езерото
  • Мнения: 263
     Аз имам същите проблеми но, при мен високия холестерол и повишеното кръвно налягане са в следствие от проблем с бъбреците ( хроничен глумеронефрит)!Смятам , че е редно да помолиш Джипито за пълна кръвна картина!Успех и дано този проблеми се дължат само на излишни килограми Hug

# 16
  • Мнения: 4 150
Цитат
В медицината съществува едно понятие референтни стойности на показателите и всако отклонение от тях е показател за нещо.
Благодаря zа раzяснението.И вьпреки това се придьржам кьм това,което сьм каzал Peace

Ще кажете ли какви са ви стойностите или субективно Ще преценявате с една дума "много"?

# 17
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Цитат
В медицината съществува едно понятие референтни стойности на показателите и всако отклонение от тях е показател за нещо.
Благодаря zа раzяснението.И вьпреки това се придьржам кьм това,което сьм каzал Peace

Ще кажете ли какви са ви стойностите или субективно Ще преценявате с една дума "много"?
Щом не разрешаваш да използваме добър и лош Simple Smile, хай-денсити и лоу денсити липопротеин става ли  Simple Smile? И те ли са измислица на индустрията  Laughing? Да приемем че "много" значи над граничните стойности ? Явно не си чувал за синдрома Х щом не намираш пряка връзка между високото кръвно и триглицеридите, които са високи над 200 мг/дл., дали са толкова, майката ще каже Peace Confused ... Много сме велики като се зъбим на майките  Simple Smile ...
За да се довърши изследването трябва да се изследва метаболизма като цяло, особено нивата на HDL, LDL, кръвна захар, дали има затлъстяване ...



ето една табличка за "добри" и "лоши" мазнини и добри и лоши въглехидрати ...
Детето е младо, не е късно да промени начина на хранене, най-важното е никакви купешки чипсове и закуски, пържено, газирани боклуци ... Пълнозърнест хляб, пилешко и много плодове и зеленчуци  Peace ...

# 18
  • Мнения: 4 150
Еличке,преди да ми се zьбиШ ,вzеми една дебела книга и прочети zа метаболиzма на холестерола и ела пак да се zьбиШ,ако искаШ.
"Много" е субективна преценка и 250 (6) холестерол може zа даден човек да е много,но zа мен не е.Затова искам да zнам колко е точно това "много".Нали имам право да питам?

Общи условия

Активация на акаунт