ВМ-НВХ Ям мазно в изобилие-отслабвам без усилие 12 част

  • 16 388
  • 376
  •   1
Отговори
# 75
испиФ 3 бири пред компа, пък сИга ща тряба хода на работа,
дал' е нормално туй-питам ва аз,
или е извънредно неподходящо дори за фен-дух безтелесний?

Едно мий такова розовеещо замъглено пред очите,
все едно света се е опраил и всичко е саде лИбоФ.
Ох, хълцук!
Дал' да не е от бирите или е станала корекция нЕква световна? newsm78
Тонимире, де си ва?

# 76
  • Berlin
  • Мнения: 11 338
10.00 - половин краставица, 100гр кашкавал + чай
13.30 - пак половин краставица, 100 кашкавал, 80 гр. сушеница,100 гр. кис. мляко 2% на айрян + чай
довечера ще е салатка + малко месо.
имам голямо питане - някъде четох, че било полезно фибри, овесени ядки, мюсли да се ядат.обаче днес гледах състава на овеса и мюслите - ми то 80% въглехидрати има.. как да си набавям фибрите и витамините (щото нали ограничаваме и плодовете Sad )

# 77
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Фень-мисла някоя жичка ти са е откачила и не прайш право съединение-хамчи Курасон ли та подведи да пифтуниш с нея-а?
От бирити тряя ти е кафевеещо -не розаво, обаче ако искаш да ти е розаво мога да ти кажа от кое стаа тъй-от вафли Laughingаз кат изям една и почва да ми се променя цвета, на втората-третата вече ми е баш розаво и летящо Laughing


Фибри-трици овесени, въпреки че аз не ги понася, лен.семе, зеле, моркав, китайскот зели, какао,

# 78
  • Мнения: 27 524
Блонди ти каза ли на Тони коя да ти е ролята в мазнотийския сериал  Laughing Че тя баш режисьор го раздава

Въх, ама и таквиз работи ли има  Shocked
Абе, четох аз нещо сначале, ама нищо не вденах и дълбокомъдерно подминах  Rolling Eyes
Ми не знам коя да съм... не искам да съм все бременеещата, не искам да съм дебелата, не искам и да съм старата злоба  Tired

# 79
  • София
  • Мнения: 6 810
И аз нямам роля.  smile3518 smile3518 smile3518

# 80
  • Мнения: 287
Тонимира-сан, приемате ли японски туристи в тоз сапун?
 Аз сладко и вафли хич не кусам а гъзягата не мърда!!!
 Редовното меню на живота ми е :
 закуска : кафе с мляко + ябълка + вода = кенефен ефект след около 15 мин.
 обяд : зелева салата с 3 варени яйца и яко оцет до изглаждане на бръчките
 следобедна ябълка
 вечер : салата с риба тон ули мръвки  или активия с ябълка
 те това е...
 не знам колко калории е, а майонеза посмъртно не мож ма прилъга да кусам...
Верно, че вече влизам в старите дънки ма шкембята си прелива все така...
та, кажи аз що да сторя??? newsm78

# 81
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Ааааааа не си чела и ти

Останете с нас докрая, за да разберете  и кой е новият обожател на Клеменсия де Очиларес , и дали тя ще отвори сърцето си най-накрая за любовта и маста

# 82
  • София
  • Мнения: 6 810
 Joy hahaha Joy
Ми верно, очиларес недовидес.  doh search

# 83
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
а майонеза посмъртно не мож ма прилъга да кусам...


и аз тъй мислех, ама Тонимир тъй мА омагьоса, че сега с лъжицата я  ям и слабея - ама съвсем честно. А пък сметана не бях яла от ....  newsm78 има няма 20 лета . та таквиз ми ти работи ....

# 84
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ох Вий ща да ма побъркати Joy-ако пък съм свършил някаков работа днес-ма не, тъй сиди вноса неосчетоводен Twisted Evil
И японци ли имало бря Shocked ухаа, идвайти идвайти-сичкото тук да иди -да мазней да слабей. Ехххх радост-голямос-на сърцетос
Иди ми да напиша поема за разрастването на нашта мазна тема
но работен го раздавам и с време трудно са справам
обаче пък актриси нови прииждат- нека другити ни завиждат newsm61
щот сми най-прекрасни тук събрани
щот сми най-умнити мадами

Абе Клеми-аз нарочно та писах Очиларес щот до оня ден само ти беше таквозе остъклено и дано да се познаеш-пък ти си са пропуснала-виж даже,че та уредих с обожател-нали искаше опператор-имаш вечи, ама е таен Laughing

Майонеза не е задължителна да се яде-аз ям щото много я обичам, въпреки че таквиз преработени мазнини не е хубу да се ядат, но понякога си правя домашна. Таз ябълка дет я ядеш следобед я смени с друго-варено яйце, орехи, бадеми, кис.мляко малко, извара, или пък бъркоч. А тая Активия ако знаш колко е въглехидратна-не мой тъй с нея, и сладка и въглехидратна-в една кофичка има къмто 33гр въглехидрат-аз понякога не стигам до туй число за целия ден със сичкото зеленчук и мляко дет съм изял
Изчисти си манжата, виж на първа страница подходящи храни и тъй по-лесно ще са ориентирваш
Ще са смалиш-не са притиснявай, време тряба и спорт също

# 85
  • София
  • Мнения: 6 810
Сега се уча на фитдея, до тук съм отличник, мазнини 49%, въгл. 6%, прот. 43%. Калория 636. Да видим довечера как ще го докарам.Опс, бях забравила нещо, смениха се проц. 49/9/44, кал. 784.

# 86
  • Мнения: 1 280
Здравейте Прекрасни! Хай Блонди,Добре дошла,много ще си доволна тука,голям майтап пада,и килата падат,ама бавни4ко.Но ние не бързаме..Току що съм станал,и само 1 кайве пиф,сега отивам да видя днес какво ще гнетя,после съм на фитнес и плуване,днес ще имам много време за себе си,което е супер...Хай 4ао,ще докладвам по натам..

# 87
  • Мнения: 287
аз като японски турист се докарвам, че само щъкам из темите и чета ама не се записвам никъде... иначе съм си в Младостта, Тонимирская, да не речеш, че мухам ориз на воля...

# 88
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Блонде, Добре дошел!  Hug
Успеф на цялото фамилие в туй ниско-въглесто с мазнинно усилие!

# 89
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Брю брю брю Whistling
Измисслихти ли вечерята а? Ох днес пак много тъпках, утре ще си намаля малкоз калорията, че днес бях курсен и никакъв муувмънт не измислих. Утре ме викат пак на степ-аеробик, ама нещо предния път не се накефих и ще обмислам, бяга ми се нещо-в парк, стадион-нещо таквозе навън, с хора. Ах колко искам да идва края на месеца-едни огромен парк съм си харесал и ще са пусна там
Айде манжите

Закуска-2варени яйца и 100гр сметан
Обяд-180гр краставиц, 150гр цедено мляко Роса, орехи, 50гр сирене Фета
Вафла-огромна-70гр
Вечеря-марули 150гр ,майнез 3л, пил.пържол 175гр

1414кал/64%мазнотия/14%въглх(47гр)23% белтък

Ай малко си почина от тоз комптутер

ЯАаааа кой туй Блонде добре дошъл-върни са пак, ми на мен нищо не ми казваш-никаков комуникация  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт