Кларинол КЛА 1000 на Walmark

  • 88 458
  • 398
  •   1
Отговори
# 60
Здравейте момичета , днес си купих и аз тези капсули . Вече ги почнах , ще ви информирам ако има промяна . Дано тези да са ефикасни , че чесно казано вече ми писна ... От доста време се боря с килцата ( диети , разходки , тренировки) ефект никакъв . Изследвания правих , всичко е ок. Казаха ми че пълнея  от срес . Вече почнах да се отчайвам ...
Дано да имат някъкъв ефект  newsm17

# 61
  • Мнения: 3 050
Егати Кларинола,в нашата аптека е 38лв Rolling Eyes.
Зависи от аптеката Peace

# 62
  • Мнения: 3 268
Егати Кларинола,в нашата аптека е 38лв Rolling Eyes.
Зависи от аптеката Peace
38 лв. са 60 таблетки,20 лв са 30 таблетки.

# 63
  • Мнения: 3 268
Вчера си купих 60 таблетки за 34 лв.Вече изпих 1 опаковка от 30 таблетки и съм доволна.От начало нямаше резултат,но след като започнах да вземам по 3 хапчета на ден,нещата се промениха.Отслабнала съм с 1 кг и полувина и което е най-важно за мен,защото затова ги започнах,талията ми от 70 см вече е 68 см.това за 10 дни не е лошо постижение.Продължавам.

# 64
  • Мнения: 1 952
У наша аптека - 34 лв - 60 таблетки.
Ефект - съмнявам се.

# 65
  • Мнения: 3 268
И аз се съмнявах,но 2 см махнах за 10 дни.

# 66
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
А диета спазваш ли някаква или само хапчетата?

# 67
  • Мнения: 131
и аз ги пия седмица и ми се струва,че има ефект.не се тегля,но понеже бях с 30кг от горе,10 дневно преносване на бебо и на края операцийка ,когато хапвах постоянно ми се издуваше коремчето и то най-напред от горе.а сега с този кларинол,не ми се подува и ми е леко.струва ми се,че ще има ефект.

# 68
  • Мнения: 3 268
Не спазвам диета,защата не мога да гладувам,но се храня 3 пъти на ден без да ям нищо между храненията и хляб ям много малко само на обяд.Гладна не седя.При мен имаше натрупване на мастна тъкан около талията и ханша.Това много ме дразнеше,защото ми се появи преди 5-6 месеца,направо изведнъж.За да знам точно какъв ефект има от хапчетат в първия ден на приема си измерих талията-70 см.Днес сутринта беше 68 см. и видимо "дръжките" от страни са намалели,а корема се е прибрал.Искам да си върна предишната талия-65 см.Ако стане,ще съм щастлива.

# 69
  • Мнения: 599
Момичета, от колко мг са таблетките - 1000 ли? Аз пък вместо тях ще си пия ленено олио, по 1ч.л. след хранене. Ще кажа за резултат  Peace Разликата е, че в таблетките линоловата киселина е конюгирана, искам някой да ми прочете в листовката, моля, колко пъти я прави това по-силно в сравнение с линовата, да си направя извод  Praynig Да не излиза, че трябва да се наливам с олио  Sick 

# 70
  • Мнения: 1 432
Моля накоя мацка ,ако има листовка под ръка от Кларинола да ми каже дали е  противопоказно за кърма4ки?! Confused

# 71
  • Мнения: 3 268
Не са ми под ръка,защото съм на работа,но я по-добре почакай щом кърмиш.Ти като спреш да кърмиш,така или иначе ще отслабнеш малко.При мен килограмите след като спрях да кърмя,ми се стопиха за много кратко време.

# 72
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
... Ти като спреш да кърмиш,така или иначе ще отслабнеш малко. ...

Ами! Зависи от организма. Аз още си стоя с 25кг нагоре Wink

# 73
Здравейте момичета, за първи път пиша тук, защото изчетох много по темата и реших да споделя своя опит. На 28 съм и допреди 4-5 години нямах проблеми с теглото, но после дали заради стрес, работа в офис, дали заради други причини качих 11 кг. Висока съм 168 и обикновено поддържах 49-51кг. И изведнъж - 62 кг. Когато реших да се заема твърдо с проблема първо си обещах да съм търпелива и да не се отчайвам, ако за една седмица не сваля 1 кг. Резултата бе 12 кг за 4 месеца и все още успявам да ги задържа. От личен опит се убедих, че глада не помага, лунните, зелеви и други диети не помагат. На мен ми помогна:

1. Не се храня след 19.30ч. Никакви изключения. Ако трябва да ходя на вечеря по-късно първо ям салата вкъщи и в ресторанта само си поръчвам нещо леко, без да го ям.
2. Каланетика вкъщи - 3-4 пъти седмично. 40-60 мин. Ходя пеш когато времето е хубаво и разстоянията го позволяват.
3. Спазвам хранителен режим наречен Монтиняк. Никаква захар, комбинацията мазнини-"лоши" въглехидрати е абсолютно забранена. Яде се поне 3 пъти на ден, но тогава когато се усети глад. Плодовете не се приемат с други храни, защото ферментират в стомаха. Преди и след плодовете - поне 1.5 часа. Тестени изделия - само от черни брашна и само сутрин. Забравете пиците, хамбургерите и баничките. Те се лепят моментално точно там, където най-малко искаме.
4. Пия хранителни добавки - хром+витамини (разтворими хапчета, има ги в аптеката - 3.60лв/за 20 дни), които "убиват" желанието да се ядат сладки храни. Другата добавка, която пия е Хитозан. Български еквивалент на Ксеникал, но струва около 11 лв. опаковката и стига за 20 дни. В съчетание с лимонената киселина и витамин С от другата добавка блокират 50% от мазнините. Моята лекарка ми каза, че тази комбинация от продукти е оптимална и има по-добър ефект от КЛА.
5. Вода, вода, вода. Поне 2 литра на ден. Задължително.

Знам, че тези неща са ви до болка познати, но реших да споделя своя опит. Надявам се да съм ви помогнала. Ще се радвам, ако после ми кажете, че и при вас е помогнало. Тук ще публуквам линк към страницата на Мишел Монтиняк, там са описани храните, които могат да се приемат самостоятелно и които могат да се приемат в комбинации.

А за тези от вас, които се борят с целулита като мен - докато правех упражнения вкъщи увивах проблемните зони със стреч фолио, за да се получи ефекта на сауната. На мен ми помогна. Естествено без кремове не става, но е решение на проблема.

http://www.montignac.com/en/index.php

Има и книга на българския пазар. Около 11-12 лв.

Успех на всички!  

# 74
  • Мнения: 1 424
Не спазвам диета,защата не мога да гладувам,но се храня 3 пъти на ден без да ям нищо между храненията и хляб ям много малко само на обяд.Гладна не седя.При мен имаше натрупване на мастна тъкан около талията и ханша.Това много ме дразнеше,защото ми се появи преди 5-6 месеца,направо изведнъж.За да знам точно какъв ефект има от хапчетат в първия ден на приема си измерих талията-70 см.Днес сутринта беше 68 см. и видимо "дръжките" от страни са намалели,а корема се е прибрал.Искам да си върна предишната талия-65 см.Ако стане,ще съм щастлива.
Заинтригува ме  Peace И на мен талията и паласките са ми проблемна област  Tired

Общи условия

Активация на акаунт